Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocaeli İzmit 'den İnsignia Bakmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32532899/detay şu aracın fiyatı makul değil mi? Düşünmezmisin hocam.

Umut, bu araca aksam bayagi bir baktim, dusundum. Fiyati da uygun. Tek eksisi rengi . insigniada kahverengiyle kursuni teneke rengi griye bir turlu isinamadim. Bu aracin renk handikapini yenebilirsem dusunebilirim.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
      https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32532899/detay şu aracın fiyatı makul değil mi? Düşünmez misin hocam.
      Sahibi benim gibi acemi, ilan yanlış yerde
      Bence Ankara'daki araçtan çok iyi, 2017, üstelik yeni kasa, koltuk rengi ilgimi çekti, ihtimal ki dışarıda yapılmış, ama
      arabanın rengi ile uyumlu olmuş. Pazarlık yapın 120 bin gibi alınır bu araba bence.

Yorum

Bu araba enjoy , baz model , size yakın birkaç ilan var, renk konusunda farklı tercihler çıkabilir.

Yorum

Şaman TÜRKSOY Bahsettiginiz ilanlara baktim. Baz pakette harbiden bos paketmis. Soyle dolu en azindan sport makyajli kasa daha mantikli geldi.

Yorum

Sakın yanlış anlaşılmasın, arabalarımız gerçekten çok çok iyiler, verilen bedelleri sonuna kadar
            hak ederler. Benim prensibim bu , şayet imkan varsa en yeniyi, en doluyu tercih etmek lazım.Bu satışta
            da avantaj sağlar, bir sürü emsal arasında tercih edilmek için birkaç adım önde olmak iyidir.

Ben 2013 model 87 bin km arabamı ilana koyduğumda hemen hiç emsali yoktu, daha genç daha az kilometre
            yapmış bir çok araba vardı, ama benimkini tercih ettiler. Birkaç sebep vardı, taba rengi deri döşeme sonradan
            yapılmıştı, koltuk ısıtma vardı o da sonradan yapılmıştı, OPC f1 direksiyon vardı , onu da Odak'ta ben yaptırmıştım.Bu
            artılar öteki alternatiflerin önüne geçti, tercih edildi.

Aslında şöyle de ifade edilebilir: Farkı yaratan ayrıntıdır, yoksa hepsi araba, hepsinde dört teker bir direksiyon var.
            Para sizin, tercih sizin, gönlünüze göre bir arabayı mutlaka bulacaksınız, hiç beklenmedik bir biçimde karşınıza çıkacak
            ve ' işte bu' diyecek alacaksınız.Yıldırım çarpması gibiihihi Tekrar ve ısrarla söylüyorum sabırlı olun, paranız hazır cebinizde
            olsun, para yaman avcıdır, önünde sonunda avını alır, sağlıcakla kalın Kaptan.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
              Opel Ekcan'da bir süredir izlediği bir araba vardı, daha 14 binde , PTP bir ekselans, ağzı bir dolu bir araba. Daha sonra
              öğrendim, GM Bölge müdürünün makam aracıymış, İstanbul'da doluya tutulmuş, ön cam ve motor kaputu değişik, sağ arka
              çamurluk boyalı, 14 bin km yol yapmış. Hani şu Çağrı Kardeş'in test edip fotoğraflarını paylaştığı Karatay vardı ya.Meğer benim
              izlediğim araç oymuş.

http://www.insigniateam.com/forum/ge...z-insigniateam

Servis müdürü arkadaşım, bana arabadan söz etti, gelip bir görsen iyi olur dedi, gittim,
              araba serviste yoktu, kuaföre gitmişti, canlı görmedim, ama Çağrı test etmişti ya, görmeye ne gerek
              Abi araba nasıl olsa gittiği için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim Araba bölge müdürünün makam aracı diye servis söylediyse ayıp etmiş. Araba basın test arabasıydı, bir sürü kişi kullandı test etti
              InsigniaTEAM

Yorum

Hiç acelem yok. Para cepte olduktan sonra istenilen araç er-geç bulunur.
                Sadece bu 2. el araç satışındaki tutarsızlıklar insanı araç takibinden soğutuyor.
                İlan - tlf - ekspertiz üçlüsü birebir örtüşen, içime sinen araç bulunca alacam.
                Son düzenleme: gezgin_insignia; 06.12.2018, 19:33.

Yorum

Doğru araç bulunur ancak eğer yıl sonunca ÖTV indirimi geri alınırsa ikinci el dahil herkes fiyatları ciddi seviyede arttıracaktır. Böyle olunca da bu rakamlara araç bulmak zor olabilir.

Ya da... allah korusun mevcut ekonomik sıkıntılar ülke genelinde daha da artarsa ki tüm ekonomistler bunu söylüyor o zaman sıkışan ve araçlarını satmak zorunda kalanlardan daha üst model araçlar aynı rakamlara bulunabilir. Geçmiş krizlerde inanılmaz fiyatlara inanılmaz araçlar satıldı, tabii nakitte olanlar kaptı hepsini...

Hatta şimdiden 150 bin TL civarında tertemiz 2015 model 5.20i araçlar var. (Insignia alternatifi olarak gördüğüm için özellikle 5.20i yazdım)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Abi araba nasıl olsa gittiği için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim Araba bölge müdürünün makam aracı diye servis söylediyse ayıp etmiş. Araba basın test arabasıydı, bir sürü kişi kullandı test etti
                    Evet Çağrı Kardeş, servis söyledi, ama o servis aracı aldığım Opel Ekcan değil.
                    Opel Odak'tan Murat Caymaz Bey'dirhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                      Evet Çağrı Kardeş, servis söyledi, ama o servis aracı aldığım Opel Ekcan değil.
                      Opel Odak'tan Murat Caymaz Bey'dirhaha
                      tekrardan, ayıp etmiş haha 35 plaka görünce kim olursa olsun bölge müdürü oluyor
                      InsigniaTEAM

Yorum

hakkan Dediginiz gibi birkac ay sonra arac almak icin cazip firsatlar cikabilir. Arac almak icin hicbir zaman aceleci olmadim. En iyiyi en uyguna almak lazim. Arac takibine devam.
                        Son düzenleme: gezgin_insignia; 06.12.2018, 19:28.

Yorum

Bu arac yaklasik 2 aydir yayinda. ilk once 162 bindeydi fiyati. Sonra arkadas 160 bin yapip ekran goruntusu paylasmisti. Atiyorum 30 kusur msj, 90 fav. gibi. Fiyat son yazmisti. Su an fiyati 150 yapmis hala satilmamis. Tabii nasip isi alip satmak fakat, uygun fiyatli araci fazla bekletmeden cekiyorlar.
                          Uzun lafin kisasi insignianin piyasasinin degisken ve yeni kasaya hakim olmadigimdan sormak istiyorum:
                          Bu aracta kis paketi ve park go var mi?
                          Araci kaca alirsak uygun olur? 145 bin gibi rakam nasil sizce? Standart exselance den + si kis paketi sonroof parkgo.
                          Tşk.
                          Opel / Insignia / 1.6 CDTI / Grand Sport Excellence / Acilll Grand Sport Excellance sahibinden.comda - 616268270
                          Son düzenleme: gezgin_insignia; 07.01.2019, 21:02.

Yorum

İşleniyor...
                          X