Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocaeli İzmit 'den İnsignia Bakmak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

gezgin_insignia Yok abi ben sadece araca baktırdım boşa yol gitmeyeyim diye.Hem almadan önce aracı kendi gözümle görmem lazım.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
      gezgin_insignia Yok abi ben sadece araca baktırdım boşa yol gitmeyeyim diye.Hem almadan önce aracı kendi gözümle görmem lazım.
      Vekalet vermek filan cetrefilli isler. Bilgiler icin tesekkurler Umut.
      Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Şaman TÜRKSOY Fiyat onceki haline gelir demistiniz. Benim fikrim de oyleydi. Fakat; ayni gun olacagi hic aklima gelmezdi. Arkadas sabah yaptigi zammi aksam geri cekmis. Yalniz kucuk bir farkla...
        Aracim hasarsiz kazasiz diyordu, artik ben aldigimda hasarsizdi simdi hasar kayitli, yok soyle yok boyle diyor. Bu hasar kaydi piyangodan mi cikiyor nedir? ihihi Birde hasar kayitsiz sorgu paylasmis. Hasar kaydini paylas da biz de gorelim.
        Arkadas safa mi yatiyor, iki satir arac bilgisi yazmak cok mu zor anlayamadim. O aracin fiyati daha da duser bence. İnsani aractan sogutuyor boyle seyler.Ne guzel gidis- gelis planimi filanda yapmistim.
        Necmettin Bey, benim arac bakma hakkim sizde sakli kalsin. Baska bir arac denk gelirse, tabi siz de musait olursaniz araci sizin dediginiz yere getirtip araca bakmanizi rica edecegim.rolleyes
        İlginiz, verdiginiz bilgiler icin cok teşekkur ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia View Post
          Şaman TÜRKSOY Fiyat onceki haline gelir demistiniz. Benim fikrim de oyleydi. Fakat; ayni gun olacagi hic aklima gelmezdi. Arkadas sabah yaptigi zammi aksam geri cekmis. Yalniz kucuk bir farkla...
          Aracim hasarsiz kazasiz diyordu, artik ben aldigimda hasarsizdi simdi hasar kayitli, yok soyle yok boyle diyor. Bu hasar kaydi piyangodan mi cikiyor nedir? ihihi Birde hasar kayitsiz sorgu paylasmis. Hasar kaydini paylas da biz de gorelim.
          Arkadas safa mi yatiyor, iki satir arac bilgisi yazmak cok mu zor anlayamadim. O aracin fiyati daha da duser bence. İnsani aractan sogutuyor boyle seyler.Ne guzel gidis- gelis planimi filanda yapmistim.
          Necmettin Bey, benim arac bakma hakkim sizde sakli kalsin. Baska bir arac denk gelirse, tabi siz de musait olursaniz araci sizin dediginiz yere getirtip araca bakmanizi rica edecegim.rolleyes
          İlginiz, verdiginiz bilgiler icin cok teşekkür ederim.

Yerinizde olsam bu arabayı aday listesinden çıkarırdım, şaibeli , sahibi tutarsız , boş verin, başka araba mı yok
          Bu piyasa çok istikrarsız , dengesiz , bir aydan fazla 18 arabayı izledim, aynı araç, yapılan yol benzer, aynı donanım,
          biri 185 bin istiyor, öteki 240 bin , çok ilginç değil mi? Size daha ilginç bir tecrübemi aktarayım, biraz uzunca, umarım
          sıkılmazsınız.

Bilenler bilir, bende 2013 model siyah biturbo 4x4 bir araç vardı 67 km yol yapmışken 105 bin tl ye almıştım, 87 bin
          km yol yapmışken (bir yıl kadar sonra) 105 bin tl ye sattım.
          Ertesi gün, bir haftadır izlemekte olduğum İzmir'deki arabaya yöneldim.Araç Şirinyer Hipodromunda veteriner hekim
          olduğunu sonradan öğrendiğim Atakan isimli 30-35 yaşlarında bir arkadaşa aitti. Aynı arabadan üç tane aday vardı,
          en uygun fiyatlı olmasa da en göz doldurucu olan onun aracıydı. 2015 model, 14500 km hatasız kusursuz bir 4x4 .
          Pazarlık sonucu 106 bin tl'ye arabayı aldım. Bin tl fark vererek hem arabamı 2 yaş gençleştirmiş, hem de 87 bin
          km yerine 14500 km bir araç sahibi oldum.

Aradan üç ay kadar bir zaman geçti, ekselansa heveslendim, arabayı satılığa çıkardım, sonra attan inip eşeğe mi
          biniyorum acaba diye endişeye kapılarak aracı ilandan çektim. Bu arada Opel test sürüşleri tertipledi, Opel Ekcan'da
          iki saatlik bir test sürüşü imkanı verdiler, çok beğendim, bu yeni kasanın adı insignia, kendisi başka bir şey.Hemen aracı
          tekrar ilana çıkardım, 126.500.- tl yazmıştım, 125.000.- tl sattım.

Opel Ekcan'da bir süredir izlediği bir araba vardı, daha 14 binde , PTP bir ekselans, ağzı bir dolu bir araba. Daha sonra
          öğrendim, GM Bölge müdürünün makam aracıymış, İstanbul'da doluya tutulmuş, ön cam ve motor kaputu değişik, sağ arka
          çamurluk boyalı, 14 bin km yol yapmış. Hani şu Çağrı Kardeş'in test edip fotoğraflarını paylaştığı Karatay vardı ya.Meğer benim
          izlediğim araç oymuş.

http://www.insigniateam.com/forum/ge...z-insigniateam

Servis müdürü arkadaşım, bana arabadan söz etti, gelip bir görsen iyi olur dedi, gittim,
          araba serviste yoktu, kuaföre gitmişti, canlı görmedim, ama Çağrı test etmişti ya, görmeye ne gerek

159.500.- tl istiyorlardı, arabayı 155.000.- tl pazarlık ettim, iki bin lira kapora verdim geldim. Ertesi gün gittim arabayı aldım.
          Pratik netice olarak 30 bin farkla iki yaş gençleşmiş yeni kasa bir ekselans sahibi olmuş oldum.

Devam edeceğim
          Son düzenleme: Şaman TÜRKSOY; 04.12.2018, 11:22.

Yorum

Tabii biz biraz yaşlandık, bazı konularda genç arkadaşlarla asla aşık atmaya kalkmayız, yalnız bazı konularda
            tecrübelerimizi paylaşıp yararlı olabiliriz belki,şimdiye kadar yazdıklarım da yazacaklarım da bu maksada yöneliktir.

Şimdi hikayemize devam edelim, 22.02.2018 tarihinde sözünü ettiğim ekselansı aldım, keyifle kullandım, çok güzel,
            çok yakışıklı deyip duruyordum devamlı. Hatta kendi arabama nazar bile vermiş olabilirim Tam yedi ay sonra 22.09.2018
            tarihinde hala nasıl olduğuna bir türlü akıl erdiremediğim , aslında çok basit kural hatası yüzünden meydana gelen müessif
            kazada arabam hasarlandı. Yaklaşık bir buçuk ay eksperle boğuştum, sigortacı ile boğuşmaktan yorulup ne halin varsa gör
            dedim ve 30.10.2018 tarihinde yaklaşık bir ay izlediğim şuan kullanmakta olduğum arabayı aldım. Sekiz gün sonra da pert
            sovtaj işlemi ancak tamamlandı, sigorta bize araç bedeli olarak 151 bin tl ödedi, şu an Sigorta Tahkim Komisyonu'na müracaat
            hazırlığındayım, neticeyi buradan paylaşırım.

Asıl meseleye devam edelim; hatırlanırsa önceki 4x4 aracı aldığım İzmir'li veteriner arkadaş Atacan Bey vardı ya, nereden ele
            geçirdiyse (sanırım İzmir GM'de bir yakını veya bağlantısı var) ilana bir exclusive koydu 2018 model daha 16 bin km, uzay grisi top gibi
            bir araba, şimdi fiyatını tahmin edin bakalım, ondan sonra devam edeceğim

Yorum

İnsignia piyasasının dengesiz olmasının önemli bir sebebi insanların araçlarını bilmiyor olması. Boş pakete ful diyeni mi dersiniz, ful pakete binip de araç özelliğini bilmeyeni mi dersiniz. Sahibi aracını bilmeyince yazması gereken - eder- fiyatını da bilmiyor. Bir başka sebebi de siteye bakıp tutturabildiğine satmaya çalışması. Sallayan sallayana...
              Tecrübe zaten parayla alınamayan çok kıymetli bir maden.
              Araç fiyatı olarak yeni kasa fiyatlarını hiç bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim. Fakat; üzgün emojiden yola çıkarak 185 bin diyorum...
              Son düzenleme: gezgin_insignia; 04.12.2018, 17:46.

Yorum

Ankara- Çankaya'da yeni bir İnsignia buldum.
                Bu araca bakabilecek müsait arkadaş var mıdır?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32422302/detay
                Son düzenleme: gezgin_insignia; 04.12.2018, 18:35.

Yorum

Güzel araba, yalnız flexride eksik, bu donanım insignia için olmazsa-olmaz,buna rağmen alınmaz mı?
                  Alınır alınmasına da flexride nedir yaşayıp öğrenince pişman olunur mu bilemem...Ama, ilanda anlatıldığı
                  gibi ise Kocaeli'indeki araçla mukayese bile edilmez.

Yorum

Devam edeyim, Kaptan çok yaklaşmış olabilir, Atacan Bey kardeş 191 bin yazmıştı, bugün akşam üzeri biraz sohbet ettik,
                    satış fiyatını soracaktım, ama utandımTahminimce 190 bin tl cıvarındadır. Araya beklenmedik işler girdi, yoksa onu ben
                    almayı düşündüm, alıp kayın babamı kütük fluence'den kurtaracaktım, ama kısmet değilmiş.

Sonuç itibarıyla Kaptan kardeşim, piyasa istikrarsız, kim, ne için, ne istediğini bilmiyor, sizin tespitlerinize de katılıyorum, ancak
                    mevcut durum sadece bu olgularla izah edilecek gibi değil. Kıssadan hisse, ne aradığınızı bilerek sabırlı davranırsanız o bir
                    şekilde ayağınıza gelecek, beklemeyi bilmek gerek. Bu arada Atacan Bey kardeşimden bir de tiyo aldım, yakında bir ekslüsive
                    daha piyasaya çıkacakmış, düşünenler için biraz beklemelerini salık veririm.

Yorum

Ankara- Çankaya'da yeni bir İnsignia buldum.
                      Bu araca bakabilecek müsait arkadaş var mıdır?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32422302/detay
                      Merhaba,

Keşke müsait olsam bakmayı çok isterdim, ama benim aklıma çok şüpheli bir şey takıldı.
                      İlan resimleri bildiğin çalıntı. Başka bir ilan numarası var resimlerde, buna dikkat etmek lazım.
                      Alttaki ilan numarası "621295694" bu ve ilan numarasında herhangi bir araç yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: earl-2000 View Post

Merhaba,

Keşke müsait olsam bakmayı çok isterdim, ama benim aklıma çok şüpheli bir şey takıldı.
                        İlan resimleri bildiğin çalıntı. Başka bir ilan numarası var resimlerde, buna dikkat etmek lazım.
                        Alttaki ilan numarası "621295694" bu ve ilan numarasında herhangi bir araç yok.

İlginiz ve dikkatiniz için çok tşk. Yalnız benim baktığım kadarıyla resimlerdeki ilan numarası ilan linkiyle aynı. Aynı ilan çıkıyor. 621295694 ilan no yu ben göremedim. Siz hangi resimde fark ettiniz? Hile hurdaya düşmeyelim.

Yorum

İlginiz ve dikkatiniz için çok tşk. Yalnız benim baktığım kadarıyla resimlerdeki ilan numarası ilan linkiyle aynı. Aynı ilan çıkıyor. 621295694 ilan no yu ben göremedim. Siz hangi resimde fark ettiniz? Hile hurdaya düşmeyelim.
                          Bir tanesi hariç hepsi 621295694 nolu (yayında olmayan) başka bir ilandan alınma.Pek bir
                          anlam veremedim doğrusu, en iyisi ilan sahibine sormak diye düşünüyorum

Yorum

Satici arkadasla sabah gorustum. Aracta farkli zamanlardan 2 + 2 4 bin hasar kaydi var. Sag iki kapi boyali. Aracta simdiden tlf. da bunlar ciktiysa, gidip bakinca neler cikacak diyerekten tereddutte kaldim. 4 bin hasar kaydi cok birsey degil de basta belirtilmemesi kotu. Fiyatta indirim de yapmiyor.

Yorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...32532899/detay şu aracın fiyatı makul değil mi? Düşünmezmisin hocam.
                              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                              2.0 CDTI
                              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Kaza, darbe kesinlikle yok, değişensiz, sıfır ayarında iki kapı boyalı
                                Laf cambazı bunlar ya, sorsan 'ben değişen yok' demiştim diyecek.

Yorum

İşleniyor...
                                X