Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konyada Kaza Hk.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Konyada Kaza Hk.

Arkadaşlar linkteki kaza haberini okurken insigniaya benzettim aracı. Beyaz sunrooflu cosmo. Yanılıyor da olabilirim. Allah rahmet eylesin 3 kişiden 2 si vefat etmiş. 1 kişi yaralı. Konyadan çok üyemiz var.

Allah hepimizi korusun, fizik kuralları her obje için geçerlidir, çok dikkatli sabırlı ve kontrollü olmalıyız. Ben de kendime kızıyorum üzülüyorum bazen gereksiz sürüş tarzımdan dolayı.

https://www.haberturk.com/kaza-yapan...asildi-2198974

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Allah rahmet eylesin , yaşam alanında pek bir deforme yok gibi ama emniyet kemerleri bağlı değildi heralde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      Arkadaşlar linkteki kaza haberini okurken insigniaya benzettim aracı. Beyaz sunrooflu cosmo. Yanılıyor da olabilirim. Allah rahmet eylesin 3 kişiden 2 si vefat etmiş. 1 kişi yaralı. Konyadan çok üyemiz var.

Allah hepimizi korusun, fizik kuralları her obje için geçerlidir, çok dikkatli sabırlı ve kontrollü olmalıyız. Ben de kendime kızıyorum üzülüyorum bazen gereksiz sürüş tarzımdan dolayı.

https://www.haberturk.com/kaza-yapan...asildi-2198974
      Yanılmıyorsunuz, araç Insignia.

Ara ara kontrolü bırakıp hız yapmayan insan yoktur ancak önemli olan bunu sürekli hale getirmemek. Ben sürekli hız sınırlarını savunur, yavaş gidilmesi için önerilerde bulunurum; hatta forumda bir kaç kişiyle tartışmışlığım da var ama ben bile bazen hız yapıyorum. Fakat dediğim gibi, bunu çok seyrek ve uygun koşullarda yapıyorum... (Araçta ailem varken asla yapmıyorum. )

Yorum

Allah rahmet eylesin

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Yorum

Allah rahmet eylesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
          X