Duyuru

Collapse
No announcement yet.

27 Haziran 2018 İstanbul dolu yağışı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 27 Haziran 2018 İstanbul dolu yağışı

Merhabalar
    27 Haziran 2018 İstanbul dolu yağışında aracım zarar gördü. Ön cam değişimi olucak ve boyasız göçük giderme işlemi ile göçükler düzeltilecek. Bu işlemler için Odak Opeli tercih ettim. Kaskodan aracı yaptırıyorum. Sizlere sorum dolu hasarı araç değerini ne kadar düşürür? (2016 model 1.6 CDTI Cosmo)

Teşekkürler
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Geçmiş olsun, son dolu yağışında hasar gören araçlar olduğunu bilmiyordum, küçük ebatta dolu yağdı diye duymuştum.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bu sene İstanbul'a dolu yağmadı diye biliyordum yağdığını sizinle öğrendim, geçmiş olsun.

Araçta kişiye göre bir fark oluşuyor, benim gibi aracı beğenen doluya takmayan biriyse pek fark olmaz ama çok takıntılı insanlar en az 5 bin TL indirim talep ederler.

Size önerim kesinlikle DETAY dolu hasarı resimlerini çekin ve saklayın, aracı satarken soran olursa gösterirsiniz hasar çok azdı diye.

Yorum

Geçmiş olsun.

Yorum

Geçmiş olsun Maltepe/Kartal kesiminde yoğun bir dolu yağışı olmadı, semt neresi?

Yorum

Geçmiş olsun

Sıkıntı olmaz resimlerini saklayın istenirse gösterirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Esenlerde ikamet ediyorum. Bugün Odak Opelden aldım aracı. Gayette güzel yapılmış memnun kaldım. Cam ve dolu onarım hizmeti için ortalama kdv dahil 6500₺’lik bir fatura çıkarıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post
                Esenlerde ikamet ediyorum. Bugün Odak Opelden aldım aracı. Gayette güzel yapılmış memnun kaldım. Cam ve dolu onarım hizmeti için ortalama kdv dahil 6500₺’lik bir fatura çıkarıldı.
                Cam ne kadarmış
                dolu tamir ücreti ne kadar ?

Bunları sigortadan alıyorsunuz değilmi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Tabi kaskom karşıladı. Ben ödeme yapmadım.
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.

Yorum

Geçmiş olsun

Yorum

Kaç göçük düzeltildi bilmediğimiz için yorum yapmak , fikir beyan etmek yanlış, ancak göçük işçiliği hariç fiyatlar makul.
                      Bu hasarın araç değerini negatif yönde etkilemesi olası, bu indirimi siz tayin edersiniz. Şöyle ki: mesela km, donanım vs
                      özellikleri aynı veya yakın hasarsız araçlara ne isteniyor bakılır, birkaç bin tl eksik fiyat yazılır, sorun çözülür, bu yüzden çok
                      dert etmeyin derim, tekrar geçmiş olsun

Yorum

Arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacağım ama boyasız göçük düzeltmede tavsiye edebileceğiniz bir usta var mıdır? Çekmeköy civarında oturuyorum. İstanbul içinde avrupa yakası da olsa heryer olur bana, yeterki sizlerin daha önce tecrübe ettiğiniz adam giib iş yapan biri olsun. Teşekkürler.

Yorum

Tabi belirtmeyi unuttum yukarıdaki gibi uçuk bir fiyat (yada en azından bana öyle geldi) bir fiyat çıkarmayacak ama işini iyi yapan bir yer olmasını rica ediyorum. Teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                          X