Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karıştığımız zincirleme kaza ve devamında gelen İnsignia Forum dayanışması :):):)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Karıştığımız zincirleme kaza ve devamında gelen İnsignia Forum dayanışması :):):)

İki hafta önce İstanbul-Ankara arası sapanca mevkinde yokuş yukarı hız sabitleyicisi açık 130 seyrederken sağdaki kamyonu sollamaya çıkan tırın bir diğer tırı sol şeride sokması ile karışan yolda ani firen yapıp hız kesmeyi başardık fakat arkadan gelen bizden daha hızlı olan audi nin bize arkadan çarpması sonucu bizde tırın yanına çarptık. Akan trafikte güvenlik şeridine zor bela geçtik. Araçta annem babam ve ben üç kişiydik büyük bir kazayı şükür ki maddi hasarla atlattık. (fotoğrafları ekledim)
    Audi kaza yerinden çekici ile alındı.
    Kazaya sebebiyet veren bizim de ona çarptığımız Tır durmadı devam etti.
    Kamyon yavaşladı ilerde durdu fakat sonrasında o da devam etti.
    Bizim aracın ön tamponunu bağladım kırılan sağ aynayı tamamen çıkartıp bagaja aldım. Ankaraya kadar temkinli bir şekilde gelmeyi başardım.

Kaza tutanağının sonucu sigorta şirketine %50 olarak verilmiş. Dava yoluna gitmemiz tavsiye edildi fakat bu zaman zarfında aracı bekletmek mantıklı olamayacağından servise bıraktım.
    Bugün aracı teslim aldım güzel işçilik çıkartmışlar baktım beğendim yüzüm güldü.

Bu yaşananların arasında foruma bir göz atayım elinde fazla parçası olup değerlendirmek isteyen olur diyerek tampon ayna davlumbaz aramaya başladım. Ercan ÇALIŞ ağabeyimin açtığı konuyu görüp kendisi ile iletişime geçtim Rabb'im Gönlü gibi kesesine de yuvasına da zenginlik ve bereket versin. Elindeki ön arka tamponu ekipmanları ile birlikte gönderdi. Bunu yaparken de sıkışıksan işin görülsün geçmiş olsun diyerek maddi beklentiye girmeden parçaları verdi. Bende tekrar tekrar teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bir araya gelelim benimde kendisine bir sürprizim olacak
    Bu forumun böyle samimi içten ağabeyleri oldukça sıkıntılar dertler gider geriye güzel gönüller gülen yüzler kalır

Dostluğunuz baki gönlünüz hep huzurla kalsın.angle
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.
    Son düzenleme: omfaya; 16.05.2018, 00:13.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Geçmiş olsun. İnşallah bir daha olmaz.
    Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Allahim kaza bela vermesin bizler hep buradayiz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun, büyük bir kazayı küçük bir hasarla atlatmışsınız, çok daha kötüsü olabilirdi. Ercan Bey'in yaptığı da gerçekten güzel bir jest olmuş...

Ben "hız sınırlarına uyalım, araçlarımızın ne olduğunun önemi yok derken" bana kızan forum üyeleri bir kez daha düşünsün derim.

Yorum

NOT : Hız sınırları ile ilgili uyarım Audi için geçerliydi, 130-140 gibi bir hızda gidiyor olsa size çarpmayacaktı.

Yorum

Çok geçmiş olsun.

Yorum

Çok geçmiş olsun, Cenab-ı Hak beterinden korusun
              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Çok geçmiş olsun Allah kimseye kaza bela vermesin istanbul a geldiginde her zaman beklerim

Yorum

Geçmiş olsun Ömer Faruk Kardeşim, en kötüsü bu olsun

Yorum

Faruk Bey büyük geçmiş olsun. Hakikaten ciddi bir kaza ama Allah korumuş...
                    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bununla geçmiş olsun.....

Yorum

Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden saklasın.
                        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                            Geçmiş olsun. İnşallah bir daha olmaz.
                            Sağolun hiç birimize kaza bela uğramasın inş

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                              Allahim kaza bela vermesin bizler hep buradayiz
                              Senin varlığın 10000 km den bile yeter Fatih abim teşekkür ediyorum obaa

Yorum

İşleniyor...
                              X