Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KUTSAL Topraklardan tüm İnsigniateam ailesine selamlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• KUTSAL Topraklardan tüm İnsigniateam ailesine selamlar

Sevgili Arkadaşlarım!

Biliyorum çok uzun zamandır bir konu açmadım. Ama bu durum kesinlikle siz değerli arkadaşlarımla geçirdiğim güzel zamanları unuttuğum için değil. Gerek işlerin yoğunluğu, Yeni bebeğimin Doğum süreci (Eyüp Kağan), gerekse çeşitli sıkıntılar nedeniyle çok fazla internet ortamıyla ya da buluşmalarla ilgilenemedim. Ancak şunu bilmenizi isterim ki, siz değerli arkadaşlarıma çok değer veriyorum ve saygı duyuyorum.

Sevgili arkadaşlarım, şuan hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklarda, Hicaz bölgesinde, Mekke'de bulunmaktayım.

Rabbim bütün forumdaşlarıma buralara gelmeyi hac ve umreler yapabilmeyi nasip eylesin...

Başta Fatih Ağabey, Nurettin Bey ve Çağrı kardeşimin şahsında tüm forumdaşlarımın bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, tüm sevdikleriyle beraber ömür boyu af ve afiyete mazhar olmalarını Cenab-ı Mevladan niyaz ediyorum.

Sizlere tüm hayatınızda kazasız belasız nazarsız sürüşler ve seyahatler diliyorum. Rabbim sizleri bir an-ı seyyale dahi sevdiklerinizden ayrı düşürmesin...

Tekraren tüm arkadaşlarıma selamlarımı iletiyor, bayramlarını tebrik ediyor, bu mübarek Kabe hürmetine dualarının kabulünü niyaz ediyorum.
    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Naci hocam hayirli bayramlar

Allahim haccini kabul eylesin
    Allahim bizlerede hac yapmayi nasib eylesin

İyi dilek ve temennilerin için teşekkür

Allaha emanet ol
    Son düzenleme: FacomX; 03.09.2017, 00:56.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Naci ağabey Allah kabul etsin valla çok sevindim. Bizlere dua etmeyi unutma allaha emanet

Yorum

Allah kabul etsin hacım. Tanışmasak da dualarını esirgemezsen sevinirim.

Yorum

Allah kabul etsin

Yorum

Naci hocam Allah c. c. hac ibadetini kabul eylesin.
            Kurban bayramınız hayırlı mübarek olsun. Bu kutsal mekanlardan samimiyet hayret ve heyecanın doruk noktasında olan bu durumda bizi hatırlayıp selamlaman ve yazman bizim için büyük bir onur.
            Duyduğum kadar hacda dualar pek kabul oluyormus. Allah hayrını, başarılarınızı ve iyiliğini bol bol arttırsın İnşallah .
            Bizim yani Ailelerimiz için de bir hayır duası edersen çok seviniriz.
            Görüşmek üzere.
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Allah kabul etsin hocam.. bayramın mübarek olsun.. bizleri de unutma..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Allah cc haccınızı mübarek eylesin. Tez vakit bizlere de nasip etsin. 9 yılı devirdik ama nasip olmadı.ama 5 defa umreye gitmek nasip oldu. Oradaki manevi duygularınızı hissedebiliyorum. Bu vesile ile hem sizin hemde tüm üyelerin kurban Bayramı'nı kutlarım.
                "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Allah kabul eylesin hocam...Dualarınızı bekleriz...Saygılar....

Yorum

Allah kabul etsin...
                    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Allah kabul etsin..

Yorum

Bayramda foruma giremediğimden biraz geç gördüm. Hocam Allah kabul etsin. İsteyenlere de tez zamanda nasip etsin inşallah
                        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Naci bey, Allah kabul etsin.
                          https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
                            This gallery has 1 photos.

Yorum

Rabbim dualarınızı kabul eylesin,,, gönlünde buraya gelmek isteği olan herkese gelebilmeyi nasip eylesin

Yorum

İşleniyor...
                              X