Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Astra 1.6 200 hp

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Astra 1.6 200 hp

https://youtu.be/JOYsX3_pwXo

Şu motoru yeni insignia.ya koysalardı yaw.....

Yorum

200 bg iyi yürüyor bu bi gerçek ama bu ülkede az yaksın çok kaçsın mantığı olduğu için fazla satılmayabilir. Bu araba vag grubunda olsaydı kimse laf ettirmezdi tabiki bunda opelin satış stratejisinin yanlışları sebep.

Yorum

Bu araç çok keyifli gaz tepkileri süper Insignia 180 liklere boy boy fark atıyor hafifliği ve gücünden dolayı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aynen Fatih ağbi..Güç ve Ağırlıkta ters orantı arttıkça ortaya güzel şeyler çıkıyor....

Yorum

Dün izledim.. uzun zamandır beklediğim bir testti.. bu araç segmentinde tek.. beygir gücüne göre az yakıp çok kaçıyor zaten bana göre.. bu araç test aracı o kadar basmaya dip gaza yakıt ortalaması çok iyi.. honda civic rs test ettim ort 12.7 idi.. hondadan tek eksiği vites kulakçık ları . Aracı satsam ilk listemde bu araç arac var.. opel bu aracı pazarlamıyor opel turkiyenin bütün bayilerine bu araçtan bir tane göndermesi lazım ama nerde.. civic rs ten çok üstün olmasına rağmen adamlar çatır çatır satıyor.. 109 bin den 117 bin e çıkmış civic rs sedan..
            Son düzenleme: insgna44; 03.07.2017, 22:18.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlısıyla bi tane bulmanız dileği Ile Honda konusunda haklısınız adamlar çatır çatır satıyor....

Yorum

İşleniyor...
              X