Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birazda gülelim .. Fıkra, Resim, Karikatür

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Birazda gülelim .. Fıkra, Resim, Karikatür

Buyrun arkadaşlar içinideki cevherleri ortaya çıkartma zamanı
    ilki benden:
    Bi adam yalan dedektörü almış.
    Akşam yemeğinde denemek istemiş. Oğluna bugün ner...edeydin demiş.
    Oğlu da okuldaydım diyince dedektör ötmüş. Sonra oğlu itiraf etmiş, erotik bi filme gitmiş sinemada. Babası da kızmış, oğluna " ben senin yaşındayken erotik nedir bilmezdim bile" demiş.
    Dedektör yine ötmüş.
    Bunu duyan anne gülmüş ve demiş ki " al işte senin oğlun" demiş. Dedektör yine ötmüş )
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Ynt: Birazda gülelim .. Fıkralar

Güzel

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

Temel'den bir tablo yapması isteniyor.Tablonun adı da ''John Küba'da'' konulacak deniyor.Temel yapıyor tabloyu,sonra gösteriyor Dışişleri Bakanı'na.Bakan bağırıyor;

- Bu ne ulan,sana John Küba'da diye tablo yap dedik sen bir adamla bir kadını yatakta çizmişsin.Kim ulan bu kadın?

- John'un karısı..

- Peki ya adam?

- John'un uşağı..

- Eeee!John nerede?

- John Küba'da ..

Yorum

Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişk...inin mevcut olup, olmadığını merak eder.

Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.

Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.

Oturur ve yazar:

Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.Fakat konu şu ki: Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp.

Sevgiler oğlun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:

Sevgili oğlum:Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum.Fakat konu şu ki:Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

bayıldım buna .d

Orjinal yazı sahibi: Hasan
          Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Mehmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişk...inin mevcut olup, olmadığını merak eder.

Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.

Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.

Oturur ve yazar:

Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.Fakat konu şu ki: Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp.

Sevgiler oğlun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:

Sevgili oğlum:Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum.Fakat konu şu ki:Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Bir karikatür gelsin

Yorum

) güzel paylaşımlar olmuş teşekkürler...
              F30 Sport+

Yorum

hepsi de çok güzeller Paylaşımlarınız için teşekkürler..
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..

[center]

Yorum

FBI eleman alımı için duyuru yapar. 3 kişi başvurur. Fbı binasında adayların hepsi ile tek tek görüşmeler yapılmaktadır. İlk adam alınır ve şu soru sorulur. Karını seviyor musun?
                      -evet efendim!
                      - Pekala biz karını getirdik şu anda yan odada.

Ve masanın üzerine bir tabanca koyar.
                      -Şimdi odayagir ve karını öldür!!
                      Adam silahı alır yan odaya gecer. 5 dakika hiç ses duyulmaz. adam tekrar ilk odaya geri döner. Kravati gevşemiş, ter içinde kalmıştır.
                      -Yapamayacagım efendim! der ve orayı terk eder.
                      ikinci adam içeri alınır. ona da aynı sorular sorulur ve aynı cevaplar alınır...
                      Ve onada içeri girmesi söylenir. ve oda yapamayacagını söyleyip ayrılır.
                      Son adam Temel içeri girer. Aynı sorular ve aynı cevaplar. Ona da içeri girip karısını öldürmesi söylenir.
                      Temel içeri girer 5-10 saniye sonra içeriden silah sesleri gelmeye başlar...
                      derken kısa bir sessizlik ardından gürültülü bir cam kırılması sesi duyulur.
                      Adamlar içeri girerler. Temel biraz terlemiştir.
                      FBI personeli sorar - ne oldu?
                      -Efendum bana verdiğiniz silah kurusıkı cıktı o yüzden karıyı camdan atmak zorunda kaldım!!!

Yorum

+1

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                        hepsi de çok güzeller Paylaşımlarınız için teşekkürler..
                        Beyaz tutkudur.

Yorum

Mehmet bey her akşam olduğu gibi işinden çıkmış ve aracına binerek evin yolunu tutmuş ışıklara gelirken genç bir kız aracın önüne atlamış ve mehmet bey duramamış kızı hemen kaldırıp hastaneye götürmüş tabi bu arada hastane yetkilileri polis çağırmış mehmet beyin ifadesi alınmış ama doktorlar polislerle birşeyler konuşuyormuş devamlı ve bir tane doktor mehmet beye gelip kızı kurtadık ama çocuk öldü demiş başınız sağ olsun demiş mehmet bey hemen kızın veya çocuğun benle ilgisi yok demiş polislerde mehmet beyin heyecanlı tavırlarından şüphelenmiş ve doktorlara kızın çocuğu mehmet beyin olabilir demişler ve uygun bir dille mehmet beyden sperm örneği almalarının gerektiği söylenmiş ama mehmet bey ne kadar itiraz etsede nafile bir kaç saat sonra aynı doktor gelip efendim sonuçlar negatif çıktı demiş yani siz kısır sınız demiş bunu duyan mehmet bey şok olmuş çünkü evde 2 tane çocuğu varmış...
                          Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Bir Yüzbaşı ile emir eri bir trende yolculuk ediyorlar. Aynı kompartmanda çok alımlı bir kız ile annesi de var. Başka kimse yok. Bu iki grup birbirlerini tanımasa da yolculuk sırasında tanışırız diye çok yakın oturmuşlar. Derken tren bir tünele giriyor, ortalık kararıyor. Bir öpücük sesi ve ardından -şırraaak- çok şiddetli bir şamar sesi duyuluyor. Tren tünelden çıkıyor. Herkes şaşkın ne oldu diye birbirine bakıyor.
                            Genç kız düşünüyor; (Benim yerime annemi öperlerse, işte böyle şamarı yerler..)
                            Kızın annesi düşünüyor; (Helal benim kıza, öpüldü ama, hemen şamarı yapıştırdı..)
                            Yuzbaşı düşünüyor; (Ulan asker kızı öptü, şamarı ben yedim...)
                            Asker gülümsüyor; (İntikamımı aldım daa. Havaya bir öpücük yüzbaşıya bir şamar!!)

[center]

Yorum

Kaşarla Mutlu Olan Tek Canlı Faredir..

[center]

Yorum

İşleniyor...
                              X