Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şu an ne yapıyorsunuz ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Denetleniyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Bize de bakanlık müfettişleri gelecek...Hazırlık yapıyoruz.....

Yorum

• Casablanka'da fosil inceliyorum/alıyorum.

fosil.jpg

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Kedi seviyorum

Yorum

• Üşüyorum. Kış geldi arkadaşlar dikkat

Yorum

• Denetime devam 2 saat sonra bitecek insallah

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                Denetime devam 2 saat sonra bitecek insallah
                Kolay gelsin...Bende mezarlığa gidiyorum....Pederi ziyarete...Daha alışamadık.....

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post

Kolay gelsin...Bende mezarlığa gidiyorum....Pederi ziyarete...Daha alışamadık.....
                  Başınız sağ olsun Allah Rahmet eylesin

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Başınız sağ olsun Allah Rahmet eylesin
                    Eyvallah abi...Çok sağol...Takdiri ilahi diyecek birşey yok....

Yorum

• Kahve almaya gidiyorum

Yorum

Bende rutin olarak işyerinde aklıma geldikçe insigniateam ziyaretlerimi gerçekleştiriyordum ki sizin mesajınızı görüp gerçekten çok üzüldüm. Başınız sağolsun,mekanı cennet olsun. İnsan alışamıyor dostum ne kadar zaman geçsede. Ben babamı kaybedeli 9 sene oldu hala yokluğuna alışamadım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Bende rutin olarak işyerinde aklıma geldikçe insigniateam ziyaretlerimi gerçekleştiriyordum ki sizin mesajınızı görüp gerçekten çok üzüldüm. Başınız sağolsun,mekanı cennet olsun. İnsan alışamıyor dostum ne kadar zaman geçsede. Ben babamı kaybedeli 9 sene oldu hala yokluğuna alışamadım
                          Çok teşekkür ederim..Sağolun...Allah cümlemize sabır versin,ölmüşlerimize rahmetiyle muamele etsin....

Yorum

Çok teşekkür ederim..Sağolun...Allah cümlemize sabır versin,ölmüşlerimize rahmetiyle muamele etsin....

Aminnnnnnnnnnn

Yorum

fazla aktif olmasamda hergün siteye giriyorum. Mesajınızı görünce duygulandım. Bende 25 gün önce kaybettim babamı. Kaybettim diye Yazarken bile zorlanıyorum. Yaşları ne olursa olsun biz ne kadar büyümüş olsakta onlara hep ihtiyacımız olduğunu daha iyi idrak ettim. Babanız yaşıyorsa hiç vakit kaybetmeden öpün sarılın bulunduğunuz vaktin değerini bilin. Onlarsız hayat yarım ve yaralı yaşanıyormuş. Doktor Arkadaşım acın azalacak Özlem artacak dedi. 25 gün geçti acısı taze özlemi kat kat arttı. Allah cc herkesin ölmüşlerine rahmet eylesin. Sevdiklerine de sabırlar versin.

Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: oguz:) View Post

fazla aktif olmasamda hergün siteye giriyorum. Mesajınızı görünce duygulandım. Bende 25 gün önce kaybettim babamı. Kaybettim diye Yazarken bile zorlanıyorum. Yaşları ne olursa olsun biz ne kadar büyümüş olsakta onlara hep ihtiyacımız olduğunu daha iyi idrak ettim. Babanız yaşıyorsa hiç vakit kaybetmeden öpün sarılın bulunduğunuz vaktin değerini bilin. Onlarsız hayat yarım ve yaralı yaşanıyormuş. Doktor Arkadaşım acın azalacak Özlem artacak dedi. 25 gün geçti acısı taze özlemi kat kat arttı. Allah cc herkesin ölmüşlerine rahmet eylesin. Sevdiklerine de sabırlar versin.
                                Başınız sağolsun. Gerçekten çok zor. Babanız ölünce büyürsünüz derlerdi,doğruymuş. İnsan gerçekten o zaman anlıyor . Babanız yaşıyorsa kesinlikle öpün sarılın çünkü o günler bir daha geri gelmiyor. Bol bol birlikte vakit geçirin . Allaha şükür ben babamla çok vakit geçirmiştim , hem babam , hem en yakın arkadaşımdı.Allah hayatta olan babalara uzun ömürler versin ,Amin.

Yorum

İşleniyor...
                                X