Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SAHURU BEKLEYENLERİN BULUŞMA NOKTASI:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hayırlı sahurlar, rabbim orucunuzu kabul etsin
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

• Amin Aminn

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Ramazan gelse de şu güzel muhabbetlere bende katılsam bu sene

Yorum

• Bu konumuzu hatırlayanları görelim üzerinden 9 yıl geçmiş
          InsigniaTEAM

Yorum

• Zaman su gibi akıp geçiyor. Vay be.
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

• Hayirli sahurlar cumleten rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• Cümleten hayırlı Ramazanlar ve Sahurlar. Allah herkesin ibadetini fazlasıyla kabul etsin inşallah.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Hayırlı sahurlar ☺️
                  F30 Sport+

Yorum

• İftara saatler kala durumlarınız nasıl
                    • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
                    • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

• Hayırlı sahurlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Hayırlı sahurlar herkese. Bugün voortek marka egzozlardan 2 tane sipariş verdim yarın kargoya verilecek donwpipe ve 70 lik krom dan sonra 63 lük bu 2 egzoz u monte ettireceğim(sesi nasıl olacak çok merak ediyorum) daha sonra soft bir yazılım attıracağım. Ancak halen bu SİDİ motorlara NGK nin hangi bujisini takmam gerektiği konusunda emin değilim. NGK nın sitesinde ILNAR8B7G kodunu veriyor ancak bu ürün değil türkiye fransada bile bulamadım. Bir akrabama söyledim al diye aldım dedi meğer satıcı ngk yok aynı ürünün bosch olanı var bu daha iyi diye bizim akrabaya onu satmış. Bende sevinmiştim bulmuş da almış diye. SİDİ Motorda after buji kullanan arkadaşlar bir yorum atarlarsa çok makbule geçer.

Yorum

• Hayirli sahurlar cumleten
                          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• Allah'ım tuttuğu muz oruçu kabul eylesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• İş güç yokken sabah erken kalkma derdi yok sahura kadar takılırdık buralardaihihi artık iftardan sonra yorgunluktan uyku bastırıyor
                              InsigniaTEAM

Yorum

• Şimdiden hayırlı sahurlar

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                                X