Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia-A4-c180 sizce hangisi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post

Oda sert olur diye tereddüt ediyorum yoksa c serisi yakışıklı duruyor herkeste olsa bile☺️
    Gökhan abi F30 dan memnunsan merso seni üzmeyecektir.
    34HZD10

Yorum

Amarika'da yapılan 2018'in en kötü otomobilleri sıralamasında c180 kullanıcılarının (bu anket direk araç sahipleri ile yapılıyor) ortak kanısı kendilerini bir Mercedes kullandığını hissetmemeleri imiş.Ve tekrar alacak olsalar büük çoğunluğu c180 almayacaklarını belirtmişler. Bu Mercedes GLK de ise çok daha vahimmiş.Anketi bulabilirsem yayınlareım burada.

Yorum

Çok mantıklı zira C180 de bir Mercedes ama o eskilerdeki premium Mercedes değil o yüzden bu yorumlar. Bugün premium Mercedes E180'den başlıyor.

Araç konusunda da 160-180 arasına çok temiz E180 ve 5.20i araçlar var bence bu kadar rakam verilecekse bir üst sınıf araç daha mantıklı olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
          Amarika'da yapılan 2018'in en kötü otomobilleri sıralamasında c180 kullanıcılarının (bu anket direk araç sahipleri ile yapılıyor) ortak kanısı kendilerini bir Mercedes kullandığını hissetmemeleri imiş.Ve tekrar alacak olsalar büük çoğunluğu c180 almayacaklarını belirtmişler. Bu Mercedes GLK de ise çok daha vahimmiş.Anketi bulabilirsem yayınlareım burada.
          O testi dergisinden okumuştum o c serisi değil gla içindi
          F30 Sport+

Yorum

O testi dergisinden okumuştum o c serisi değil gla içindi
            O halde ben yanlış hatırlıyorum. Düzeltme için teşekkür ederim.

Kıstaslarınız aranızda tüketimde var, C180 amg (156hp comp) iş arkadaşımda var. Tüketim insignia 1,6t den fazla. Normal şehiriçi 14lt bahsediyor.

Yorum

GS olursa standart olmayacak ama flexi v.s olan donanım olacak. Yinede fikrin aynı mı?
              2018 model, 15-20 bin km yapmış bir exclusive 185-195 bandında alınır, akla gelebilecek hatta gelmeyecek
              mekanik - elektronik full donanım, bu donanım alternatif gösterilen araçların hiçbirinde yok, olamaz da, sınıfı
              yukarıya e-f doğru çekmek lazım, dört koltuk ısıtma ön koltuklar havalandırma, 360" çevre görüş, akıllı park
              d sınıfı hatta e sınıfı premium tabir edilen hangi markada var? Yol tutuş, ray üzerinde (tabir caiz ise yağ gibi)
              kayıp giden, sınıfına göre oldukça sessiz ve fakat kuvvetli bir motor, vites geçişleri yumuşacık olmuş ve hemen
              0 sorunlu bir şanzıman, görsellik biraz kişisel , ama dışı, içi yüz kişiden doksanı tarafından yakışıklı,
              güzel, kaliteli olarak değerlendirilen bir araba, bu fiyatlara böyle bir makine yok. Gökhan Kardeş, ikinci eli yok
              diye bir şey yok, on gün yerine bir ayda satılır, ama satılır, ben beş tane sattım, yedinciye biniyorum. Alırım da
              pişman olurum diye bir endişeniz olmasın, iyi ki almışım diyeceğinize kalıbımı basarım. Siz bana kulak verin,
              merak etmeyin, her şey düşündüğünüzden çok daha iyi olacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

2018 model, 15-20 bin km yapmış bir exclusive 185-195 bandında alınır, akla gelebilecek hatta gelmeyecek
                mekanik - elektronik full donanım, bu donanım alternatif gösterilen araçların hiçbirinde yok, olamaz da, sınıfı
                yukarıya e-f doğru çekmek lazım, dört koltuk ısıtma ön koltuklar havalandırma, 360" çevre görüş, akıllı park
                d sınıfı hatta e sınıfı premium tabir edilen hangi markada var? Yol tutuş, ray üzerinde (tabir caiz ise yağ gibi)
                kayıp giden, sınıfına göre oldukça sessiz ve fakat kuvvetli bir motor, vites geçişleri yumuşacık olmuş ve hemen
                0 sorunlu bir şanzıman, görsellik biraz kişisel , ama dışı, içi yüz kişiden doksanı tarafından yakışıklı,
                güzel, kaliteli olarak değerlendirilen bir araba, bu fiyatlara böyle bir makine yok. Gökhan Kardeş, ikinci eli yok
                diye bir şey yok, on gün yerine bir ayda satılır, ama satılır, ben beş tane sattım, yedinciye biniyorum. Alırım da
                pişman olurum diye bir endişeniz olmasın, iyi ki almışım diyeceğinize kalıbımı basarım. Siz bana kulak verin,
                Abi kesin kararımızı verdik. Eğer çok cazip Bi a4 c180 denk gelmezse almam ama kafama göre excusive donanım bulduğum anda alacağım. 2 3 kez test sürüşü yaptım ve dediklerinize katılıyorum.

Beğendiğim bir kaç insignia vardı ama benim aracım satılmadan onlar satıldı. Şuan denk gelmesini bekliyorum
                F30 Sport+

Yorum

Denk gelir , getireceğiz , başka çare yok

Yorum

Denk gelir , getireceğiz , başka çare yok
                    Hadi hayırlısı☺️
                    F30 Sport+

Yorum

Altına imzamı atıyorum

Yorum

Ne yaptın amirim.. bir kaç foto payaşta gözümüz gönlümüz açılsın kimse paylaşmıyor artık yaa..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Valla daha bulamadık kafamıza göre bir araç murat hocam. Alırsam ekleyeceğim babamın adına zaten☺️ bunca yıl sırtında insigniateam tişörtü altında audi ile yaşadığı paradoks yeter sanırım☺️☺️
                          F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                          X