Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni 508

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni 508

https://youtu.be/XT_qC-e0Fu4

Dün bende gördüm kasa çok iyi kırmızı ateş ediyor, ama eski kasanın başlangıç fiyatı 177.500 TL. Bu fiyatlara Peugeot bence alınmaz.

Yorum

Güzel olmuş, bence başarılı bir araç ancak fiyat politikasına göre karar verilebilir.
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Ben de çok beğendim. Eşime çekine çekine 308 Allure aldım 4 ay önce hakikaten çok çok başarılı. O yüzden peugeot a karşı ön yargım % 50 kalktı diyebilirim. Ancak dediğiniz gibi fiyat önemli.
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bu fiyatlar nereye kadar böyle gidecek....

Yorum

I-cockpiti ben çok beğeniyorum ve iç tasarımı insigniaya göre bence fersah fersah önde.Tasarımda tek bulduğum kusur talisman gibi önde gündüz farlarını tampona indirmeleri.Onun dışında çok güzel olmuş.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

şu ön panjurları görmekten artık kusacam
              Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                I-cockpiti ben çok beğeniyorum ve iç tasarımı insigniaya göre bence fersah fersah önde.Tasarımda tek bulduğum kusur talisman gibi önde gündüz farlarını tampona indirmeleri.Onun dışında çok güzel olmuş.
                Size katılıyorum...Gündüz ledleri gerçekten çok sırıtıyor...Sonradan eklenmiş gibi duruyor..

Yorum

Çok başarılı tasarım. Fabrikadan modifiyeli çıkmış gibi. Ben çok beğendim ama Ford Ranger'ı bekleyeceğim seneye.
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

3008 ve 5008 den sonra tam beklediğim gibi bir tasarım. Video'da tasarım pek etkileyici gelmedi, gerçeği daha güzel olabilir belki.

Yorum

Pejo aştı kendini..) I kokpit muhteşem.. Çok güzel duruyor araç..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                        Çok başarılı tasarım. Fabrikadan modifiyeli çıkmış gibi. Ben çok beğendim ama Ford Ranger'ı bekleyeceğim seneye.
                        Ranger clapclapoleyy

Yorum

Adamlar üretime geçmiş bile sanırım, bu ne hız
                          https://www.youtube.com/watch?v=it12MltHldo

Yorum

Adamlar bir arabada en sevdiğim şeylerden biri olan çerçevesiz kapı camı bile yapmışlar. İnşallah ranger'a kadar dayanırız.

Yorum

Nasip....

Yorum

İşleniyor...
                              X