Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DS7 Crossback

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DS7 Crossback

Farklı bir araç olmuş.Ben çok beğendim.

https://www.youtube.com/watch?v=He0oSk6qcvA
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Zaten DS ler kendi segmentlerinde bence bir adım önde oluyor. DS7 de bunu bir kez daha ispatlamışlar.Rakiplerine göre değişik tipde bir tasarım olmuş +1
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

jantlar dışında ben de çok beğendim
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
        Zaten DS ler kendi segmentlerinde bence bir adım önde oluyor. DS7 de bunu bir kez daha ispatlamışlar.Rakiplerine göre değişik tipde bir tasarım olmuş +1
        Aslında DS premium olarak sınıflandırıldığı için bugüne kadar kendi segmentlerinde bir adım gerideydi. Çünkü tüm modelleri makyajlı Citroen'di. İlk kez "gerçek bir DS" otomobili piyasaya sürüyorlar ve bu kez gerçekten premium lige oynayabilecekler gibi duruyor.

Yorum

Genel olarak beğendim, DS'i bir karakter haline getirip heryere uygulamaları hoşuma gitti. Özellikle farların içinde dönen parçaların bile S logosu şeklinde olması çok güzel. Önemli olan Fransız'ların kendine özgü standartlarına alışabilmek Birde şanzuman dikkatimi çekti, 8 ileri tk. PSA da daha önce varmıydı yoksa Opel'le birleşimden sonra mı geldi?
          InsigniaTEAM

Yorum

Eat8 opelden önce konuşulan bir şanzumandı opel ile bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.Ancak 180 beygirlik motora göre 0-100 değeri kötü geldi bana.Ya şanzuman törpülüyor yada araç bayağı ağır.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Ds ne zaman marka oldu citroen den ayrıldı.

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

PSA da Opel de tam otomatik 6 ileri şanzımanı Aisin'den alıyordu. Durup dururken sıfırdan 8 ileri şanzıman yapacaklarını sanmıyorum, gene Aisin'den alıyorlardır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Evet 8 ileri yeni şanzıman da Aisin üretimi. Ama "Aisin'den alıyorlar" değil de "Aisin'e ürettiriyorlar" demek daha doğru olur bence.

Yorum

geçen yıl öyle bir karar aldılar
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post

geçen yıl öyle bir karar aldılar
                      Biraz daha eski :

DS Automobiles, Groupe PSA'nın lüks otomotiv bölümüdür. DS, başlangıçta 2009 yılında Citroën'in premium bir alt markası tanıtılmış olup 2014'te bağımsız bir marka haline geldi.

Yorum

DS ayrı showroom bile açtı ama geçtiğimiz günlerde bir sıkıntı vardı, satışı Peugeot Türkiye üstelenecekti sanırım.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Güzel araç

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                          X