Duyuru

Collapse
No announcement yet.

''Yeni Honda Civic'' test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ''Yeni Honda Civic'' test

-Arka yolcular için askısı( tam adını bilmiyorum) ta başın arka tarafında konumlandırılmış.
    -ekran basit duruyor.
    -bu araç sanırım full ama iç dikiz aynası galiba karartmalı değiş ve görünüşü iğrenç
    -tasarım çok kaba duruyor arkadan.
    -motor 2006 da çıkan motor,şanzımanı hiç anlatmaya bile gerek yok...
    F30 Sport+

Yorum

Ya ben anlamadım.Ben de test ettim ama Bir kere iç malzeme kalitesi çok iyiydi şurası kötü olmuş diyecek yer yok gibi.Sürüş pozisyonunu çok aşağı çekmişler bmw gibi çok hoşuma gitti bundan dolayı iç hacim çok iyi arka diz baş mesafesi çok iyi (boy 1.90) bagaj çok geniş sürüşle ilgili olarak ise yoğun ilgiden dolayı sadece mahalle aralarında dönüp geri gittiğimiz için yol tutuş konusunda birşey söyleyemem ama bir kere 17 inch jantla çok konforlu araç yoldaki en derin çukur bile kabine yansımıyor belki lastiğin 55 yanak olması da buna katkı sağlamıştır şanzuman cvt vites atmadığı için rahat aracı şehir içinde kullanması çok kolay ve konforlu gel gelelim motora ya da en iyisi hiç gelmeyelim geçelim rezalet.Bunun dışında orta ekran kalitesi çok kötü araçta geri görüş kamerası var öğlen güneşinden hiçbirşey görünmüyor.Bir de ledler çok zayıf geldi bana gündüz belli bile olmuyor maalesef.Bir de bunun dışında aracın kaput altında ve bagajında kapatılmamış beni rahatsız etmeyen fakat bir sürü kişinin rahatsız olduğuna şahit olduğum kaynak birleşim yerleri saclar vardı.Benim şahsi görüşüm 1.5 turbonun yakıt tüketimini karma 5.5 litrelere indirebilirlerse ya da 1.6 çift turbo dizel 160 hp+zf9 ile gelirse bu araba çok satar.İnşallah şasisi de iyidir de yerli üretim bir araç almak nasip olur.
      İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
        Orjinal yazı sahibi: insgna44
        Yalnız testteki civic'in farkettiniz mi bilmem iç dikiz aynası nasıl basit kalmış etrafında kaplama, kamera vs yok, sap gibi 1994 vectra aynası gibi, tiksindim bir an arabadan
        Aynen abi..iyi benzetmissin..))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

bence başarılı araba

Yorum

Bizim sitede ve okulda birer tane var. Hergün görüyorum. Bana göre tasarımı oldukça çağ dışı. Nasıl diyeyim sanki 90ların ortası gibi yapsalar peynir ekmek gibi satılırış ama bu zamanda değil. Öyle uzaydan gelmiş anime tasarımları artık prim yapmıyor

Yorum

Üstünde ki jantların 16-17 inç olması çirkin görünmesinde büyük etken...18-19 inç jantlar kullanılırsa kendini toplar bence....

Yorum

1.5 turbonun maksimum hızı neden 200 km/saat? Limitör mü var acaba?
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                  1.5 turbonun maksimum hızı neden 200 km/saat? Limitör mü var acaba?
                  207 de limitör var ağabey.. 207 diyor.. ötesi yokk

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok iyi ya.

Yorum

İşleniyor...
                    X