Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unutulmaz yarış oyunları...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Unutulmaz yarış oyunları...

NFS nin Undergorund-2 si müthişti. Ondan önce de hot pursuit ve tabii ki porsche. NFS Run da gayet zevk alarak oynadığım bir oyundur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
      NFS nin Undergorund-2 si müthişti. Ondan önce de hot pursuit ve tabii ki porsche. NFS Run da gayet zevk alarak oynadığım bir oyundur
      Run'daki sıra yükselterek şehirden şehire ilerleme ve olayı benimde çok hoşuma gitmisti
      InsigniaTEAM

Yorum

Run da en çok otobandaki bölümleri sevdim, yüksek süratler, kalabalık tafik ve yarış Hatta challange series de mod lu bir camaro veriyorlar otobanda, inanılmaz keyifli bi bölümdü

Yorum

Bütün nfs serisi iyiydi pisttede yine nfs pro street vardı oda çok kral oyundu ama tutmadı
          Dirt 1 2 3 bunlarda en gerçekçi ralli oyunlarıdır bence illegal yarışlar kadar sarıyo tavsiye ederim
          2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

NFS MOST WANTED. TEK GEÇERİM. HELE Kİ ONLINE OYNAMAK, SÜPER.

Yorum

NfS serisi bana hep arcade gelmiştir.Colin serisi çok severek oynardık Hatta uzun pistlerde kendi aramızda zamana karşı turnuva yapardık.Şu aralar Xbox ta forza horizon oynuyorum.Yani oyuna ara vermedim hiç
              2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

En çok oynadığım ve arabadan hiç inmediğim oyundu Bunu da youtube ile güzel bir video seçeyim derken denk geldi yarıldım gülmekten Yorumlar daha bir harika
                https://www.youtube.com/watch?v=wURIaartOp0

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
                X