Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yabancı Dizi Tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• This is us.Aile dramasını sevenler beğenecektir.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

• Westworld
      Black Mirror
      La Casa De Papel
      Narcos
      Dark (kesinlikle izlenmeli)
      Stranger Things
      Altered Carbon

Yorum

• 1 bölüm daha, 1 bölüm daha derken acayip zaman çalıyor bunlar ya. Cumartesi gece 4’e kadar izledim, pazar sabah 9da kalktım kaldığım yerden devam. La casa de papel bitti, yeni bir diziye başlamaya korkuyorum
        InsigniaTEAM

Yorum

• La Casa De Papel ilk 5-6 bölüm harika gidiyor ancak sonrasında sıradanlaşıyor ve belirlenen "SON" gerçekleşebilsin diye tutarsız/saçma bir hal alıyor. Spoiler vermiş olmasın ama kadın müfettişin IQ seviyesi bir anda düşüyor mesela...

Yorum

• Black mirror tavsiye ederim çok farklı bir dizi
            2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
            2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

• The wikings,
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

• Ben biraz bilim kurgu meraklısıyım.
                Belki birileri yazdı ama ben görmedim

1-Farscape : 4 Sezon ve 2 final filmi ile beğeni ile izledim. Türkiye'de yayınlanmadı dizi siteleri bile yakın zamanda vermeye başladı.

Stargate tüm serileri ama sonuncusu olan SG Universe 2.sezondan sonra çekmediler. Yine de güzeldi.

2-Stargate Universe ( birgün devamı gelirmi acaba ?)

3-Serenity ( eski dizi - yarıda kesildi )

4-V ( Eski dizi Ziyaretçilerin devamı niteliginde olacaktı ki 2 sezon çekildi devamı gelmedi )

5-Doctor who ( yaratılışa aykırı tuhaf göndermeler yapsada da ilginç halen devam ediyor 10. Sezon)

6-Star Trek tüm seriler

7-Thé 100 ( ergen muhabbeti ile başladı ilerleyen bölümleri biraz daha toparladı )

8-Westworld (ilginç bir hbo yapımı 2. sezon halen çekilmedi sanırım)

9-Sherlock Holmes ( Güzel yapmışlar )

10-Person of Interest ( Polisiye ve FBİ temelli filimlerden gına geldi. Bu farklı bir bakış açısı getiriyor en azından ergen muhabbeti bulaşmayan ender dizilerden )

11-Coupling ( Sitcom. sıradışı komedi - Jeff ve Steve erkek dünyasını ve karşi cinse bakiş açisini gerçek duyguları açık bir dile döken ilk gençler. Kahkaha ile gülmek garanti. Aile ortamına uymayabilir *16)

12- Big Bang Theory. .. Son zamanlarda güzel bir komedi

13-Taboo ( izlenir )

14-Expanse ( Bilim kurgu -izlenir..)

15-Colony. ( 2 Sezon oldu istila halen tam güçte. devamını çekseler ilginç olacak. Aile içi muhabete fazla gereksiz zaman harcamasalar daha iyi olacak)

16-Black Mirror ( İzlenir )

ayrıca
                (Kişisel kanaatim )Toplumun, ailenin temel taşlarını hedef alan dizilerden bir kaci ise

-californication
                -shameless
                -how I meet your mother

Ayırca
                -Dr House ( Kötü ruh halini belirtirken kendini '' Türk hapishanesinde hisetme '' '' şunu yapmaktansa Türk hapishanesinde kalmayı tercih ederim '' gibi göndermlerine bir kaç kez şahit oldum hoşuma gitmedi. Her sezonunun en az 20 bölümünde mutlaka yahudi isminin geçmesine özen gösterilmiş aşırı subliminal mesaj içeren bir dizi. Yine de açık denizde elde birşey kalmayınca tamamını izledim.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• McMafia. Soğuk kanlı ve süprizli bi dizi. Tavsiye ederim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
                    8-Westworld (ilginç bir hbo yapımı 2. sezon halen çekilmedi sanırım)
                    .
                    Westworld'ün 2. sezonu bitti bile hocam.

Yorum

• Br Bad.
                      Sherlock
                      Fringe
                      Dexter

Yorum

İşleniyor...
                      X