Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Model araba vitrin

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Model araba vitrin

benim de böyle bir vitrinim var. ancak bir tek insignia bulamıyorum maalesef..
    Ekli Dosyalar

Bu konuda size cagri yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Insignia’yı sadece gerçek model otomobil üreten firmalar yapıyor, Minichamps ve Schuco gibi. Bunları alman sitelerden bulabilirsiniz. Bir zamanlar Bestel hobi de 1:43 Opel’ler vardı, yakın zamanda sordum ama güncel arabalar kalmamış, eski klasikler vs var. Insignia’yı ya Türk sitelerde ikinci el olarak yada ebay, modelissimo.de gibi sitelerden sıfır olarak bulabilirsiniz. Fiyatıda tahminimce 30-40€’dan başlar kargo hariç. Opel collection sitesinde de var ama Türkiye’ye yanlış hatırlamıyorsam 50€ kargo yazıyordu
      InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı Bey, ben de sizler kadar olmasa da biraz bu hobby ile ilgiliyim ve 1/18 modellerim var. Ancak 1/19 insignia hiç yok. Sadece buick regal var (emin değilim) o üründe çok kötü (yalnızca autoart ve kyosho topladığımdan bu markalar kalitesinde arıyorum)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post
          Çağrı Bey, ben de sizler kadar olmasa da biraz bu hobby ile ilgiliyim ve 1/18 modellerim var. Ancak 1/19 insignia hiç yok. Sadece buick regal var (emin değilim) o üründe çok kötü (yalnızca autoart ve kyosho topladığımdan bu markalar kalitesinde arıyorum)
          buick regal zaten insignia nın abd üretimi değil mi o da olur sorun değil nerede var o link verir misiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
            Insignia’yı sadece gerçek model otomobil üreten firmalar yapıyor, Minichamps ve Schuco gibi. Bunları alman sitelerden bulabilirsiniz. Bir zamanlar Bestel hobi de 1:43 Opel’ler vardı, yakın zamanda sordum ama güncel arabalar kalmamış, eski klasikler vs var. Insignia’yı ya Türk sitelerde ikinci el olarak yada ebay, modelissimo.de gibi sitelerden sıfır olarak bulabilirsiniz. Fiyatıda tahminimce 30-40€’dan başlar kargo hariç. Opel collection sitesinde de var ama Türkiye’ye yanlış hatırlamıyorsam 50€ kargo yazıyordu
            1/43 hic ama hic ilgimi cekmiyor. en kötü 1/24 istiyorum. ama asıl 1/18
            opel collection da hepsi 1/43 ve insignia yeni kasa. ben yeni kasa istemiyorum bizim kini istiyorum
            1/18 ve 24 bildiginiz link varsa gönderebilir misiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taylansancak View Post

1/43 hic ama hic ilgimi cekmiyor. en kötü 1/24 istiyorum. ama asıl 1/18
              opel collection da hepsi 1/43 ve insignia yeni kasa. ben yeni kasa istemiyorum bizim kini istiyorum
              1/18 ve 24 bildiginiz link varsa gönderebilir misiniz?
              1/18 Stormhan 'ın dediği gibi sadece Buick Regal var, muhtemelen aliexpress'de vardır. Onun harici sadece 1/43.
              Bende 18'ciyim ama Opel model sayısı ve kaplayacağı yeri düşününce 43'de mantıklı geliyor
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

1/18 Stormhan 'ın dediği gibi sadece Buick Regal var, muhtemelen aliexpress'de vardır. Onun harici sadece 1/43.
                Bende 18'ciyim ama Opel model sayısı ve kaplayacağı yeri düşününce 43'de mantıklı geliyor
                evet bakıyorum simdi buick regal e o da makyajsız olan
                bana birkac tane 43 hediye geldi de yurt dışından oyuncak gibi onlar hic ilgimi cekmedi. bi de salonumda vitrin yaptım simdi eve gelen ve vitrine bakanların %90 ı anlamıyor model araba dan. 43 ler dışarıdan bakınca iyice oyuncak gibi gorunuyor.43 ler kücük olmasına ragmen icindeki ayrıntıdan dolayı pahalı oluyor ama benim ilgimi cekmiyor. bir de ben vitrini tıka basa doldurmak yerine belli baslı modelleri kullanıyorum.
                sunstar platinium ve norev in belli baslı modelleri..

Yorum

hobiniz ve vitrininiz çok güzel lakin vitrinde ki yeşil şerit led aydınatmasını beyaz led'e ya da gün ışığına çevirmenizde fayda var. kesinlikle araç ve detaylarını öldürüyor yeşil loş ışık.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                    hobiniz ve vitrininiz çok güzel lakin vitrinde ki yeşil şerit led aydınatmasını beyaz led'e ya da gün ışığına çevirmenizde fayda var. kesinlikle araç ve detaylarını öldürüyor yeşil loş ışık.
                    tesekkurler.
                    LED aydınlatma sistemi çok renkli. uzaktan kumandayla renk değiştirebiliyorum. ambians surekli değişen renk ler de var secilirse. şiddet ve ton ayarı falan da var. telefonumda yesil olan kalmış o yuzden onu ekledim.

Yorum

taylansancak istediniz diye paylaşıyorum ancak model çok kötü detaylar falan bayağı özensiz. Tek iyi yanı her kapı açılabiliyor. Fiyatta tuzlu

http://www.modeltoycars.com/for_sale...-Car-p2433.htm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post
                        taylansancak istediniz diye paylaşıyorum ancak model çok kötü detaylar falan bayağı özensiz. Tek iyi yanı her kapı açılabiliyor. Fiyatta tuzlu

http://www.modeltoycars.com/for_sale...-Car-p2433.htm
                        tesekkurler.. siz yonlendirince ben de gordum bunu ama dediğiniz gibi cidden kötü. 120 değil de 30 dolarlık bir model gibi bu

Yorum

İşleniyor...
                        X