Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En Özel Dostlarımız

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• En Özel Dostlarımız

Üyelik iptali sebebiyle mesaj içeriği silinmiştir.

Ynt: En Özel Dostlarımız

Dostlarınızı çok sevdim, şanslısınız çünkü hiçbir zaman dost kazığı yemeyeceksiniz.Çünkü aldatmak insanlara mahsus bir şey..
    Peki tavşan dostunuz evdeki eşyaları kemirmiyor mu?
    Astra J Cosmo 1.4 Turbo Teknik Gri CD500 2011 Model

Yorum

kopegin yavrularıından dost edınebılırız hiho
      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Çok tatlılar maşallah özellikle de tavşan Bakabileceğimi bilsem alırdım da şimdi öğrenci evine koyup zavallılara işkence etmeyim benden daha iyi sahipler çıkacaktır şimdilik
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
          Çok tatlılar maşallah özellikle de tavşan Bakabileceğimi bilsem alırdım da şimdi öğrenci evine koyup zavallılara işkence etmeyim benden daha iyi sahipler çıkacaktır şimdilik
          Tavşanı bakmak kolay mamasını suyunu eksik etme arada sırada al kucağına sev biraz ondan iyisi yok arada sırada senin yanında sal eve tamamdır çok iyi arkadaşlık eder sana

Yorum

OOOooooo Emre kardeşim bizim aramızda ikinci bir ortak noktamız varmış clapclap clapclap hepsini canı gönülden öpüyor ve tüm kalbimle sevgilerimi gönderiyorum.

Açmış olduğum "VINN’cı oldum SAYENİZDE... " konu başlığı altında hayvanlar hakkında bazı uyarılarda bulundum.
            İnsignia Team Üyelerinin de okumasını tavsiye ediyorum
            http://www.insigniateam.com/forum/in...cseen#msg58667

Yorum

Emre kardeşimin isteği üzerine
              http://www.insigniateam.com/forum/in...cseen#msg58677
              altındaki yazı başlığını buraya aktarıyorum. clapclap clapclap

Evet. gerçekten hayvana bakmak çok güzel birşey ama ÇOOOKKK BÜYÜK FEDEKARLIKLAR gerekiyor.
              Ben burdan tüm İnsigniaTEAM ailesine seslenmek istiyorum

LÜTFEN! hayvanlar oyuncak değil...
              Birkaç aylığına bakılıp zorlukları görülünce sokaklara atılan hayvanlara rastladım.
              Onları alıp sokaklara bırakmayın. Çocuklar istiyor diyip satın almayın...
              Onların psikolojik durumlarını bozmayın... Onlarda hastalanabiliyor, onlarında çeşitli sağlık sorunları olduğunu unutmayın, onlarda gezmek istiyor, onlarda sevgi istiyor... onların karşılıksız bir sevgileri vardır... Yemek verirsen yerler, su verirsen içebilirler. Sadece sana bağlılar..
              Yaz geliyor. Havalar oldukça ısınacak, apartman kapı, merdiven altı veya bahçe önlerine büyük yoğurt kaplarına koyacağınız su ile, artan yemeklerinizi koyacağınız bir kap onları sevindirecektir. clapclap

Konuşulacak söylenecek çoook şey var ama... offf… offfff

Herşey gönlünüzce olsun
              Sevgi ve saygılarımla

Yorum

Çok güzeller gerçekten, maşallah..
                Benimde 13 yasinda kaybettigim bir kopegim vardı, kopekten çok kızımızdı. O kısımları yasayınca gercekten zor.. Ama gene de sevgileri bambaska birsey.. Allah sizinkilere saglik ve uzun ömür versin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                  Emre kardeşimin isteği üzerine
                  http://www.insigniateam.com/forum/in...cseen#msg58677
                  altındaki yazı başlığını buraya aktarıyorum. clapclap clapclap

Evet. gerçekten hayvana bakmak çok güzel birşey ama ÇOOOKKK BÜYÜK FEDEKARLIKLAR gerekiyor.
                  Ben burdan tüm İnsigniaTEAM ailesine seslenmek istiyorum

LÜTFEN! hayvanlar oyuncak değil...
                  Birkaç aylığına bakılıp zorlukları görülünce sokaklara atılan hayvanlara rastladım.
                  Onları alıp sokaklara bırakmayın. Çocuklar istiyor diyip satın almayın...
                  Onların psikolojik durumlarını bozmayın... Onlarda hastalanabiliyor, onlarında çeşitli sağlık sorunları olduğunu unutmayın, onlarda gezmek istiyor, onlarda sevgi istiyor... onların karşılıksız bir sevgileri vardır... Yemek verirsen yerler, su verirsen içebilirler. Sadece sana bağlılar..
                  Yaz geliyor. Havalar oldukça ısınacak, apartman kapı, merdiven altı veya bahçe önlerine büyük yoğurt kaplarına koyacağınız su ile, artan yemeklerinizi koyacağınız bir kap onları sevindirecektir. clapclap

Konuşulacak söylenecek çoook şey var ama... offf… offfff

Herşey gönlünüzce olsun
                  Sevgi ve saygılarımla
                  Size canı gönülden katılıyorum ve destekliyorum..

Yorum

Sonuna kadar katılıyorum, ve göstermelik hayvan sevgisine karşıyım.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

R.I.P Lola. Bu da benim güzel kızımdı fakat 1 yaşında gece balkondan düştü kurtaramadım O günden beri çok korkuyorum yeni bir dost almak için eve çünkü 1 ay filan yemek yiyemedim yemek borusunda üzüntüden olan kasılmadan dolayı.

Goldenlere bende bayılıyorum çok uysal ve güzel varlıklar. Belli olmaz belki birgün kaybetme korkusunu yener arkadaş oluruz Bu aralar 10 tane köpek 3 tane kediye bakıyorum iş yerinde fakat sadece yemeklerını suyunu verıp yemek yerlerken sevme boyutunda.

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Arkadaşlar bana lütfen kızmayın ama ben hayvanların hiç birini bir türlü sevemedim ne hikmetse helede ev beslemeye hayatda alışamam çok hijen hastalıgım var ama besleyen arkadaşlarım hepinizi tebrik ederim çokda hayretle bakıyorum hayvanlara dokunamam bir seferimde korkumu tiksinmemi yenmek için dokundum günlerce ellerimi yıkamak zorunda kaldım piskolojik bir durum ellerim bileklerime kadar yağ olsa kapkara bir sıkıntı yok ama tüylü bir hayvan beni maf ediyor
                        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Ben dostumun resimlerini paylaşayım.Kırma Kangal.8-9 yaşlarında..

Bu da bi abimin Boxer cinsi dostunun küçüklüğü..

Yorum

Emre benim durumum tiksinme dokunama ama şöylede bir durum var apt hayvan özellikle kedi köpek beslemeyi bir türlü anlayamıyorum o hayvana bir eziyet gibi geliyor komşulara verilen rahatsızlık oda ayrı bir durum ...

zorda bir hayvana yardım yapmak tabiki çok güzel bir durum ama ülkemizde yardıma ihtiyacı olan bir o kadar çokda insan var
                            2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
                            2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              Kangal ya bahceli bir eve gecersem alacağım bakacağım tek cinstir muazzam bir köpek tebrik ederim çok güzel...
                              Teşekkürler.Gerçekten sahibine çok sadık bir cins.Önünden yemeğini alsam bana bi şey demez

Yorum

İşleniyor...
                              X