Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tesbih

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• IMG_20181028_210257_zpshqeudoqj.jpg

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• IMG_20181028_210325_zpsujhedhv2.jpg

Yorum

• Reis koleksiyoncu olmuşsun sen
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post
          Reis koleksiyoncu olmuşsun sen
          E biraz var dostlar sağ olsun

Yorum

• Masallah agabey hic gostermiyorsun eve geldigimizde
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
              Masallah agabey hic gostermiyorsun eve geldigimizde
              Tamam sana özel tanıtım yaparım büyür bekliyorum

Yorum

• Kadir'e pul koleksiyonunu göster abi
                InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                  Kadir'e pul koleksiyonunu göster abi
                  Cagri cok hevesli gordum seni daha once baktinmi Alfanin kolekSiyonuna
                  Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

• Fatih hocam tesbih koleksiyonunuz gayet güzel. Güle güle kullanın.
                    Tesbih demeti içinde kehribardab tesbihler gördüm sanki.
                    Bilginiz vardır diye soruyorum. Kehribar tesbih isteyen oldu benden.
                    Kehribarı bilirim de öyle derin bir bilgi sayılmaz. Baltık ülkelerinde çok çıkıyormuş.
                    Yolun düşerse tesbih al diyen arkadaşlar var. Ancak bu ülkelerde tesbih kültürü bizim bildiğimiz manada yok sanırım.
                    Şayet yolumuz düşerse nasıl bir şey almalıyım. Hani direk tesbih olarak görsem alırım.
                    Bu arada kehribardan tesbihin fiyatı nedir ne değildir hiç malumatım yok. Hangi fiyata kadar alınır?
                    Parça parça halinde boncuk mu yoksa şekilli şekilsiz parçacıklar mı ? bilemedim.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

• Selamlar,

Kehribar işi biraz sıkıntılı bir iş 50Tl-20.000 Tl ye kadar tesbihler var hal böyle olunca birçok takliti ve kalitesi piyasada satılmaktadır

Orjinal kehribar elinize tesbihi aldığınızda size ılık bir hissiyat verir plastik ve kalitesiz kehribarlarda bu hissiyat olmaz

Saf kehribarlar genellikle tercih edilir.

Damla kehribar makbuldur

Osmanlı kehribarı makbuldur

Baltık kehribar örneği

Yorum

• FacomX Fatih hocam değerli bilgiler için teşekkür ederim.

50 - 20.000 bandında seyir eden bir ürün yelpazesinde hatalı ürün almak çok olası görünüyor.
                        Satıcının beyanına veya sertifikasına güvenmekten başka şansımız kalmıyor.

Yine de ilgimi çekmiyor değil.(Tesbihlerinizdeki zerafeti görünce )
                        Denk geldikçe incelemelere başlarım artık.

Yorum

• İstanbula geliyorsanız bende bir sipariş vereyim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                            İstanbula geliyorsanız bende bir sipariş vereyim
                            Fatih hocam tekrar merhaba
                            İstanbul'a veya tahliye limanı sonrası gideceğimiz yer bizim için bir gizemdir.
                            Bazen ayda 2 kez geldiğimiz olur bazen 9 ay sonra.
                            Broker nereden nereye yük bağlarsa biz ona göre sefere çıkarız.
                            Örneğin bu hafta Aveiro Portekiz'yiz Burdan Casablanca Fas Sonra Agadir Fas limanlarına uğrayacağız. Sonrası meçhul
                            Yükün durumuna göre yani.
                            Çalıştığımız bölge Karadeniz, Ege, Akdeniz, Adriatik, Atlantic Batı Afrika, Atlantic Batı Avrupa, Kuzey denizi ve bazen Baltık.
                            Asıl sorun
                            Ukrayna, Rusya yada bu taşların olduğu ülkeye sefer çıkmasını beklemek .
                            Söz konusu yerlere yolum düşerse ve kaynağa ulaştım mı her şekilde alacağım.
                            Size özelden telefonumu yazayım. Whatsapp tan mesaj atarsanız denk geldiğim yerde canlı haberleşiriz.

Yorum

• FacomX Fatih hocam
                              ​​​​​​​Özelden mesaj atamadım size. '' Not Chosen or Not allowed private message ''
                              Sanırım sizin yollamanız lazım.

Yorum

• Az çok sizin işin zorluğunu biliyorum Allah sabır versin

Logistics firmasında çalışıyorum

Yorum

İşleniyor...
                                X