Reklamlar
Sayfa: [1]   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Sivas - Uğur Otomotiv - Bayi ve Yetkili Servis  (Okunma Sayısı 5466 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cagri
Çağrı Sucu
Admin
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: İstanbul

« : 02 Temmuz 2009, 13:10:36 »

Uğuroto Motorlu Araçlar Ticaret Ltd.Şti.
Sivas, Erzurum Karayolu 7.Km. Organize San. Bölgesi
Tel.: 346-2181260
Fax.: 346-2181255
Email: ugur@uguropel.com

INSIGNIA CLUB TÜRKİYE

Gönderen
drdilmen
Cem
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: Çankırı

www.cemdilmen.com

« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2010, 14:32:11 »

Öncelikle hayırlı olsun. Yasin Bey'e çok selamlarımı söyleyin. Afyondan Dr Cem derseniz iyi bilir. Ben de aracımı onlardan almıştım.  Bence servis fena değil.

Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Gönderen
dedot
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2010, 13:27:02 »

benim arac çarşamba günü geldi uğur oto dan aldım 1.6 180byg.turbo cosmo siyah uğur oto ya ilgilerinden ötürü tşkler cem bey selamınız iletilmiştir yasin beyinde size selamı var

Gönderen
drdilmen
Cem
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: Çankırı

www.cemdilmen.com

« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2010, 15:34:11 »

İlginizden ötürü çok teşekkür ederim. Tekrar hayırlı olsun.

Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Gönderen
HAN_____
METE ÇEVİK
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: SİVAS

« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2012, 11:09:55 »

dün aracımın 15000 bakımını sivas uğur otoda yaptırdım. memleketimde böyle bir servis olduğu için gururlandım. aracımı bende teslim alırken km"si yakıt miktarı yanımda tutanağa yazıldı sonra koltuk ve direksiyon paketlendi araç servise girdi ben yapılan işlemleri bekleme salonundan izlerken çayımda geldi. işlemler tam söyledikleri gibi 1,5 saatte bitti. sıra ödemeye geldiğinde forumdan duymuş olduğum kampanyadan faydalanarak orjinal kauçuk paspasımıda aldım (80 tl) paspas dahil 419 tl ödeme yaptım (normalde 500 tl + paspas) aracıma bindiğimde yan koltuğun ayak ucunda içinde kutu olsan bir poşet farkettim. araçta değişen parçaları koymuşlar buda hoşuma gitti doğrusu. ilgi alaka  ve güleryüz cabası.
bu sonuçta basit bir peryodik bakım, aracımda ciddi bir sıkıntı olursa ne derece çözülür bilemem ama en azından ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum. buda benim için yeterli.

burda sistemli, prensipli ve güleryüzlü bir çalışma ortamı sağlayan işletmenin sahibi uğur beye, ilgi alakası ve yaptığı indirimden dolayı ufuk beye huzurlarınızda teşekkür ediyorum.   alkıss

2012 1,3 ASTRA J BEYAZ
Sayfa: [1]   Yukarı git
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: