Reklamlar
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
Yazdır
Gönderen Konu: Nasiol Ürünleri  (Okunma Sayısı 4549 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: İstanbul

« Yanıtla #20 : 25 Aralık 2011, 12:55:11 »

Bugunlerde camlarda yagmur suyu itici kullanmak iyi fikir Ercument

Telefondan bilgi aldım bu ürünlerle ilgili olarak ,6 ay etkili olduğunu söyledi yağmur iticinin,bakalım sonuç ne olacak,çamur vs lekelerde yüzeyde tutunamayarak akıp gidiyormuş.

Bu arada GÖKHAN senn elinde üzerinde köpek balığı resmi olan üründen varmı bir arkadaş çok istedi.

Ercument,

Finish kare hitemp 1000p sealent. Cok iyi bir urun ama elimde yok. O zaman size ozel ingiltereden getirmistim. Turkiyede kolay bulunur bir urun degil.

2009 Insignia 1.6 Turbo Cosmo + Flexride + Teknik Gri + DVD-800 + Infinity Ses Sistemi (Trafige cikis: Mart 2009) /  34 NIL 07

Gönderen
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #21 : 25 Aralık 2011, 13:05:23 »

Arkadaslar,

Nasiol urunlerinin temsilcisi Selcuk bey Nasiol nickname ile uye olmustur. Ticari olarak degil ama teknik destek vermek icin tum arkadaslara yardimci olacaktir.

Selcuk bey Tanisma alaninda kendisini tanitacak ve bu konu basligi altinda urunler konusunda bilmek istediginiz herseye yanit verecektir.

2009 Insignia 1.6 Turbo Cosmo + Flexride + Teknik Gri + DVD-800 + Infinity Ses Sistemi (Trafige cikis: Mart 2009) /  34 NIL 07

Gönderen
Gökhan_55
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: Tunceli :S

« Yanıtla #22 : 25 Aralık 2011, 13:31:47 »

gökhan abi istersen bu ürünleri benim kara gözlüde deneyebilirsin:D
Şerif sen aldıklarını dememedin mı daha .

abi sadece hızlı cilayı denedim ama onuda gece karanlıkta yaptım nasıl oldu pek anlamadım:) bu arada fıs fıs kutusunda olan ve üzerinde lastik parlatıcı yazan mavi sıvıyı sulandırmak mı lzım?

Bmw F30 320i ed

Gönderen
Ercü
ERCÜMENT
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: İSTANBUL

« Yanıtla #23 : 25 Aralık 2011, 15:49:01 »

Bugunlerde camlarda yagmur suyu itici kullanmak iyi fikir Ercument

Telefondan bilgi aldım bu ürünlerle ilgili olarak ,6 ay etkili olduğunu söyledi yağmur iticinin,bakalım sonuç ne olacak,çamur vs lekelerde yüzeyde tutunamayarak akıp gidiyormuş.

Bu arada GÖKHAN senn elinde üzerinde köpek balığı resmi olan üründen varmı bir arkadaş çok istedi.

Ercument,

Finish kare hitemp 1000p sealent. Cok iyi bir urun ama elimde yok. O zaman size ozel ingiltereden getirmistim. Turkiyede kolay bulunur bir urun degil.

Bir daha toplu alım olursa alırım bende , Saol .Şimdilik nasionel ürünlerini bir denicem bakalım. Sonuç ne olacak.

OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Gönderen
dawn1974
ŞAFAK
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: istanbul

« Yanıtla #24 : 25 Aralık 2011, 18:00:23 »

abi sadece hızlı cilayı denedim ama onuda gece karanlıkta yaptım nasıl oldu pek anlamadım:) bu arada fıs fıs kutusunda olan ve üzerinde lastik parlatıcı yazan mavi sıvıyı sulandırmak mı lzım?
ben sulandirmadan kullanıyorum. Fısfis bozuk galiba . Kapağı açıp kullanıyorum ben. Bolcana süngere sür ve kuruyken lastiğin üstüne iyice yedir.

Gönderen
Gökhan_55
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #25 : 25 Aralık 2011, 18:06:27 »

ben sulandirmadan kullanıyorum. Fısfis bozuk galiba . Kapağı açıp kullanıyorum ben. Bolcana süngere sür ve kuruyken lastiğin üstüne iyice yedir.

ohooo böyle olmazki abi madem fıs fıs bozuk neden yenileyip vermedin? ( nankörlükte sınır tanımam) ))

şaka bi yana bende öyle kullandım evet:)

Bmw F30 320i ed

Gönderen
dawn1974
ŞAFAK
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: istanbul

« Yanıtla #26 : 25 Aralık 2011, 21:18:36 »

Şerif aklımda sana çok güzel bir çanta hazırlayacam sen merak etme.İcinde bozuk birşey olmicak

Gönderen
Gökhan_55
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #27 : 25 Aralık 2011, 21:32:41 »

Bmw F30 320i ed

Gönderen
nasiol
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #28 : 25 Aralık 2011, 21:51:15 »

Merhabalar,

İlgi için herkese teşekkürler öncelikle.

Benim adım Selçuk ve bu konuda nasiol ile ilgili teknik destek vermek için buradayım.

Ürünlerimiz, ekstreme spor, kişisel, ev, oto, marine ve endüstriyel olmak üzere 6 ana grupta piyasaya çıkmıştır.

Oto grubundaki ürünlerimiz MetalCoat boya jant motor koruma,GlasShield yağmur kaydırıcı ve CabinCare tekstil koruma olarak üç adettir. Ürünlerimizin, etki süresi nanoteknoloji tabanlı olmayan ürünlere göre daha uzun, uygulaması basit ve etkili olması için uğraştık. Umarım sizler de beğenirsiniz.

MetalCoat ürünümüz boya koruma ürünü olup güneş yanığı, kuş pisliği v.b. etkilere karşı koruma sağlar ve yüzeye kolay temizlenme yeteneği kazandırır. Boya, jant, plastik, motor aksamlara uygulanabilir ve bir şişe MetalCoat ile bütün bu alanlar korunabilir. reken bir üründür.

GlasShield ürünümüz, kolay temizlenme, görüşü netleştirme, buzun kolay temizlenmesi gibi etkiler kazandırır cama. Özellikle yağmurlu koşullarda ve düşük hızlarda dahi sürücü görüşünü arttıran bir üründür ve yağmurlu koşullarda görüşten dolayı oluşabilecek kazaları önlemede her araç için standart olarak kullanılması gereken bir üründür.

CabinCare ise oto tekstillerine su, sıvı leke ve yağ iticilik kazandıran bir ürünümüzdür. Koltukları bu tür kirlenmelere karşı korur.

Ürün gruplarımızı ve ürünlerimizi farklı ihtiyaçları gidermek için daha da arttıracağız yıllar içerisinde, farklı konularda çalışmalarımızı sürmektedir.
Ürünlerimiz genel olarak bu şekildedir oto grubunda.  Uygulama, sonuçlar ve bilimsel sorular ile ilgili  her türlü soruyu elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.
Saygılarımla,

Selçuk

« Son Düzenleme: 25 Aralık 2011, 21:53:04 Gönderen: nasiol » Logged

Gönderen
NEŞTER
Kamil İNAL
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

Yer: istanbul .....0 rh (+).....

34 UK 9966 Uçana Kaçana

« Yanıtla #29 : 25 Aralık 2011, 21:58:11 »

Selcuk bey bilgilendirme için teşekkürler. Ürünleri nerelerden temin edilebilir.

Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Gönderen
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #30 : 25 Aralık 2011, 22:19:35 »

Kamil bey,

Bildiginiz gibi forumun ticari urun tanitimlari konusunda bir politikamiz var. Dolayisiyla Selcuk beyin size satin alacaginiz yer konusunda yol gostermesi yanlis olacaktir. Kendisi sadece teknik bilgi konusunda bize destek verecektir. Uygulamayin soyle yapin boyle yapmayin seklinde.

Lafi uzatmayim urunu nasiol un kendi web sitesinden siparis edebilirsiniz. Uygulama hakkinda sormak istediklerinizi buradan sorabilirsiniz. Boylece bilgi paylasilmis olur.

Ayrica deneyimlerinizide burdan paylasabilirsiniz.

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #31 : 25 Aralık 2011, 22:21:12 »

Selçuk bey hoşgeldiniz foruma   kore menşeili nano ürünlerde 9 mıkrona kaddar bır tabaka olusturdugu soylenıyor nano ürünün sizin ürünlerinizdede böyle bir tabaka mevcutmu acaba ?

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Gönderen
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #32 : 25 Aralık 2011, 22:24:13 »

Bende nerde Omur diyordum? Doktor geldi. Normal doktorlugun yaninda detailing doktorluguda yapmistir kendisi.  oleyy

Gönderen
nasiol
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #33 : 26 Aralık 2011, 15:47:18 »

Merhaba ve hoşbulduk,

Gökhan Bey'in de ifade ettiği gibi teknik anlamda burada bulunuyorum daha çok. Satışla ilgili reklam olabilecek bilgi vermek istemem.

Ömür bey nasiol ürünleri yaklaşık 80-100 nm(parçacık boyutları bu tabakadan epeyce küçüktür) kadar bir tabaka oluşturuyorlar.  "Smart Silis" ticari adlı bu teknoloji ile daha az kalınlıkta kaplama yaparak optik, nefes alma ve tuşe özelliklerinde bir değişiklik olmamış oluyor ve kaplama yapılan yerde ürün daha etkili çalışıyor.  9 mikron bize göre çok büyük bir değer açıkcası, ürünleri bilmiyorum ve duymadım. Muhtemelen nano parçacık boyutları büyük  olan yapıda kaplamalardır. Şunu da belirtmekte yarar var ne kadar küçük parçacık maliyetin o kadar artması demek, istisnalar hariç olmak koşuluyla. O ürünler daha farklı bir teknoloji de olabilir . Sanırım en güzeli gerçek kullanım koşullarında aradaki farkı koymaktır.

Madem konu hakkında epeyce teknik bilgi de var şöyle özetleyeyim durumu. Aslında malzemeler aynı olsa da etrafımızda kullanılan çoğu ürünün üretimi mikron mertebesinde ve bu üretimlerin neredeyse hepsi 20-30 yıl içerisinde nano boyuta kayacak ve ürünler çok daha kaliteli ve uzun etki süreli hale gelecekler. 

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #34 : 27 Aralık 2011, 01:38:02 »

Bılgıler ıcın tesekkur ederım. Kastettıgım fırma kore menşeili aquartz firması. Belkı bakmak ıstersınız dıye yazdım.

Bu arada %20 facebook ındırım kuponuyla cam ve boya koruma urunlerını sıparıs ettım sonucları detaylıca paylasırım

2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Gönderen
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #35 : 27 Aralık 2011, 02:22:43 »

Ömür bende facebook sayfasından beğendim. İndirim kuponu e-mail adresine mi geliyor?

Bu arada arkadaşlar Nasiol'ün Facebook sayfasında beğen işaretleyen ilk 100 kişiye %20 indirim var.
Sanırım iletişim bilgileri sayfasından bilgilerinizi gönderince e-mail adresinize geliyor.
Ömür yapmış o daha iyi biliyor.

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #36 : 27 Aralık 2011, 02:37:01 »

evet abi kendi sitesinden iletişimden mail attım maıl adresıme geldi tek kullanımlık kod.

Gönderen
turquaz72
Moderatör
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #37 : 27 Aralık 2011, 08:07:55 »

Sagol Omur, simdi baktim. Benim kodda gelmis.

Gönderen
cagri
Çağrı Sucu
Admin
*
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #38 : 27 Aralık 2011, 13:33:41 »

facebook sayfasını bulamadım

INSIGNIA CLUB TÜRKİYE

Gönderen
iatros
Ömür
Üye

Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #39 : 27 Aralık 2011, 13:37:49 »

https://www.facebook.com/nasiolove

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
Yazdır

Gitmek istediğiniz yer: