Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 model 2,0 dizel cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009 model 2,0 dizel cosmo

Aracımı model yükseltmek için satılığa çıkardım. Aciliyeti yoktur .

Opel / Insignia / 2.0 CDTI / Cosmo / Düşük km li İnsignia sahibinden.comda - 619593783

Hayırlı satışlar. Gönlünüze göre dileklerimle

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post
      Hayırlı satışlar. Gönlünüze göre dileklerimle
      teşekkürler , benzinliye geçme vakti geldi .

Yorum

Yazın 2.0 CDTI 2011 model hatasız boyasız beyaz Edition Elegance 88.500km'deki Insignia'yı 72.800'e sattım. Piyasa yükseldi ama tahminim maksimum 70-71e gidecektir.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Hayırlı satışlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post
            Yazın 2.0 CDTI 2011 model hatasız boyasız beyaz Edition Elegance 88.500km'deki Insignia'yı 72.800'e sattım. Piyasa yükseldi ama tahminim maksimum 70-71e gidecektir.
            73 teklif var hocam düşünme aşamasındayım lakin alacağım arac için, benimkini 74-75 diye hesap ediyorum 73 bırakmak zorlar beni . 74 e çıkarsan anlaşabiliriz dedim.

Yorum

İyi satışlar, bendeki 2011 2.0 CDTI Edition Elegance'ı hemen satabileceğimi bilsem ben alırdım ama bu piyasada artık bizim araçları ancak meraklısı alır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                İyi satışlar, bendeki 2011 2.0 CDTI Edition Elegance'ı hemen satabileceğimi bilsem ben alırdım ama bu piyasada artık bizim araçları ancak meraklısı alır.
                aynen öyle hocam, insignia satıp zaten insignia alıyoruz. Seven bilen alıyor. Yeni kasa zorluyorum bende bakalım satabilirsek

Yorum

Yeni kasa mı, makyajlı kasa mı düşünüyorsunuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                    Yeni kasa mı, makyajlı kasa mı düşünüyorsunuz?
                    yeni kasa düşünüyorum hocam ama biraz zorlayacak gibi , fiyatlar yüksek .

Yorum

Hayırlı olsun, yeni kasanın özellikle iç mekan genişliğini çok beğeniyorum.

Yorum

aynen çok iyi , tasarımı arka led farları olsun .Önden ve arkadan bu kadar şık ve güzel başka araç yok bence.

Yorum

Ön ve yan tasarımını ben de çok beğeniyorum ama arka olmamış. Ancak o sınıfta Talisman, Mazda 6 ve Passat da bence çok şık görünüyor.

Yorum

Satıldı mı arac

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilbilge_11 View Post
                              Satıldı mı arac
                              kaplamayı söktüm hocam , şuan ilanda 74 verdiler bugun . Ama piyasa çok yüksek , hemde kendi aracımın herşeyini biliyorum , sıkıntısı yok, Yaşına göre de km düşük, 147 binde. Satıp satmamak arasında kararsızım . Üstüne temiz birşey almak için biraz fazla para koymam gerekli

Yorum

İşleniyor...
                              X