Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 model 62.000km de 1.4t edition elegance aracımı satışa çıkardım.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2012 model 62.000km de 1.4t edition elegance aracımı satışa çıkardım.

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 3 yıldır kullanmakta olduğum aracımı satmaya karar verdim.

ilana aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4110762/detay/

Bugün aynısı 72 bin TL ye satıldı. .Satan arkadaş ucuza verdim diye yazmış ama normal fiyat..70-78 arası şu an fiyatlar..Alıcısına hayırlı olsun ..

Yorum

Hayırlı satışlar.
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post
        Bugün aynısı 72 bin TL ye satıldı. .Satan arkadaş ucuza verdim diye yazmış ama normal fiyat..70-78 arası şu an fiyatlar..Alıcısına hayırlı olsun ..
        Bende 73.000'e bırakmayı düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
          Hayırlı satışlar.
          Teşekkür ederim.

Yorum

hayırlı satışlar
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

2012 Beyaz-Bej, 102 bin km'de, AFL, Sunroof, Yeni Stil paket 70 e verdik fakat piyasa bu fiyatları tam kabullenmiş değil. Pazarlığa geleni çok zorlamayın verin. Hayırlı satışlar.

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İyi satışlar.

NOT : Satış yaparken faizi de düşünmek lazım. 1.000 lira için satmaktan vazgeçip, bir kaç ay bekleyenler olabiliyor. Oysa satıp parayı faiz yatırsanız 70.000 lira şu anda aylık 1300 lira faiz getirir.

Yorum

merhabalar,
                  2015 opel insignia cosmo aracım satılıktır. 71000 km de kazası boyası değişeni trameri yoktur. sunroof bulunmaktadır. bakımını 2 gün önce yaptırdım. 4 tane kışlık lastiği var. seramik kaplama ve ses yalıtımı vardır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya View Post
                    2012 Beyaz-Bej, 102 bin km'de, AFL, Sunroof, Yeni Stil paket 70 e verdik fakat piyasa bu fiyatları tam kabullenmiş değil. Pazarlığa geleni çok zorlamayın verin. Hayırlı satışlar.
                    Valla hocam çok zorlamak değil düşüncem ama muadili araçlara göre zaten uygun yazdım, araç başında yine kimseyi üzmem.
                    Bu araç pazarlığı vallahi beni zaten iğrilti eden bir durum. Aracı alırken temizse 3e 5e ben hayatta bakmam ama 70.000tl lere araca bakıp da 1000tl nin hesabını yapan adama da işin aslı çok sıcak bakmıyorum.

Yorum

Tekrar merhaba arkadaşlar, aracımı sattım.

Aracın ikinci sahibiydim ve ilk sahibini de tesadüfen bir akrabamızın tanıdığı olması hasebiyle güvenle almıştım.

Hatasız boyasız bir araçtı ama yine de usulen boya vs kontrolü yaptırdık. Araç sıfır sıkıntılı olarak alındı.

Sol çamurluğunda küçük bir sürtmeden dolayı Auto kingde yarım boya ve düzeltme işlemi yapıldı, hasar kaydıda düşülmedi.

Neyse ben aracımı satışa çıkardım, arabamdan eminim, müşteri her nerede expertiz yapmak isterse götüreceğiz, alnımız ak

Bir arkadaş bakmaya geldi, temizliğine hayran kadı, fiyatta anlaştık, aracı göstermek istedi, ostim de bir computest merkezini çok övdü oraya götürmek istedi, ben de memnuniyetle karşıladım, aracı götürdük.
                      Kapıda bir kaç fiyat tarifesi, "Silver, Gold, Platinyum, Preminyum..." mübarek gidiyoda gidiyo. 250TL den başlıyo 600TL ye kadar expertiz yapıyolar.
                      Benim aklım bu işe yatmadı, kıllandım ama dedim neyse adama şimdi buraya sokmam demedim.
                      Aldılar arabayı, Bir inceliyorlar mübarek ameliyata hasta hazırlıyorlar Ben uyuz oldukça oluyorum bu arada.
                      40-45 dk sonra elinde bir dosyayla geldi doktor bey, kötü haberleri verecek, hasta sanırım masada kalmış
                      Benim sol çamurluk sökülmüş, ama tamamen deği, bir kaç vidası sökülmüş, düzeltilmiş, takılmış, ön tamponumuz boyanmış vs. buraları hızlı geçiyorum liste çok uzun
                      Arkadaş geldi motora, Araç 63.000 e yaklaştı, benim makine vuruntu yapıyomuş, sübapların acil değişmesi lazımmış, yağ akıtıyomuş, yağ eksiltiyomuş, hepsi tamam bu motor "FSİ" motorla aynı cinsmiş bu motora LPG olmazmış.
                      Ben dayanamadım, adama sen hayatında FSI motor ne MPI motor ne farkını biliyormusun kardeşşşşş, dedim, "Biz biliyoruz beyfendi dedi çıktı.

Çıktık firmadan, tabi arkadaşın kafası bir milyon oldu, ben sinir küpü,
                      Eee Abi benim aklım karıştı, ne yapacaz şimdi dedi.
                      Bende zaten sinir küpüyüm, valla kardeş, ben bu arabanın sahibiyim, gözümden iyi bakıyorum, şu adama dalmamak için kendimi zor tuttum,
                      Para senin mal benim, fiyatı da konuştuk, ister al, ister sen bırakıyım seni metroya, başka araç bul dedim.

Arkadaş bi elindeki rapora bakıyo, bir arabaya bakıyo iyice şaştı
                      Çıkardı cebinden kaporayı, tamam abi yarın bu işi bitirelim dedi. Anlaştık ayrıldık.

Akşam üstü bir telefon geldi aracı alan arkadaştan, abi, benim kafam çok karıştı yarın motoru bir ustaya götürelimmi dedi. Bende sorun olmadığını söyledim. Sonunda gerçekten bir usta bakacak araca içim rahatladı

Ertesi gün buluştuk, ustasına gittik, test raporlarını gösterdi ustaya, usta tabi sallamadı bile bi çalıştıralım dedi, iki gaza bastı, kontağı kapattırdı.

Arkadaşa dönüp arabayı nereye gösterdiniz diye güldü "Abi araba tıkır tıkır çalışıyor sen niye saçma sapan testcilere görütüyon?" deyince arkadaşın da yüzü güldü.
                      Aracı maceralı bir şekilde yeni sahibine böylelikle teslim etmiş olduk.

Araç almak da satmak da zor iş valla, şimdiden sattığıma pişman olmadım değil
                      Araba alma macerası yenden başlayacak hayırlısıyla...

Yorum

Valla geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu desem bilmiyorum, maalesef eline üç kuruş para geçen anlamadığı halde expertiz yeri açıyor ve işten anlamayan bir sürü sözüm ona usta çalışıyor.
                        2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hem geçmiş hem hayırlı olsun...

Yorum

çok fena ağır konuşmak istiyorum o kendini atom parçaladığını sanan experciler için ama neyse.

Geçmiş olsun Hayırlı Olsun şimdiden inşallah.
                            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
                              Valla geçmiş olsun mu desem hayırlı olsun mu desem bilmiyorum, maalesef eline üç kuruş para geçen anlamadığı halde expertiz yeri açıyor ve işten anlamayan bir sürü sözüm ona usta çalışıyor.
                              Allah razı olsun, dediğiniz gibi, hem Hayırlı oldu hem de geçmiş oldu

Yorum

İşleniyor...
                              X