Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Heyner Çocuk Koltuğu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Fatih KARAŞAHİN View Post
    Yoksa benim İnsignia ile hiç uzun yol yapmadım ve çok istiyorum açıkcası, hem 7 yılımı geçirdiğim Düzce' ye de bi uğramış olurdum hem de tanışmış olurduk. Kargo içinde bi çöp poşetine koysanız yeterli olur. Nasılsa dış örtüsü yıkanıp temizlenir. Teklif ettiğim fiyat uygun gelmedi ise ben konuşarak çözeriz diye düşünüyorum.
    Fatih Bey, dediğiniz şekilde kargo kabul etmiyorlar, kırılıp dökülür, garanti veremeyiz, sorumluluk almayız diyorlar.
    Beni bilenler bilir, para pul ikinci planda, satılıklarım her zaman ucuz ve kaliteli olmuştur. ancak temiz işi severim.
    En iyisi siz başka bir alternatif arayın, bu konuyu kapatalım.
    Düzce'ye değil de Gebze'ye yolunuz düşerse beklerim, tanışmış oluruz, bir fincan acı kahvemizi içersiniz.

Az kaldı unutuyordum, ana sayfaya göre bugün doğum gününüzmüş, kutlarım, sağlıklı , mutlu nice yeni yaşlara

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
      Fatih Bey, dediğiniz şekilde kargo kabul etmiyorlar, kırılıp dökülür, garanti veremeyiz, sorumluluk almayız diyorlar.
      Beni bilenler bilir, para pul ikinci planda, satılıklarım her zaman ucuz ve kaliteli olmuştur. ancak temiz işi severim.
      En iyisi siz başka bir alternatif arayın, bu konuyu kapatalım.
      Düzce'ye değil de Gebze'ye yolunuz düşerse beklerim, tanışmış oluruz, bir fincan acı kahvemizi içersiniz.

Az kaldı unutuyordum, ana sayfaya göre bugün doğum gününüzmüş, kutlarım, sağlıklı , mutlu nice yeni yaşlara
      Hayırlısı olsun abicim. Nasip değilmiş demekki .İnşallah kısa vadede Gebze' ye işim çıkar.
      Doğumgünü tebriğim için de ayrıca teşekkür ederim. Günün ilk kutlayanı siz oldunuz.

Yorum

Abi bende özelden yazdım

Yorum

Koltuk Medet Bey kardeşimize (mozarto) satılmıştır, hayırını görüp iyi günlerde kullansın

Yorum

Abi teşekkür ederim....

Yorum

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah. Tanıdık birine gideceği belliydi.

Yorum

Teşekkür ederim...Çok sağolun....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Fatih KARAŞAHİN View Post
                  Hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah. Tanıdık birine gideceği belliydi.
                  Fatih Bey Kardeşim, bu mesajda biraz kinaye, biraz da sitem seziyorum. Öncelikle şunu bilmenizi isterim.
                  İnsignia Team bir ailedir ve biz tanıdık tanımadık diye bir ayrım yapmayız,hiç kimsenin diğerine üstünlüğü yoktur.
                  Medet Bey İstanbul'da ikamet ediyor, kendisini bir kez bile görmüşlüğüm, tanımışlığım yok.Gelecek,görecek, beğenir ve
                  içine sindirirse koltuğu alıp gidecek.Ayrıca kendisinden 'Şu kadar para vereceksiniz' diye bir talebim de olmamıştır.Beğenir
                  alırsa ben ne verirse alacağım.İsterse hiç vermesin, sorun değil,bilmem derdimi anlatabildim mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Fatih Bey Kardeşim, bu mesajda biraz kinaye, biraz da sitem seziyorum. Öncelikle şunu bilmenizi isterim.
                    İnsignia Team bir ailedir ve biz tanıdık tanımadık diye bir ayrım yapmayız,hiç kimsenin diğerine üstünlüğü yoktur.
                    Medet Bey İstanbul'da ikamet ediyor, kendisini bir kez bile görmüşlüğüm, tanımışlığım yok.Gelecek,görecek, beğenir ve
                    içine sindirirse koltuğu alıp gidecek.Ayrıca kendisinden 'Şu kadar para vereceksiniz' diye bir talebim de olmamıştır.Beğenir
                    alırsa ben ne verirse alacağım.İsterse hiç vermesin, sorun değil,bilmem derdimi anlatabildim mi?
                    Tanıdık biri derken forumdan birileri anlamını kast etmiştim. Beni ayırdınız da dostunuza verdiniz demedim.
                    Ayrıca ürün sizin dilediğinize verirsiniz. Fiyatta da pazarlık gönüllülük esasındandır, dilediğiniz fiyata da verebilirsiniz.
                    Açıklama yapmana da gerek yok Şaman hocam bu konuda. Ameller niyetlere göredir.
                    Hayırlısı olsun.
                    Medet hocama nasipmiş demekki. Güle güle kullansın.

Yorum

Koltuk vesilesiyle Necmettin abi ile tanışmış olduk...İyi niyetinden dolayı kendisine burdan teşekkür ediyorum...

Yorum

İşleniyor...
                      X