Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstediğim aracı bulduğum için satılıktır!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstediğim aracı bulduğum için satılıktır!!!

Arkadaşlar 2014 model 1.6 sidi otomatik 19 jant- flexride-park go-sunroof-rythm ahşap kaplama olan 59 bin km deki aracım satılıktır.asteroid gri rengindedir. A5 coupe almayı istediğim için satıyorum. 1 ay önce nano boya koruma yapıldı auto clubda. Ön disk balata yeni değişti. Hata kaza boya yoktur. Son derece bakımlı araçtır. 2 cr de yazılım yaptırdım. Onda da bir sıkıntı yoktur. Gidişi yakıtı ağırlığa göre gayet iyidir. Fiyat olarak 92 bin tl ye bırakırım. Forumdan isteyen olursa ufak bir miktar daha düşebilirim. Malum siteye ilan vermeden dosta gitmesini istediğim için satılıktır. Kapalı garajda muhafaza ettim. İçinde en ufak bir çizik dahi yoktur.

Hayırlı satışlar, fotoğraflar ile desteklerseniz daha ilgi çekici olacaktır. .)

Yorum

Hayırlı satışlar araciniz dolu alana şimdiden hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 4 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
          Hayırlı satışlar, fotoğraflar ile desteklerseniz daha ilgi çekici olacaktır. .)
          Attım fotoğrafları, canlı da daha canlı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Hayırlı satışlar araciniz dolu alana şimdiden hayırlı olsun
            İnşallah değerini bilene gider abi , flexride ı senin tücrübelerini okuyarak tercih ettim iyiki de etmişim 4 yıldır severek kullandım. Hala da satmaya kıyamıyorum.

Yorum

Ayrıca araç samsun reis otomotiv çıkışlıdır. Şu an demir otomotiv adı. Plakayı sorduğunuzda herkes bilir , en bakımlı araç olarak söylerler , her ay düzenli olarak life kaldırıp baktırdım, yağı filtresi zamanı dolmadan yaptırdım. İlk sahibiyim

Yorum

Hayırlı satışlar
                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Arkadaşlar aracı malum siteye koydum fiyatı yüksek tutmadım ama ilandaki en temiz araçtır. Belki de yüksektir ama düşüğünü de bu araca hakaret Hatasız-59 BinKM-sunroof-flexride-park go-19 jantİlan No: 535360522 https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35360522/detay

Yorum

Çok güzel araç, iç trimleri siz mi ahşap yaptınız?
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                      Çok güzel araç, iç trimleri siz mi ahşap yaptınız?
                      Fabrika çıkışlı rythm aşhap kaplama

Yorum

garipmiş, içi siyah olanlarda trimler de siyah oluyor diye biliyordum.
                        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                          garipmiş, içi siyah olanlarda trimler de siyah oluyor diye biliyordum.
                          Eski aracımız audi a6 ydı. Onunda içi siyah döşeme ahşap olduğu için bu aracı da öyle getirttik. Extra 300 tl idi 4 sene

Yorum

Hayırlı satışlar olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Aracı ankaradan bir arkadaşa sattım, kazasız belasız kullanmalarını dilerim , temiz a5 bulamadım ben de 1.6 cdti excellence sunroof astrata kapora verdim yarın inşallah onu almaya gideceğim ,

Yorum

İşleniyor...
                              X