Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Özel sipariş insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Özel sipariş insignia

arkadaşlar 2014 yılında özel sipariş olarak aldığımız 1.6 170 otomatik- Flexride-sunroof-park go paketli 48.000 km deki hatasız aracımızı satıyoruz. Fiyat olarak sizce ne düşünmeliyim. Yılda 27 bin km yol yaptığım için c segmenti araç düşünüyorum. Astra k 1.6 cdti dynamic paket araç bu araçtan sonra beni üzer mi?? Daha farklı araç düşünürseniz belirtirseniz düşünebilirim.

2014 yılından beri kullanıp satış için üye olunmasını hoş karşılamadım.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
      2014 yılından beri kullanıp satış için üye olunmasını hoş karşılamadım.
      Site eski halindeyken üyeydim ve konu açıp dizel ve benzinli malyajlı kasayı karşılaştırdığım zamanlarda oldu. Forum yenilenince e posta adresimi kabul etmedi ve yeniden üyelik açmak zorunda kaldım.

Yorum

Kullanıcı login islemlerinde sorun yasiyorsaniz lutfen bize bilgi verin yardimci olalim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BlackMehmet View Post
          arkadaşlar 2014 yılında özel sipariş olarak aldığımız 1.6 170 otomatik- Flexride-sunroof-park go paketli 48.000 km deki hatasız aracımızı satıyoruz. Fiyat olarak sizce ne düşünmeliyim. Yılda 27 bin km yol yaptığım için c segmenti araç düşünüyorum. Astra k 1.6 cdti dynamic paket araç bu araçtan sonra beni üzer mi?? Daha farklı araç düşünürseniz belirtirseniz düşünebilirim.
          Merhaba;
          İki ay kadar önce insignia aldım. 2016 Ocak ayından itibaren 1.6 CDTI Excellence kasa Astra kullanıyordum. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama şunu belirteyim K kasa astralarda malesef trim sesi sorunu ve direksiyon kutusundan parke yollarda gelen lokurtu sesleri sorunu var. Bunlar yetkili servislerin dahi bildiği ve kabullendiği bir sorun artık. Çözümü henüz bulunmadı. Ben trim seslerine önem veren biriyim bu yüzden aracı bıraktım. Siz bunları göz önünde bulundurun derim. Bu sorunlar dışında araç sınıfında tartışmasız lider diyebilirim.
          2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
          Flexride
          Parkgo
          Adaptive Cruze Control

Yorum

İşleniyor...
          X