Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 - 1.4T - 140 hp Edition Elegance (Yeni stil paket+navi.+Sunroof)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2012 - 1.4T - 140 hp Edition Elegance (Yeni stil paket+navi.+Sunroof)

Arkadaşlar mrb.
    Başlıkta da belirttiğim üzere 2012 1.4 aracımı satmayı düşünüyorum.. Araçtan çok memnunum fakat acil nakit ihtiyacından dolayı satmak zorundayım.. Nasip olursa hayırlı bi işimiz var.. Fakat satışa koymadan önce sizlerin düşüncelerini almak istedim çünkü fiyat yelpazesi maşallah çok geniş..

Araç özellikleri;
    1.4 T, 29 binde (28644 falandı en son), Beyaz, AFL far (yeni stil paket), navigasyon (necvox-alırken orjinal diye itelenmişti bana orj. ekranı pırıl pırıl kutusunda mevcut), sunroof, seramik kaplama, motor koruma.. gayet temiz ve bakımlı bir araç..

Aracı şirket araçları ve şehir içi aracım olduğu için fazla koşturmadım.. her şeyi her yeri orjinal.. sadece uzun yol ve gezi maksatlı kullandım.. Öyle ki aküsü zayıfladı.. Lastiklerin durumu fena değil aslında ama raf ömründen dolayı değiştirmek istenir mi bilmiyorum.. aracın sadece sağ arka çamurluk kısmında dönerken aynadan gözükmeyen köşe taşı denen eski evlerin köşesinde bulunan bi taşa sürttüm.. bilerek de yaptırmadım.. Fotosu var zaten.. Resimler kış günü olduğu için biraz donuk gözüküyor..
    Sizce ne kadar fiyat istenmeli bu araca.. Forumda düşünen arkadaş var mıdır? Varsa yarımcı olabilirim..

IMG_4694.JPGIMG_4694.JPGIMG_4693.JPG
    Ekli Dosyalar
    2012 - İnsignia 1.4 T 140 HP Edition Elegance + Sunroof Paket + Yeni Still paket + Navi. paket + Beyaz

Hayırlı olsun şimdiden. İnşallah değerini bilene gider.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Yine de bir rakam vardır aklinizda...
      İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
      2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Allah gönlünüze göre bir alici nasib eylesin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

70 düşünüyordum ben aslında ama dediğim gibi yelpaze gerçekten çok geniş.. Ederi az çok neyse yazayım.. Yakın zamanda forumda böyle bi satış falan da görmedim o yüzden sorayım istedim..
          2012 - İnsignia 1.4 T 140 HP Edition Elegance + Sunroof Paket + Yeni Still paket + Navi. paket + Beyaz

Yorum

alıcısı değilim fakat fiyat bana fazla geldi. aynı model 1.6T 180 lik cosmo 50k km civarı makineler 65 civarı ediyor sanırım şu aralar
            Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

İşte bende gerçekten bilmediğim için tahmini piyasasını öğrenmek istedim.. sizce ne kadar yazılmalı/istenmeli?

Yorum

60' tan fazlasına zor satılır düşüncesindeyim ben
                Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Sahibinden.com'da 2012 model 1.4 t olarak filtreleme yapıp fiyata göre bi sıralama yapın isterseniz.. Çoğunda afl far bile yok, 75 yazan var.. 60 biraz galerici işi olmuş sanki..

Yorum

tabi ki doğrudur. 90' a bile koyabilirsin ona bakarsan isteyen istediği fiyata koyuyor ya giderse tutarsa hesabına. fakat dediğim gibi 1.6 T 180 lik cosmo + flexride lık makineler 65 civarı şuan aynı sitede, şahsen ben arıyorum aynı aracı o yüzden her gün bakıyorum. sizin tercihiniz, hayırlı satışlar şimdiden

Yorum

2 ay kadar önce 30bin km de kazasız boyasız tertemiz aracımı 63.5 a sattım.. sanruf hariç doluydu AFL sprintbooster ses sistemi iç led aydınlatmalar turn push vs.. bir cok artısı vardı.. haa bide 4 tane kışlık lastik verdim.. pismanmıyım evet biraz ucuz gitti sanki.. gerçi bakım zamanı yakındı lastiklerde raf ömrünü hemen hemen tamamlamıştı ama en azından 67-68 etmeliydi.. Çok direndim ama olmadı ilk hafta 64 e satmadigim aracı 3 ay sonra aynı fiyata sattım.. Alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Insignia piyasası çok değişik gerçekten, aynı rakamlara kimisi en dolusunu alırken kimiside en boşunu alıyor.

70 e satmanız açıkcası zor görünüyor ayrı rakamlara makyajlı kasa ilanları var, sadece yazılan rakamları dikkate almamak da gerekiyor.

60 a verebilirseniz iyi rakamdır şahsi görüşüm.

34HZD10

Yorum

62-63 fiyat iyidir gerçekci bir rakam olur

Yorum

Arkadaşlar tşk. ediyorum hepinize, ben fazla büyütmüşüm galiba gözümde.. Sahibinden.com'a çok da bağlı kalmamak gerekiyor demek ki.. 63.5'a falan satılmış örnekleri de görünce daha netleşiyor.. Neyse bakalım bi düzenleme yapıp fotoları çeker atarım sahibinden'e bende.. Tekrar herkese teşekkürler..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ATK View Post
                              Arkadaşlar tşk. ediyorum hepinize, ben fazla büyütmüşüm galiba gözümde.. Sahibinden.com'a çok da bağlı kalmamak gerekiyor demek ki.. 63.5'a falan satılmış örnekleri de görünce daha netleşiyor.. Neyse bakalım bi düzenleme yapıp fotoları çeker atarım sahibinden'e bende.. Tekrar herkese teşekkürler..
                              Aracınız satıldı mı?

Yorum

İşleniyor...
                              X