Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6t sidi 170hp için race chip pro2 satıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia 1.6t sidi 170hp için race chip pro2 satıyorum

Aracım için aldığım race chip pro2 cihazımı satıyorum satma sebebimi sorarsaniz benim aracimda lavato gaz takılı olduğu için uyum sağlamadı gaz takmamış ve extra performans arayan arkadaşlar için sıfır fiyatı 299euro 1200 tl insigniteam sitemize özel 450 tl den vericem sahibinden sitesinde ilanımda 525 fiyat yazdım herkeze kazasız belasız hayırlı günler dilerim.
    2014 İnsignia 170hp Cosmo Sidi motor

Hayirli satislar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hayırlı satışlar olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlı satışlar.

Firmanın sitesine girdim, neredeyse her araca aynı ürünü uygun görüyor. Bu durumu açıklayacak olan var mıdır?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Hayırlı satışlar.

Firmanın sitesine girdim, neredeyse her araca aynı ürünü uygun görüyor. Bu durumu açıklayacak olan var mıdır?
          Cihaz 3 tip. Arkadaşın sattığı 2.tip olanı. Bende de 1.4 140 nm tork olan ultimate modeli var. Fark 3 tip için dizayn ve haliyle de içindeki board/kart farkı. Burda işlemcisini chipini daha üstün teknoloji ile satıyor. Ancak mesela ultimate aldığınızda aracınız ne olursa olsun aynı model gönderilse de kartın üzerindeki performans ayarı aracınıza göre yapılıp gönderiliyor. İstediğiniz zaman farklı bir araç için aynı cihazı yeniden programlamalari için istekte bulunabiliyorsunuz. Tek fark aracın map sensörü bağlantısı farklı olabileceği için ona uygun kablo maliyeti çıkıyor.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Cihaz 3 tip. Arkadaşın sattığı 2.tip olanı. Bende de 1.4 140 nm tork olan ultimate modeli var. Fark 3 tip için dizayn ve haliyle de içindeki board/kart farkı. Burda işlemcisini chipini daha üstün teknoloji ile satıyor. Ancak mesela ultimate aldığınızda aracınız ne olursa olsun aynı model gönderilse de kartın üzerindeki performans ayarı aracınıza göre yapılıp gönderiliyor. İstediğiniz zaman farklı bir araç için aynı cihazı yeniden programlamalari için istekte bulunabiliyorsunuz. Tek fark aracın map sensörü bağlantısı farklı olabileceği için ona uygun kablo maliyeti çıkıyor.
            Güzel açıklama. Teşekkürler.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Rica ederim. Ben de elimdeki ultimate modeliyle pedal commander ikilisini yakında satışa çıkaracağım. Kullanamıyorum yeni aracımda. Belki forumdan tanıdığa gider diye düşünüyorum..
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
              X