Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amiral gemimi satıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Amiral gemimi satıyorum

2014 model Opel İnsıgnia yeni makyajlı kasa cosma amiral gemisi aracımı form üyelerinden iyi bir kullanıcıya gitmesi ve gözüm arkada kalmaması için başka bir iş planı olduğu için satmaya karar verdim, araç 28500 km hiçbir sorun yok servis bakımları yetkili serviste yapıldı, yetkili serviste seramik kaplama ve NECVOX multimedia takdırdım ön ve arka kamera navigasyon tv birçok özelliği var hepsi sorunsuz bir şekilde çalışıyor, aracın orijinal multimediası var yedekte, 4 adet kış lastiği var hiçbir masraf Vs yok fiyat konusunda ise ne satıcı nede alıcının memnun olacağı şekilde bir fiyat teklifi kabul edilir diğer ayrıntıları gerçek alıcılar için özelden mesaj veya tlf ile görüşüp bilgi vereceğim araç plakası özel ve seri o hali ile vermeyi düşünüyorum, alıcı arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diler tüm forum üyeleri arkadaşlara kazasız belasız sürüşler temenni ediyorum.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Hayırlı satışlar...
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Teşekkür ediyorum

Yorum

Hayırlı satışlar....

Yorum

Hayırlı satışlar olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlı satışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hepinize çok teşekkürler konu güncel araç 1,6 170 hp sidi motor Turbo otomatik vites

Yorum

Aracı açık artırmayla mı satıyorsunuz.
                Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia View Post
                  Aracı açık artırmayla mı satıyorsunuz.
                  hahahaha

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Sahibinden 527998482 ilan nolu aracımı ev alışım nedeniyle satışa sundum forumda siz değerli arkadaşlarımdan talep olursa ilanda da belirttiğim gibi üzerine ücret alabileceğim alt model temiz bir Opel ile takas edebilirim, ilginiz için şimdiden teşekkür eder iyi forumlar temenni ederim

Yorum

İşleniyor...
                    X