Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2010 model 1.6t 180hp sport tourer aracim maalesef satiliktir.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2010 model 1.6t 180hp sport tourer aracim maalesef satiliktir.

İşyeri aracım olmasına karşın pasif olarak satmaya niyetlendiğim çok sevdiğim aracımı, yatırım işimin pozitif gerçekleşmesi sebebi ile satılığa koydum.3,5 yıldır kapalı garajımda hafta sonları kullandım. Opel Odakta bakımlarını yaptırdım.Muayenesi yeni yapıldı ve Mayıs 2019 kadar var.Daha detayı ilanımda bulabilirsiniz.1-2 ciddi alıcı ile yazıştık,62.500 veren oldu vermedim aciliyet olmadığı için.Son gelişme neticesinde rakamı 67 den 63'e kadar çektim. Maalesef millet yakıtta olduğu gibi fiyatta da fluence ile kıyaslıyor nerdeyse? Opel vectramı satarkende aynı hüznü ve kızgınlığı yaşamıştım. Rabbim katında hayırlı olanın,helal kazancı ile parasını nasip etsin.

sahibinden.com da 389547332 no lu ilan

"Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Hayirli satislar oguz hocam

Bu araci alan kisi yasadi sorunsuz arac

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Araç gerçekten muazzam.
      Benim için limitlerimi aşıyor olmasa şu gün gelir alırdım.,

oğuz bey bir tavsiye, İlan açıklamanızı kısaltın. %99 kimse okumamaktadır. Tecrübeyle sabit

Gerekli net bilgileri vermeniz bence yeterli.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hayırlı satışlar....

Yorum

Hayırlı satışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Hayirli satislar oguz hocam

Bu araci alan kisi yasadi sorunsuz arac
            Allah razı olsun Fatih Hocam.1-2 kez ilana pasif olarak koymuştum ama gönlüm satmaya hiç razı değildi.Sattığımda biliyorum ki çok arayacağım ama biraz mecbur kaldım bu sefer. Rabbim hayırlısını nasip etsin Cümlemize.
            "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
              Araç gerçekten muazzam.
              Benim için limitlerimi aşıyor olmasa şu gün gelir alırdım.,

oğuz bey bir tavsiye, İlan açıklamanızı kısaltın. %99 kimse okumamaktadır. Tecrübeyle sabit

Gerekli net bilgileri vermeniz bence yeterli.
              Sizin gibi İnsignia satışı konusunda tecrübeli birisinin tespitleri benim için çok değerlidir Ali Bey.Bunu tahmin ederek yazdım aslında. Manisadan bir talibi oldu ve bu detaylı açıklamalar çok hoşuna gitmiş ve teşekkür etti. Talip olan arkadaşta ww vairant var st modelleri tercih eden birisi.Araç piyasada 7 yıldır var ama hala opelin 2.el algısından kurtulamıyoruz.Aracımızın ruhsatta sedan gözükmesi bile ayrı bir izah oluyor. SW olarak soruluyor aracımız.Hal böyle olunca detay açıklama biraz daha tutup en azından modelin bilinirliliğini arttırmak için bir faydamız olabilir.Bu tip özel modelleri meraklı insanlar bulup cesaret edip alabiliyor ve keyfini sürüyor.

Yorum

Çok güzel st'ler bence sedandan daha estetik ayrıca alıcısı belirli olduğu için bazen sedana göre daha hızlı satılabiliyor. Hayırlı satışlar.
                ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Fırsatım olsa şu dakka ST alırdım. ST çok ayrı. Düşünen var sa ST kesinlikle alsın.
                  CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                  SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hayırlı satışlar olsun

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hayırlı satışlar
                      2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Hayırlı satışlar...
                        2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

ilan nodan bişey çıkmıyor, bilginize.

Yorum

Araç bugün satılmıştır. Bu Yüzden ilandan kaldırıldı. Opel yaşar ustaya satıldı. Hayrını görür inşallah.

Yorum

hayırlı olsun iki tarafa da

Yorum

İşleniyor...
                              X