Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Stil paket 1.4T

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Stil paket 1.4T

Merhaba.
    Aracımı satıp otomatik bir araca geçmeyi düşünüyorum. İlan linki aşağıda. İlgilenen arkadaşlar ilandaki iletişim numaramdan ulaşabilirler.
    teşekkürler.
    Sahibinden satılık ikinci el 2012 model Beyaz Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance 60.500 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.
    Son düzenleme: leondeniz; 19.05.2017, 22:01.
    Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL + Navi

Hayırlı satışlar olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Teşekkürler, bakalım kısmet. Sizin araç satıldı mı?

Yorum

Yok ben biraz tok satıcıyım.. en son 63 e satmadım aracı.. bakalım hayırlısı.. araç temiz km düşük extra sı bol dolu bir araç.. istediğim fiyata gitmesse aracımdan memnunum.. acill değil yani..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

60.5 yaziyo
          Niye 63 e satmadiniz bi yanlislik var ama nerde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: boksbody View Post
            60.5 yaziyo
            Niye 63 e satmadiniz bi yanlislik var ama nerde
            ilanı açan ben değilim.. leondeniz yukarıya bakarsan..) benim ilan başka bir konu başlığında farklı araçlar..

Yorum

Ok hayirli satislar.

Yorum

Hayirli satışlar bende düşünüyorum satmayı ama araba fiyatları uçmuş uzerine bir bu kadar daha koymak gerekiyor iyi bir araba için
                İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Haklısınız, hem sıfır fiyatları hemde 2.el fiyatları uçtu. Elindeki aracı satıp aynı özelliklerde araç almak için bi o kadar daha eklemek gerekiyor.
                  Şöylede bir durum var;
                  Fiyatların bu kadar uçtuğu herkes tarafından bilindiği halde, malum siteye ilan koyduğumdan beri, Clio'ya 65 bin vermeyi normal gören yurdum insanı konu insignia olunca tabiri caizse ölmüş eşek arıyor.
                  Aracı hiç tanımayanların "bu araç bu kadar ediyormu" tarzı soruları sıkmaya başladı.
                  Satmaktan vazgeçmek üzereyim.

Yorum

Hemen hemen bütün araçların hem sıfır hem 2. el fiyatları son 1 yılda % 20-25 arttı, insigniaların 2. eli %10 bile artmadı. Garip gerçekten. Sanırım en mantıklısı kullanmaya devam etmek.
                    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Ben nelerle karşılaşıyorum anlatmayayım.. Araç sıfırdan bende kaza boya darbe hata yok.. tabiri caizse gözüm gibi baktığım araç tertemiz 30 binde.. extralara hiç girmeyeyim... corsanın sıfırı olmuş 65 bin..) ve bazı cinslere telefonda laf anlatmaktan yoruldum.. hayırlısı diyelim..

Yorum

Tekrar merhaba. Benim araca 59.500 e bikaç müşteri talip oldu. Fiyat sizce nasıldır?
                        Satmak hiç içimden gelmiyor ama satarsam yine insignia (1.6T yada 2.0 cdti) almak istiyorum. Fiyat konusunda yorumunuz nedir?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: leondeniz View Post
                          Tekrar merhaba. Benim araca 59.500 e bikaç müşteri talip oldu. Fiyat sizce nasıldır?
                          Satmak hiç içimden gelmiyor ama satarsam yine insignia (1.6T yada 2.0 cdti) almak istiyorum. Fiyat konusunda yorumunuz nedir?
                          ilanınızı 59750 olarak vermişsiniz. bu fiyat üzerinden fazla kırmamışsınız. Bence uygun. Benzer ilanlar uçmuş. 2.0 Dizel Otomatik fiyatına 1.4T verecekler neredeyse. Alacağınız aracı bulduysanız üçe beşe bakmayın.

Arkadaşım 37500e bile vermediği 2012 Cruze'ı 2013 1.4T 25binde Sport Paket Sedan Astra'yı 56'ya bulunca 36500'e verdi. Vermecekti de zor ikna ettik. Şimdi gayet mutlu.
                          1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                          2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                          3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                          4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                          5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                          6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Henüz aradığım aracı bulmuş değilim. Sattıktan sonra 2012-2013 model insignia araştıracağım. Tabi bulabilirsem. Piyasa çok fena uçmuş.
                            Malum sitede farklı marka araç ilanlarına bakayım diyorum, kendimi yine insignia ilanlarına bakarken buluyorum. Gerçekten tam anlamıyla fiyat/fayda aracı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: leondeniz View Post
                              Henüz aradığım aracı bulmuş değilim. Sattıktan sonra 2012-2013 model insignia araştıracağım. Tabi bulabilirsem. Piyasa çok fena uçmuş.
                              Malum sitede farklı marka araç ilanlarına bakayım diyorum, kendimi yine insignia ilanlarına bakarken buluyorum. Gerçekten tam anlamıyla fiyat/fayda aracı.
                              Nasıl bulamadın Dün o kadar boşuna mı yazdın?
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İşleniyor...
                              X