Duyuru

Collapse
No announcement yet.

85.000 TL Bütçe İle Arıyorum!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 85.000 TL Bütçe İle Arıyorum!

Selamlar;
    Yaklaşık 1 yıllık bir Insignia maceram olmuştu. Aracım 1.6 Turbo Flexride Sport modeldi. 4 ay kadar önce aracımı (zorunluluk) satmak durumunda kalmıştım. O zamandan bu yana 3 farklı araç değiştirdim. Hiçbirisinde insignia keyfini alamadım. (özellikle flexride)

Durum şu ki yeniden bütçemi biraz daha arttırarak bir insignia almak istiyorum. Malum siteye bakıyorum fakat öncesinde sizlerden istediğim kriterlerde aracı olanlar varsa görüşmek isterim.

Aradığım olmazsa olmaz kriterler;

*1.6 Cosmo (+'sı olabilir)
    *Sunroof
    *Flexride
    *AFL Far
    *Değişensiz
    *Boyasız (önemsiz derecede olabilir)
    *Hasar Kayıtsız (az miktarları düşünebilirim)

Bütçem 80.000 - 85.000 arasıdır. Çok az bir miktar daha araca göre çıkabilirim.
    2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
    Flexride
    Parkgo
    Adaptive Cruze Control

sadece flexride bile şartları çok zorluyor bulmak güç, gönlünüze göre bir araç bulursunuz umarım
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
      sadece flexride bile şartları çok zorluyor bulmak güç, gönlünüze göre bir araç bulursunuz umarım
      Teşekkür ederim. Bakalım bir araç için anlaştık.

2009 model 58.000 KM'de cosmo, siyah, flexride, sunroof ve diğer standart özellikler var.

Bir ay önce ağır bakım yapılmış. (mevcut km'ye kadar yetkili servis bakımlı) Lastikleri 05.09.2018 tarihinde Goodyear Asimetrik takılmış. Yine aynı tarihlerde (eylül 2018) Candan Mühendislik'te Prins VSA 2 lpg kiti takılmış AFR ayarı yapılmış.

Kapı ve çamurluk değişiminden dolayı 5.000 civarında hasar kaydı mevcut. (yetkili serviste değişim gerçekleşmiş.) Harici boya yada değişeni yok.

Büyük ihtimalle bu aracı alacağım.
      Flexride
      Parkgo
      Adaptive Cruze Control

Yorum

Arkadaşımız aracını satmaktan vazgeçtiği için arayışım tekrar aktiftir.
        Flexride
        Parkgo
        Adaptive Cruze Control

Yorum

Hayırlısı.....

Yorum

İşleniyor...
          X