Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 orjinal Cosmo jant aranıyor.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2011 orjinal Cosmo jant aranıyor.

Merhaba Arkadaşlar.
    Aracımın önceki sahibi orjinal jantlarını değiştirmiş ve inçe yanak lastik taktırmış. Şu an üzerinde 235x35x19 ebatlarında jant lastik var.
    Bunları orijinalleri ile değiştirmek istiyorum, elinde olan ya da takas etmek isteyen var ise görüşmek isterim.
    Teşekkürler.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Hocam "geçmiş olsun" demek geldi içimden; o nasıl bir zevksizliktir... Neyse... Umarım aradığınız jantı bulursunuz. Eğer "orijinal" bulamazsanız benim jantlara bir bakabilirsiniz :

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4640335/detay/

Fiyat olarak forum üyelerine ciddi bir indirim yapabilirim.

Yorum

Ya hakikaten o nasıl bir zevktir yaaaa. Güzelim ST aracı apaçiye çevirmiş resmen. Kesinlikle doğru yoldasınız. Bende 19 stil jant mevcut. Eğer düşünürseniz verebilirim. Ben de OPC jantına geçmeyi planlıyorum. O yüzden.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Hocam "geçmiş olsun" demek geldi içimden; o nasıl bir zevksizliktir... Neyse... Umarım aradığınız jantı bulursunuz. Eğer "orijinal" bulamazsanız benim jantlara bir bakabilirsiniz :

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4640335/detay/

Fiyat olarak forum üyelerine ciddi bir indirim yapabilirim.
        Hocam evet, inanılmaz bir zevksizlik... Orjinal Cosmo olursa iyi olacak. Teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
          Ya hakikaten o nasıl bir zevktir yaaaa. Güzelim ST aracı apaçiye çevirmiş resmen. Kesinlikle doğru yoldasınız. Bende 19 stil jant mevcut. Eğer düşünürseniz verebilirim. Ben de OPC jantına geçmeyi planlıyorum. O yüzden.
          Merhaba. Ben de anlamış değilim nasıl bir zevk ise.
          Stil jantlar da nedense bana kaba geliyor hocam. Cosmolara bakıyorum şu sıra. Teşekkür ederim sağolun.

Yorum

Hangi model stil jantı dediğiniz? 19 tepsi diye tabir ettiklerimiz ise ben talip olabilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post

Hangi model stil jantı dediğiniz? 19 tepsi diye tabir ettiklerimiz ise ben talip olabilirim.
              https://www.balkanopelparca.com/pinfo.asp?pid=1332
              Bunlardan Uğur Bey.
              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Aradığım jant. Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz? Özelden yazabilirsiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekaya View Post

Hocam evet, inanılmaz bir zevksizlik... Orjinal Cosmo olursa iyi olacak. Teşekkür ederim.
                  Tabii bulabilirseniz orijinal jant olsun, bulamazsanız aklınızda olsun diye yazdım.

NOT : Benim jantlar forum üyelerine 700 lira.

Yorum

Bu fiyat adet fiyatı değil mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Bu fiyat adet fiyatı değil mi?
                      Evet adet fiyatı olarak veriyorlar.

Yorum

Hocam ben de makyajlı kasa orjinal 18 var takım olarak lastikler üstünde ama yılı dolduğu için iş yapmaz pek

Yorum

1500 tl ye bırakırım hocam iş yerinde duruyor , çizik filan yok ben orjinal 19 luk kullanıyorum bunlar boşta

Yorum

İşleniyor...
                          X