Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Android Ekran Veya Orijinal Multimedya Ekran

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Android Ekran Veya Orijinal Multimedya Ekran

Merhaba Arkadaşlar,

Herkese iyi forumlar aranıza yeni katıldım. 2013 Makyajsız Kasa 1.6 T aracım var. Eski kasa diyeyim hatta kafa karışmasın.

Temiz Çıkma ekran da dahil olmak üzere Kocaeli ve çevresi arıyorum. Aracımın içi kahverengi. Duyan gören bilen olursa yazmasını rica ederim

Birde sürücü güneşlik kapağım kırık Nereden temin ederim ayna kapağını var mı bilgisi olan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Emre Nişancı View Post
      Merhaba Arkadaşlar,

Herkese iyi forumlar aranıza yeni katıldım. 2013 Makyajsız Kasa 1.6 T aracım var. Eski kasa diyeyim hatta kafa karışmasın.

Temiz Çıkma ekran da dahil olmak üzere Kocaeli ve çevresi arıyorum. Aracımın içi kahverengi. Duyan gören bilen olursa yazmasını rica ederim
      android ekranları bi deneyin isterseniz bunların içinde de gerçekten çok salam ve güzel olanları var Bi teslaya bile çevirebilirsiniz .

https://www.youtube.com/watch?v=tVytn_FGmdQ bu durum çok güzel !! çok da değil ha öyle fiyatları edition felan olsa arabam acımaz taktırırdım dvd 800 var orjinalliği gitmesini istemiyorum !!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06DB9877 View Post

android ekranları bi deneyin isterseniz bunların içinde de gerçekten çok salam ve güzel olanları var Bi teslaya bile çevirebilirsiniz .

https://www.youtube.com/watch?v=tVytn_FGmdQ bu durum çok güzel !! çok da değil ha öyle fiyatları edition felan olsa arabam acımaz taktırırdım dvd 800 var orjinalliği gitmesini istemiyorum !!
        Gayet hoş durmuş kardeşim de Bizim ülke bunu kaldırır mı o manidar Necvox tarzı daha orijinale yakın birşey olsun

Yorum

Merhaba Arkadaşlar,

Temiz çıkma ekran derken Emre Bey ? Bende 2011 standart cosmo ekranı var ojinal. Dün depoyu karıştırırken elime geçti. O tarz bişey işinizi görür mü?
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Temiz çıkma ekran derken Emre Bey ? Bende 2011 standart cosmo ekranı var ojinal. Dün depoyu karıştırırken elime geçti. O tarz bişey işinizi görür mü?
            Öncelikle İlginize teşekkür ederim .Navigasyonlu andoid ekran arıyorum. Tablet gibi olandan diyeyim. Piyasa fiyatı 1500 2000 TL Arası. Ama belki temiz çıkma vardır diye sorup şansımı deneyeyim dedim

Yorum

Öncelikle İlginize teşekkür ederim .Navigasyonlu andoid ekran arıyorum. Tablet gibi olandan diyeyim. Piyasa fiyatı 1500 2000 TL Arası. Ama belki temiz çıkma vardır diye sorup şansımı deneyeyim dedim
              Forumda aracını satan bir üyemizin arabasında takılıydı bu cihazdan , çok randıman alamadığı için söktüğünü yazmıştı. Bulabilirseniz onun ile iletişime geçin.
              Hem cihaz hakkında bilgi alabilir ayrıca çıkan cihazı satıp satmadığını sorabilirsiniz.

Yorum

Benim araçta da Navitech cihaz var ve memnun değilim. Bende cihaz arayışındayım. (Tesla tip hariç) Her türlü öneriye açığım.

Yorum

Eşimin aracında var, sıkıntıları var ama söktürmedim...

En büyük sıkıntısı yavaşlığı, açılması 1-2 dakika sürüyor. Özellikle şehir içinde sık sık durup yeniden araca bindiğinizde (eve giderken market-kasap-manav vs gezdiğinizi düşünün) siz bir sonraki noktaya vardığınızda ancak kendine geliyor!

Bunun dışında, ben ampli + component montajı yaptırdım, bagajda da aktif bir sub var ancak ünitenin ses çıkışı kötü; özellikle radyo ve bluetooth'ta hissedilir derecede kötü. USB'de ancak kabul edilebilir seviyeye geliyor.

Bizim cihazda dahili 4GB depolama var ve dolduğundan artık uygulama yükleyemiyorum. Android sürümü güncellenemediğinden bu tür problemler de çözülmüyor.

Yorum

Cihazı taktıralı 2 yıl oldu, o zamanın en iyi cihazıydı ama güncel cihazlar bu konularda iyileşmiş olabilir.

Bir de yavaşlık zamanla oluştu, 1-2 kez "factory reset" yapsam da düzelmedi. İlk takıldığında daha performanslı idi.

Yorum

İşleniyor...
                    X