Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4T Edition Elegance Yeni Kasa

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.4T Edition Elegance Yeni Kasa

Merhabalar,
    Makyajlı kasa 1.4T fabrikasyon LPG 'li insignia arıyorum.
    Sonradan takılan LPG lere göre daha sorunsuz ve stabil bir kullanım sunacağını düşünüyorum ama detaylı bir araştırma veya kullanma şansım olmadı
    Siz değerli grup üyeleri ne dersiniz bu konuda, sonradan LPG montajı yapılan araç mı fabrikasyon LPG mi?
    Artı ve eksileri nelerdir?

Zamanında forumda bir üye kullanıyordu ama sattı mı yazmaya devam ediyor mu bilmiyorum. Bulabilirseniz orjinali tabi ki daha iyidir. Gösterge tablosunda LPG ibresi, autostop sistemli araçlardaki ECO düğmesinin yerine LPG düğmesi gibi de artıları var.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Fiyat anlamın da muadil olan yani sonradan LPG takıln aynı insignialara göre fiyatları 7-8 bin tl kadar yüksek,acaba bayi de sıfır satış fiyatları da aynı şekilde yüksek miydi? Yoksa az miktarda olduğu için satıcıların insiyatifi ile herkes kafasına göre mi yazıyor?

Yorum

Hatırladığım kadarıyla dışarıda 2500 liraya takılırken fabrikasyonun farkı 4000 liraydı.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Arayışa devam şimdilik,daha bişey bulamadım

Yorum

Eski konuları araştırırsanız güzel bilgiler vardı. Fabrikasyon çıkışlı araçlardaki kit Landirenzo'nun İnsignia için üretmiş olduğu bir kit. Sıkıntı olabilecek belki tek konu yazılımı özel olduğu için sanayi LPG ustaları sistemine müdahale edemiyordu diye hatırlıyorum. Ama aracın orjinal donanımı olması ve göstergesinde LPG menüsünün olması avantaj bence
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
            X