Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sunrooflu bir cosmo arıyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sunrooflu bir cosmo arıyorum.

iki haftadır bildiğim bütün araç satış sitelerine, uygulamalarına falan bakıyorum. maksimum bütçem 85 bin. şöyle makyajlı kasa beyaz bi cosmo denk getiremedim. otomatik ya da manuel vites farketmez, özellikle olsun istediğim opsiyon bi sunroof. kendisinde eşinde dostunda beyaz ya da gümüş gri sunrooflu bi insignia varsa
    OPC Line Sport

Dizelmi yoksa benzin 'limi arıyorsunuz?
    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

benzinli hocam, 1.6 SIDI olandan. 1.6 dizellerin fiyatı malum
      OPC Line Sport

Yorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...64358447/detay

Yorum

bu aracı biliyorum hocam, bunun gibi iki araç daha var malum sitede. kmsi dışında tam olarak istediğim araç aslında. araç size mi ait?
          OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
            bu aracı biliyorum hocam, bunun gibi iki araç daha var malum sitede. kmsi dışında tam olarak istediğim araç aslında. araç size mi ait?

Yok araç bana ait değil sadece sitede direkt gördüğüm için linkini ekledim.

Yorum

ertugrulh Gene mi Rize aracı haha

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Kolay gelsin. Şanzımandan bile daha çok sunroof'a önem vermeniz çok ilginç.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                  Kolay gelsin. Şanzımandan bile daha çok sunroof'a önem vermeniz çok ilginç.
                  önceki aracımda manuel olduğu için vites değiştirmek çok zor gelmiyo hocam bana sunroofa gelince özellikle beyaz renge sadece ben mi çok yakıştırıyorum
                  OPC Line Sport

Yorum

Bende aynı otomatik manuel önemli değil ama o beyazda sunroof olacak başka yolu yok

Yorum

Mart ayında aracı satmış olsaydım 2015 model otomatik flexride lı 1.6 sidi bir sport araç vardı.. Ankarada 15 bindeydi kaçırdım.. ahh ahh.. galerideydi araç.. 85 bin tl ye bırakacaktı.. sport ve flexride lı makyajlı 1.6 sidi sayılı tr de..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

SIDI motor ile şanzımana takılmaya gerek yok. Manuel tercih edenler doğru yoldasınız, aracı çok zevkli bulacaksınız.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                          ertugrulh Gene mi Rize aracı haha
                          Hızlı baktığım için plakaya dikkat etmemiştim sen yazınca farkettim abi bende ihihiihihi

Yorum

Beyaz ve sunroof çok yakişiyor
                            İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                            2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                              Mart ayında aracı satmış olsaydım 2015 model otomatik flexride lı 1.6 sidi bir sport araç vardı.. Ankarada 15 bindeydi kaçırdım.. ahh ahh.. galerideydi araç.. 85 bin tl ye bırakacaktı.. sport ve flexride lı makyajlı 1.6 sidi sayılı tr de..
                              hocam durum müsait olmadığında denk geliyo zaten öylesi. birde şöyle birşey var, gerçekten satmak isteyen ihtiyacı olduğu için satmak isteyen yani makul fiyatlar yazıyo, o araçlar da birkaç gün içinde zaten satılıyo. sırf satılıyo mu ya da değerini öğrenmek için de ilan veren var, haliyle ederinin 10 bin üstünü de yazanlar oluyo. zaten çok satılık ilanı olan bir araç da değil insignia, o yüzden almak için de satmak için de bayağı bi sabır gerekiyo kanımca
                              OPC Line Sport

Yorum

İşleniyor...
                              X