Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 T 180lik flexridelı insignia aranıyorrrrrrrrrr

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 T 180lik flexridelı insignia aranıyorrrrrrrrrr

1.6t 180lik flexride insignia sunroof olanlar olmayanlar yardımcı olsunlar

Öncelikle tanışma bölümüne konu açarak kendinizi tanıtırmısınız...
    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz.
        2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Hoşgeldiniz..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6057720/detay/

bu aracı buldumda ben piyasasından pek anlamıyorum. Bunun ederi nedir sizce bir yardımcı olun lütfen tam 2 aydır aradıgım tüm opsiyonların oldugu bir araç
            bir ara okumuştum bu 2009larda sıkıntılar vardı galiba onlar varmıdır acaba o takıldı aklıma benim

Yorum

Zemini bej rengi halı kaplatmış, orijinal döşemeyi de sökmemiş. Acaba biz de zemine halı kaplarsak yalıtıma faydalı olur diye düşünüyorum.

Yorum

Valla daha dün koydu ilana hemen birisi kapora vermiş kaçırdım aracı çok üzülüyorum. Full yetkili servis bakımlı 6 ayda bir de kuaföre girmiş araç tertemiz

Yorum

yokmu flexridelı infinity ses sistemli 19 jant deri koltuk bir insignia yoruldum yemin olsun aramaktan ya bu araçtan fazla yok da alan bir daha satmıyor

Yorum

Aradınız araç özelliğindeki araç sayısı çok fazla değil hal böyle olunca bulmak zor oluyor bahsettiğiniz araç en çok 2009 yılında özel bayiler için test aracı olarak sipariş edilen 50 tane full+full araç ötv indiriminde bayilere verilen izinle direkt satıldı 2009 dan sonra bu tarz dolu araç özel sipariş verilerek getirtildi ama onların sayısıda çok fazla değil o yüzden bulmak çok zor olduğu gibi birazda şanş ihtiyacı var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bahsettiğiniz araç sadece 2010 modelde mevcut ergonomik infinity flexi ve 19 jant sunroofla birlikte ondanda trde 3 adet var iki beyaz bir siyah olarak 2009 dada infinity ve ergonomik koltuksuz full modeller var hakkınızda hayırlısı olsun
                      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Bende şans da olmadığına göre isim oldukça zor beklicem artık.

Yorum

Fatih abi sen satmayı düşünürsen senin araçta olur abi cool

Yorum

bende şanslılar arasındayım o zaman
                            insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                            honda accord 2.4 Executive...

Yorum

İşleniyor...
                            X