Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 T SIDI Arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

180 HP kullandınız mı ?
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ayrıca 0-100 değeri tatmin pek etmeyen 180 hP derler. Kaldı ki oda 8,9 sn. Ayrıca yanlışım yok ise maxx torkunu da 6500 devir civarına kadar koruyor. 1750' de başlayıp.

SİDİ için : Hem düşük devir 0-100 arası max torkunu vericek ve bg leri açığa çıkarıcak, Sonra da turbosuz gitmeyen gdi ünite ile 0-100 aynı olacak. İŞte bunu kaldıramıyorum.

Gül gibi 180 HP' birazcık modifikasyon ile zaten otomatik ile de çalışan bir ünite, neden makyajlıda olmaz ? bunun eleştirisini yıllardır üşenmeden yapacağım.

Aslında eleştirimin ana teması: insignia' ya bu motoru a16let' den sonra yakıştıramıyorum. Sidi yerine mis gibi 1,4T zaten vardı.
      Son düzenleme: aSya; 05.09.2017, 11:23.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Benim değil, Opel'in cevapları şöyle :

This new-generation engine tops the gasoline offer in the Astra family and replaces the previous 1.6 Turbo. It generates exceptional maximum torque of up to 280 Nm (50 Nm more than its predecessor), which is available from just 1,650 rpm (previous generation: 2,200 rpm).

1.6 SIDI Turbo impress with powerful low-end torque of up to 280 Nm between 1,650 and 4,250 rpm. The all-new engine combines excellent refinement and a smooth power delivery with lower fuel consumption. It boasts up to 22 percent more torque than its predecessor engine and a reduction of up to 14 percent in fuel consumption and CO2 emissions.

Also boast impressive elasticity in fifth gear, with acceleration from 80 to 120 km/h in just 8.8 seconds, nearly two seconds faster than the predecessor model.

To achieve low overall levels of radiated noise and vibration, engineers optimized the induction and exhaust systems. This included decoupling the cam cover from the cylinder head via specific fasteners and the sealing system. In spite of direct injection and pulsed combustion, engineers were able to substantially reduce noise levels compared to the previous engine.

Benim için konu yeterince uzadı, dediğim gibi bir araçtan beklentilerimiz farklı. Öyle olunca tercihlerimiz de farklı. Ben SIDI motordan inanılmaz memnunum ve çok başarılı bir motor olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Herkese selamlar,

Spesifik özelliklerde bir araç aradığım için hala araç alamadım, renk konusu en büyük sorun oluyor, ilanlardaki araçların birçoğu ya siyah ya da beyaz. Ben füme veya astroid gri araçlara bakıyorum bir de Stil paket eklenince nadir denk geliyor. Bugün şöyle bir ilana rastladım, siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar, bu araç sizce nasıl? Galeriden böyle bir araç alınır mı? Dikkat etmem gereken herhangi bir husus varsa tecrübeli arkadaşlarımızın fikir ve tavsiyelerini almak isterim.
          Galeriden satılık ikinci el 2014 model Füme Opel Insignia 1.6 T Cosmo 84.900 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.

Yorum

Deniz bey sizin aradığınız araç bende sanki. Still paketli resimdeki renkte. Siyah deri döşemeli 29000 km de. İzmirde iseniz bir bakın derim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Deniz Güler View Post
              Herkese selamlar,

Spesifik özelliklerde bir araç aradığım için hala araç alamadım, renk konusu en büyük sorun oluyor, ilanlardaki araçların birçoğu ya siyah ya da beyaz. Ben füme veya astroid gri araçlara bakıyorum bir de Stil paket eklenince nadir denk geliyor. Bugün şöyle bir ilana rastladım, siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar, bu araç sizce nasıl? Galeriden böyle bir araç alınır mı? Dikkat etmem gereken herhangi bir husus varsa tecrübeli arkadaşlarımızın fikir ve tavsiyelerini almak isterim.
              pazarlıkla 2 3 bin lira altı gibi düşünülürse fiyat normal duruyo, tabi araç yazıldığı gibiyse. servis kaydıyla ilgili birşey söylenmemiş, yetkili servise girmiş mi sorgulatmakta fayda var. şaseden hasar kaydına bakıp kaliteli bi yerde expertiz yapılırsa zaten bir fikir sahibi olursunuz. bi de resimler araç temizken çekilmemiş, temizlendiğinde daha güzel duracağı aşikar
              OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yıldır View Post
                Deniz bey sizin aradığınız araç bende sanki. Still paketli resimdeki renkte. Siyah deri döşemeli 29000 km de. İzmirde iseniz bir bakın derim
                Daha 3 gün önce İzmir'deydim, kardeşim orada yaşadığı için sık sık geliyorum yeğen sevmeye Aracınızı görmek isterim, herhangi bir yerde ilanı var mı?

Yorum

Hayır ilan vermedim.Karşıyakadayım yolunuz düşerse beklerim.

Yorum

Merhaba arkadaşlar, yeni konu açmak istemedim. Bende 1.6 t sidi otomatik cosmo donanımlı fazla km'si olmayan temiz insigna arıyorum. Deniz beyin aksine siyah veya beyaz renk düşünüyorum. ilgilenen arkadaşlar olursa iletişime geçebiliriz.
                    2014 Insignia Cosmo 1.6 SIDI AT 170hp. Başkent

Yorum

İşleniyor...
                    X