Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 T SIDI Arıyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 T SIDI Arıyorum

Selamlar arkadaşlar,;

2014 ve üstü, makyajlı kasa, Stil paket 1.6 T SIDI arıyorum, malum sitede bir tane yakalamıştım ama bir gün ile kaçırdım. Zaten 40-45 araç var onların da çoğu beyaz ve siyah.. Kendinizde ya da çevrenizde satılık araç var ise buradan haber verin lütfen. Bu arada füme rengi beğeniyorum. Bazı ilanlarda füme, bazı ilanlarda gri olarak geçen araçlar sanırım aynı renk değil mi? Bilen arkadaşlar aydınlatsın lütfen. Şimdiden teşekkürler..

Saygılar.

Hayırlı arayışlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler Fatih Bey, umarım gönlümüze göre bir araç denk gelir.

Yorum

Zor bir araç arıyorsunuz. Dizellerden yüksek isteyenler bile var. Kolay gelsin.
        34HZD10

Yorum

Keyifli bir araç arıyorsunuz. İnşallah gönlünüze göre bir tane bulursunuz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Deniz Güler View Post
            Selamlar arkadaşlar,;

2014 ve üstü, makyajlı kasa, Stil paket 1.6 T SIDI arıyorum, malum sitede bir tane yakalamıştım ama bir gün ile kaçırdım. Zaten 40-45 araç var onların da çoğu beyaz ve siyah.. Kendinizde ya da çevrenizde satılık araç var ise buradan haber verin lütfen. Bu arada füme rengi beğeniyorum. Bazı ilanlarda füme, bazı ilanlarda gri olarak geçen araçlar sanırım aynı renk değil mi? Bilen arkadaşlar aydınlatsın lütfen. Şimdiden teşekkürler..

Saygılar.
            2014 model Opel İnsıgnia yeni makyajlı kasa cosma siyah 1.6 T 170 hp sıdı otomatik araç 30000 km hiçbir sorun yok servis bakımları yetkili serviste yapıldı, yetkili serviste seramik kaplama ve NECVOX multimedia takdırdım ön ve arka kamera navigasyon tv birçok özelliği var hepsi sorunsuz bir şekilde çalışıyor, aracın orijinal multimediası var yedekte, 4 adet kış lastiği var, düşünürseniz görüşelim
            Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Kolay gelsin. Ek paketli Insignia bulmak zor, bulduğunuzda da yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi pakete ödenen tüm ek ücreti fiyata aynen yansıttıkları için fahiş fiyatlar istiyorlar. Yani adam 120.000 liralık araca 20.000 lira opsiyon koydurmuş, aracın piyasası yarı fiyatına -60.000- düşmüş ama ödediği 20.000 lirayı aynen eklediği için aracına 80.000 lira istiyor.

Yorum

öncelikle herkese merhaba, ben de 2013 model 1.6 SIDI turbo insignia yeni aldım ve hemen bu portala üye oldum. Araç bana 77.000 TL'ye geldi bir de tüp düşünüyorum 6000 TL de o olsa 83.000 TL bana bu araç gelmiş olacak. Alır almaz 600 km yol yaptım .araçta gerçekten Premium araç hissi var.tek eksiği bence cosmo full paket diye aldığınız araçta birçok özelliğin opsiyonel olarak ayrıca alınması.o opsiyonel özellikler olmayınca da çok aman aman özellikli bir araba olduğunu söyleyemem. Ama konfor sürüş zevki süper bir araba.

Yorum

aracınız hayırlı olsun görkem bey, opsiyon işi öyle evet bu da olsa olurdu aslında neden opsiyonluyorlar dedirtebiliyor. Bir çok özellik yok dediğiniz hangi opsiyonlardan bahsediyorsunuz mesela ?
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Görkem Bey hayırlı olsun, ben de 5 ay önce aynı araçtan aldım, aynı düşüncelere sahibiz. Premium hissini bozan diğer bir unsur da yol gürültüsü ama onun lastik kaynaklı olduğunu düşünüyorum; en azından umuyorum..

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                    aracınız hayırlı olsun görkem bey, opsiyon işi öyle evet bu da olsa olurdu aslında neden opsiyonluyorlar dedirtebiliyor. Bir çok özellik yok dediğiniz hangi opsiyonlardan bahsediyorsunuz mesela ?
                    Görkem Bey'e katılıyorum. Şu olsaydı, bu olsaydı demek yerine şöyle söyleyebilirim, "Cosmo" yani üst donanım D segmenti bir araçta biraz daha fazlası olmalıydı. İlle de örnek vermek gerekirse adaptif cruise control ve kör nokta uyarı sistemi standart olabilirdi, ya da koltuk ısıtma/soğutma standart gelebilirdi. Diğer bir örnek de navigasyon olabilir. Bu "paket" tartışması çok su kaldırır ama Opel Türkiye "Cosmo" ya bence biraz daha donanım koyarak getirmeliydi.

Yorum

Bu arada şunu da belirtmek isterim ki ben donanım meraklısı bir adam değilim. Güvenlik donanımlar yeterli olan her araç benim gözümde alınabilir. Örneğin Cosmo Astra yerine ben hiç düşünmeden Edition Elegance Insignia alırım. Aracın şasisi, süspansiyonları ve güvenlik donanımları iyi olsun gerisi teferruat benim gözümde.

Yorum

kararan dikiz aynaların bile opsiyon sunulduğu memleketimizde durum böyle maalesef. Cosmoya 7-8inc ekran koyup navigasyon koymamaları ayrı bir can sıkıyor. koca ekranı radyo kanallarını göstermek için koyuyorlar araçlara. yani sonradan da yükletemiyorsun birde. 3. parti uygulamalar gerekiyor o da fiyatlar malum.
                        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YILDIRAN View Post

2014 model Opel İnsıgnia yeni makyajlı kasa cosma siyah 1.6 T 170 hp sıdı otomatik araç 30000 km hiçbir sorun yok servis bakımları yetkili serviste yapıldı, yetkili serviste seramik kaplama ve NECVOX multimedia takdırdım ön ve arka kamera navigasyon tv birçok özelliği var hepsi sorunsuz bir şekilde çalışıyor, aracın orijinal multimediası var yedekte, 4 adet kış lastiği var, düşünürseniz görüşelim
                          Selamlar;

İlginiz için teşekkürler, her ne kadar aradığım kriterlere uymasa da, ilan bağlantısını gönderebilir misiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Görkem İpekeşen View Post
                            öncelikle herkese merhaba, ben de 2013 model 1.6 SIDI turbo insignia yeni aldım ve hemen bu portala üye oldum. Araç bana 77.000 TL'ye geldi bir de tüp düşünüyorum 6000 TL de o olsa 83.000 TL bana bu araç gelmiş olacak. Alır almaz 600 km yol yaptım .araçta gerçekten Premium araç hissi var.tek eksiği bence cosmo full paket diye aldığınız araçta birçok özelliğin opsiyonel olarak ayrıca alınması.o opsiyonel özellikler olmayınca da çok aman aman özellikli bir araba olduğunu söyleyemem. Ama konfor sürüş zevki süper bir araba.
                            Hayırlı olsun Görkem Bey, kazasız belasız keyfini çıkarın İnşallah.. Benim kaçırdığım araç 2014 stil paket, füme renkti. 82.000 istiyorlardı ve pazarlığa açıktı. başka ilde olduğu için biraz geç kaldım , aynı ilden bir arkadaş almış aracı. Arıyoruz bakalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                              kararan dikiz aynaların bile opsiyon sunulduğu memleketimizde durum böyle maalesef. Cosmoya 7-8inc ekran koyup navigasyon koymamaları ayrı bir can sıkıyor. koca ekranı radyo kanallarını göstermek için koyuyorlar araçlara. yani sonradan da yükletemiyorsun birde. 3. parti uygulamalar gerekiyor o da fiyatlar malum.
                              Selamlar Selçuk Bey;

Size kesinlikle katılıyorum, ben ilk insignia ile ilgilenmeye başladığımda navigasyon ve kamera var sanıyordum; eşşek gibi ekran var yani sonuçta Olmadığını öğrenince bir hayli hayal kırıklığı oldu benim için.

Yorum

İşleniyor...
                              X