Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2010 ve üzeri 1,6T Cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2010 ve üzeri 1,6T Cosmo

Güzel forumun güzel insanları,
    Yılardır beğendiğim insignia sahibi olmak nasip olacak inşallah. İlk arabam olacak. Daha öncede forumda belirtmiştim. Ordu/Ünye’deyim. Nadir bulanan bir kombinasyon arıyorum. Beyaz renk 1,6T cosmo bej koltuklu (ahşap trimli ve joystikli olsa süperr) 100 bin km geçmemiş değişeni olmayan…. 1-2 parça yüzeysel boyası olabilir. Orta düzey bir bütçem var 60 bin kadar.

Malum sitede güzel ilanlara denk geliyorum. Fakat ya değişen boyanan parçalar çok oluyor ya da abartı fiyatlar. Sitede yazılan fiyatların 2-3 bin tl aşağısına satıldığını farkettim. Sizden bu konuda anlayış bekliyorum. 56-57 bin tl’lik aracı 60 bin denilmeyeceğini umuyorum. Arabayı gördüğümde bana “Beni al” dese.

Kritelere uyan (değişen bagaj kapağı ve fiyat hariç) bir ilan örneği ekleyeyim. Keşke bagaj kapağı değişmemiş fiyatı da 3-4 aşağı olsaydı.
    Sahibinden satılık ikinci el 2010 model Beyaz Opel Insignia 1.6 T Cosmo 64.500 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.

Şu an forumumuzda da, malum site üzerinde de akılalmaz fiyat farklılıkları ile ilanlar mevcut. Bana göre hiç biri ederini yansıtmıyor. Kimseyle polemiğe girecek değilim.
    Fikrimi açıkça belirtiyorum.
    2010 cosmo aracın istersen 5 KM de olsun isterse her yanı sunroff olsun ederi en fazla 56-58 dir. sıfır fiyatlarından banane ederine bak.

Bu güne kadar kullandığım insignia ailesi ve fiyat / km bilgileri.

1. aracım edişın 180hp. 44 bin TL. 2011 46 bin km. 46 bin TL' ye satıldı.
    2. aracım cosmo beyaz 48 bin TL. 2010 27 bin km. 48 bin TL' ye satıldı.
    3. aracım Füme cosmo 45 bin TL. 2010 41 bin km 49 bin TL' ye satıldı.
    4. aracım sunrof beyaz 19' jant 55 bin TL. 2010 50 bin km. 59bin TL' ye satıldı.
    5. aracım ST cam tavan cosmo 55 bin TL. 2011 33 bin km. 59bin TL' ye satıldı.
    6. aracım Sidi 170bg 70 bin TL. 2013 28 bin km. 72 bin TL' ye satıldı.
    Son düzenleme: aSya; 02.07.2017, 23:40.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ali Bey, o kadar anlamlı mesaj attın ki yarama tuzu boca ettin. Kaç gündür bilgisayar başından ayrılamaz oldum.

Yorum

Araba bulamamak da nasip imiş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58 View Post
          Ali Bey, o kadar anlamlı mesaj attın ki yarama tuzu boca ettin. Kaç gündür bilgisayar başından ayrılamaz oldum.
          Bulunur, bulunur, acele etmeyin, mutlaka gönlünüze göre, kesenize uygun bir araba düşecektir. Hem de hiç beklemediğiniz bir fiyata alırsınız, sabır​​​​​​​

Yorum

İnternetten başka şansım yok, sahibinden ve arabam.com takibindeyim. Önerebileceğiniz bir site var mı ?

Yorum

Sizin istediğiniz kombinasyonda araç sayısı zaten pek fazla yok. Olanlarda uçuk fiyatlar istiyor. Bende sizin gibi içi bej olsun diye çok aradım ama bulamayınca ısıtmalı siyah deri koltuklu buldum ve aldım. Biraz esneklik gösterirseniz bence bulursunuz

Ayrıca şu dönemde insanlar arabasını pek satmayı düşünmüyor. Malum araç fiyatları uçmuş durumda. Huyunu suyunu bildikleri arabayı değiştirmek pek mantıklı değil

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58 View Post
                İnternetten başka şansım yok, sahibinden ve arabam.com takibindeyim. Önerebileceğiniz bir site var mı ?
                Maalesef böyle bir site bilmiyorum, izleyin ve acele etmeyin, ikinci elde çok beklenmedik olaylar olabiliyor. Bir arkadaşım için favorilerime alıp
                izlediğim bir 2.0 195 hp 4x4 biturbo insignia vardı. Sahibi 125.000.- yazmıştı, on beş gün içinde birkaç kere fiyatı indirdi, 113.000.- tl'ye kadar
                geldi.Araç on gün kadar daha ilanda kaldı, biz 105/110 bandına iner mi diye beklerken bir defada 13.000.- tl indirdi, 100.000.- 'son fiyat' oldu
                araba. Durumu arkadaşa hemen ilettim, taşıt kredisi ararken filan, araba iki günde satıldı, gitti, kahrolduk
                Bu gibi durumlara ben birkaç defa şahit oldum, paranız hazırsa cebinizde dursun, hazır para avını mutlaka alır, merak etmeyin, sabır

Yorum

Ww de bu kadar indirim beklentisi olmuyor. Bizim araçları kendimiz değersiz kılıyoruz sanki. Bugün aracını satmış biri olarak 26 tane ilanda araba varken 94 tane favorisi olan arabayı emsallerinden kat kat dolu iken yok Pahasına fiyat vermek bence doğru değil. Ucuza almışsanız ve kısa sürede 1-2 bin Karlı satıyorsanız problem yok.yada başka bir yatırım ile sübvanse ediliyorsa fiyat kırılabilir.
                  "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Sport tourer düşümnezmisiniz?
                    Sedandan cok daha başarılı.
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                      Sport tourer düşümnezmisiniz?
                      Sedandan cok daha başarılı.
                      Çok teşekkür ederim. 2-3 hafta içerisinde aradığımı bulamazsam düşünebilirim.

Yorum

Direkt ST bakın. Bunca insignia arasında onun yeri ap ayrıdır gönlümde. Tereddütle yaklaşmıştım. Mumla arıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                          Direkt ST bakın. Bunca insignia arasında onun yeri ap ayrıdır gönlümde. Tereddütle yaklaşmıştım. Mumla arıyorum.

Ağustosa kadar bekleyiş-arayış devam edecek. Olurda sokakda denk gelirse lütfen beni bilgilendirin. Bulamazsam aşağıda ilandaki gibi bişey bakayım.
                          Galeriden satılık ikinci el 2011 model Gri Opel Insignia 1.6 Cosmo Sports Tourer 58.750 TL - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da dakikada iki araba sahibini buluyor.

Yorum

Bu Araçların cam tavansız olanını tercih etmeyin.Ali beye Şiddetle Katılıyorum. Sedana göre çok farklı.
                            "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Cam tavansız ST bakmamanızı öneririm.

Yorum

İşleniyor...
                              X