Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6T 180 hp aygır aranıyor.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6T 180 hp aygır aranıyor.

Evet yine ben.
    1 aylık arayış ardından piyasanın ederi parasında birtane araç 1.6T etmiyor arkadaşlar.
    Buna, sidi makyajlıda dahil
    Çeşitli dış / iç nedenlerle çok alıp sattığım 1.6T nin keyfini veren bir başka araç yok. Bunun üzerine buradan alıcı olarak ilan açıyorum.

Km' 60 bin civarını geçmeyen, 1.6T sedan / Sport tourer Cosmo tercihim. Olması gerekenden farklı, yüksek uçan kaçan fiyat verecek olan arkadaşlar lütfen iştirak etmesin. 1.6T sidi 170 manuel yada otomatik kesinlikle düşünmüyorum.
    İç konusunda titizim. Leke kir çıkarda zede kırık dökük olmasın. 2011 ve üstü düşünüyorum.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Kürkçü dükkanına hoşgeldin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yorum

Gitmediğiniz için hoşgeldiniz demeyeceğim...Nasıl olsa buraların yabancısı değilsiniz Hayırlısı inşallah....

Yorum

Kenan gülmekten yazamadı galiba.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

En baştan sidi manuel düşünmüyorum demeyeydiniz iyiydi. Gören duyan da gitmiyor sanacak

Şaka bir yana hakkınızda hayırlısı olsun. Rekoru egale ettirmeyeceksiniz belli

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlısı olsun,kolay gelsin.Ben de alınacak araba bulamıyorum.Bu fiyatlarda araba almaya içim el vermiyor. ihihi
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                Kenan gülmekten yazamadı galiba.
                Yazdım da mesajım çıkmamış, Fatih abinin dediği gibi kürkçü dükkana geri döndü Hayırlı olsun Ali şimdiden.

Yorum

sem beni güldürdün. Allah da seni güldürsün.

Yorum

Hayırlısı olsun. Gerçekten piyasada ve sekmentin de insignia fiyat ve performans açısından en uygun araç...
                    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Bende gecenlerde satayimda biraz model yenileyim dedim alınacak en ucuz araba 90 bin den başlıyor vazgeçtim biraz daha bineyim dedim uçmuş fiyatlar
                      İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                      2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Teşekkrüler arkadaşlar.
                        Şimdilik elde 1 tane araç var. Süpriz. Olur ise güzel olacak.

Yorum

Bu başlık hala aktif tir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                            Bu başlık hala aktif tir.
                            İnşallah bu sonuncu aktifliği
                            insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Ali abi insallah gonlune gore en kisa zamanda yeni arabani bulursin insallah
                              Opel insignia cosmo 2011 model 2000dizel 160 hp

Yorum

İşleniyor...
                              X