Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç aranıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç aranıyor

Arkadaşlar yeni bir insignia araç için sizlere ihtiyacım var 3.20 aracımı sattım sağlık sorunları nedeniyle ve insignia almaya karar verdim fakat 1.6 turbodan hangi modeli almalıyım kararsızım cosmonun öyle ahım Şah'ım bir farkı var mı elegance edition modelden ve sizin elinizde olan araçlar varsa satılık 2009 2011 bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Cosmo'nun farkları kesinlikle aradaki fiyata değecektir. Cosmo bakın
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Hatta kingdragon' un aracı emsalsizdir.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Almışken mutlaka cosmo alın.. aradaki farka değer..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
          Hatta kingdragon' un aracı emsalsizdir.
          Benimki Ankara'ya gelin gidiyor gibi hafta içi Ali
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Hadi hayırlısı Mutlu
            CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
            SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Öneclikle hoş geldiniz. Araçtan beklentilerinizi yazarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Valla hocam çok bir beklentim yok bastı mı gitsin çok sert süspansiyon olmasın müzik sistemi iyi olsun.bir tane araç buldum 2010 elegance bir parça kapı boyalı bir de kaput ağzı lokal 118 binde hasat kaydı yök lavato lpg var araçta 48e kadar düştü ama pazarlık devam ediyor sizce alayım mı LPG'nin Markası nasıl işe yarar mı ?

Yorum

Arac için düşündüğünüz fiyat aralığı nedir
                  2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Düşünürsen benim araç satılık kısmında var

Yorum

İşleniyor...
                    X