Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni insignia adayı :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni insignia adayı :)

Merhaba abilerim kardeşlerim uzun zamandır foruma üyeyim bir insignia sahibi olmadıgım için konularda pek aktif değilim ve artık gün geldi çattı bugün itibari ile 2012 hatasız boyasız 37000km deki 1.4T sport aracımı 57000tl ye bırakmış bulunmaktayım fiyatı iyi veya kötü artık bilmiyorumve sonunda hayallerim gercek olacak inşallah artık bende bir insignia adayıyım eşime her ne kadar insignia almayalım (şakasına tabi) desemde bir türlü insigniadan vazgeçiremedim insignia aşkı var kadında derken hiç insignia test etmedim nedir ne değildir bilmiyorum siz değerli forumdaşlarımdan yardımlarınızı bekliyorum.çevremde coğu insan beni vazgeçirmeye passat veya jettaya yöneltmeye calışıyorlar bende azimle direniyorum astra ile insignia arasında aman aman bir fark varmı bu farkı hissedermiyim artıları eksileri nelerdir bu arada düşündüğüm paket 1.6t 170 bg SIDI motor bu aracın yakıtı nasıldır yılda 7-8 bin anca yapıyorum beni üzer mi araca ayırdıgım maksimum rakam 80000 tl bu fiyat aralıgında sunrooflu bir araç bulabilirmiyim.siz değerli dostlardan yardımlarınızı bekliyorum saygılar

Hayırlısı inşallah....

Yorum

Hayırlısı olsun
      Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Hayırlısı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hadi Passat D sınıfı olmasından kurtarıyor da Jetta nedir Allah aşkına? Hatta herhangi bir C sınıfı araçla Insignia karşılaştırılır mı? Insignia'nın içine binin, biraz mıncıklayın, deneme sürüşüne çıkın, sonra biz de yeni alacağınız Insignia için hayırlı olsun yazalım.

Yakıt konusuna fazla takılmayın. Yeni nesil motorun tasarruf potansiyeli yüksek. Gazlama ve sakin kullanımı dengeli yaparsanız ortalama 10 L olur. Gazlama veya sakin kullanım ağırlığınıza göre bu ortalama artar ya da azalır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Ali'nin arabaya bir bak bence, satılık araçlarda
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

sunroof yok bende
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                Hadi Passat D sınıfı olmasından kurtarıyor da Jetta nedir Allah aşkına? Hatta herhangi bir C sınıfı araçla Insignia karşılaştırılır mı? Insignia'nın içine binin, biraz mıncıklayın, deneme sürüşüne çıkın, sonra biz de yeni alacağınız Insignia için hayırlı olsun yazalım.

Yakıt konusuna fazla takılmayın. Yeni nesil motorun tasarruf potansiyeli yüksek. Gazlama ve sakin kullanımı dengeli yaparsanız ortalama 10 L olur. Gazlama veya sakin kullanım ağırlığınıza göre bu ortalama artar ya da azalır.
                jetta konusuna kesinlikle katılıyorum insignia ile passatın karşısına nasıl çıkarırlar bu aracı anlamış değilim nasip olursa yarın opele gidip mıncıklayacagım insigniayı inşallah test arıca orda olur benim merak ettiğim sürüş dinamikleri olarak astrayla nasıl onu cok merak ediyorum astra j den sonra cok farkı olur mu yakıt konusunu aslında pek takılmış değilim cok fazla km yapmıyorum yılda 7-8000 anca passatla insignia arasında kaldım eşim insignia der durur cevrem uzak der durur bakalım artık hayırlısı olur yorum için teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                  sunroof yok bende
                  sunroof ve beyaz olması önceliğim teşekkürler

Yorum

Emrah Allah gönlüne göre versin inşallah stil paketli beyaz bir cosmo bulursun...

Yorum

Vosvos grubu bana göre tırt bir grup 1500 KM 'deki passatı biraz kastık motor gır gır ses çıkartmaya başladı
                      Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OGOKTAS View Post
                        Emrah Allah gönlüne göre versin inşallah stil paketli beyaz bir cosmo bulursun...
                        Teşekkür ederim Özdemir Abi cok sagol

Yorum

Hakkında hayırlısı olsun..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                            Hakkında hayırlısı olsun..
                            teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                            X