Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uygun fiyatlı ve temiz Vectra C aranıyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Uygun fiyatlı ve temiz Vectra C aranıyor

Arkadaşlar merhaba,
    Uygun fiyatlı, eli ayağı düzgün, fazla km yapmamış vectra c arıyorum. Eğer satmayı düşünen varsa buradan bilgi verirlerse sevinirim. İsteyen olursa Insignia 2013 1.6t 170hp aracımla da takas edebiliriz.

Vectra C aramanızın sebebi nedir ? Daha önce kullanip memnun mu kaldınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asbengu View Post
      Vectra C aramanızın sebebi nedir ? Daha önce kullanip memnun mu kaldınız?
      cogu vectra c kullanicisi arac degistirecegi zaman ilk insigniayi dusunuyo hocam, benim eski aracim da vectra idi
      OPC Line Sport

Yorum

Madem uzun yıllar Opel kullandınız, sanayi esnafından duydugum bir lafı size sorayim. Opel belli bir yaştan sonra çok elektrik/elektronik arızası verir deniyor. Doğru mudur?

Yorum

Vectra C ler oldukça başarılı araçtır bana göre. Arıza vs sorunlarınız olmaz. Yakıt olarak da insignia dan çok çok daha iyi dir. LPG ye uyumludur.

2 tane vectra kullandık yaklaşık 170.000 KM yaptık.

Eğer benzinli arıyorsanız alırken dikkat edeceğiniz tek nokta siyah kapaklı motor almak olacaktır.

1.9 dizel motorları da sorunlar motorlar arasına girebilir.

34 BOA 20

Yorum

asbengu vectra c donaniminda ve 10 12 yasindaki diger araclarin yapacagindan daha fazla ariza yapmiyo hocam,hele de bakimli temiz bi aracsa. ne kadar donanim o kadar ariza potansiyeli. broadwayler de cok ariza yapmiyo ancak bu iyi arac oldugunu gostermez. hava yastigi isigi gibi birkac tane kronik arizasi vardir, onun disinda bir daha o fiyatlara arac alacak olsam ya mazda 3 ya da vectra c alirim.
            OPC Line Sport

Yorum

İşleniyor...
            X