Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport 1.6 CDTI - İnceleme ve Test Sürüşümüz - InsigniaTeam

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ellerine sağlık harika bir inceleme detaylar çok iyi anlatılmış.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Ellerine sağlık Çağrı. Fotoğraflar için de çekene ayrıca tebrikler clapclapclapclapclapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkürler Çağrı
        Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Çağrı çok güzel anlatım yapmışsın emeğine sağlık.
          Şahsi görüşüm Yeni insignia bende hayel kırıklığı yarattı. Led farlar hariç peş para etmez. Ama GSI çok can yakar fiyat olarak uygun olsa tereddüt etmeden alırım

Yorum

Birde o jantlar nedir abi ya.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
              Şahsi görüşüm Yeni insignia bende hayel kırıklığı yarattı. Led farlar hariç peş para etmez. Ama GSI çok can yakar fiyat olarak uygun olsa tereddüt etmeden alırım
              Bu arabandan en çok sen alırsın gibime geliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post

Bu arabandan en çok sen alırsın gibime geliyor
                Fatih abi Zaman ne gösterir bilinmez

Yorum

Opel yeni insignia da güzel iş çıkarmış ama sedan seçeneği, elektrikli bagaj kapağı, elektrikli koltuk ve hayalet ekran olsaydı daha fazla hoş olurdu satışlarını etkiler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
                    Aynen katılıyorum.. GSI nın fiyatı cazip olsa yeni insignia alınır.. teşekkürler çağrı bayağı zaman harcamışsın detaylı bir inceleme olmuş..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çeşitli sitelerde 273 bin TL'lik bir fiyat var GSİ için... Doğrumu bilemiyorum ? Bu fiyat doğruysa üstüne biraz daha ekler Arteon alınır
                      2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Gsi lar çok iddialı performans ve teknoloji olarak arteon dan daha iyi gözüküyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Performans olarak hakli olabilirsiniz.Ama 2. el fiyatlari ve dizayn olarak arac bence daha klas duruyor.
                          2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Abu GSI olmayan 2.0 normal versiyonun liste fiyatı 270-280 civarında olması lazım, GSI muhtemelen daha pahalı olacak. Açıkçası Arteon’u Insignia’dan daha üstün kılan çok fazla birşey göremedim ben. Premium’larda olmayacak bazı hatalar da cabası. Standart bir motor için 250-300bin civarındaki paralar bence d segmentine fazla, GSI gibi özel bir seri yada Arteon’un R versiyonu yapılırsa onlara verilebilir benim gözümde.
                            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                              Abu GSI olmayan 2.0 normal versiyonun liste fiyatı 270-280 civarında olması lazım, GSI muhtemelen daha pahalı olacak. Açıkçası Arteon’u Insignia’dan daha üstün kılan çok fazla birşey göremedim ben. Premium’larda olmayacak bazı hatalar da cabası. Standart bir motor için 250-300bin civarındaki paralar bence d segmentine fazla, GSI gibi özel bir seri yada Arteon’un R versiyonu yapılırsa onlara verilebilir benim gözümde.
                              Çağrı bey performans ve teknoloji olarak İnsignia bir adım önde olabilir. Ancak 2. el satışı araç dizaynı bana sorarsanız Arteon bir adım önde.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. Zaten Arteon örneğini gelişi güzel vermiştim. Ancak 320 Bin TL para verdikten sonra Mercedes E serisi Amg alınabiliyor. Bu araçlara bu fiyatlara çok yüksek. Vergi dilimleri öyle bir hale geldi ki araçlar alınamayacak hal aldı.

Arteon R line 343 bin TL bu arada

https://www........nden.com/ilan/vas...73001709/detay
                              2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Ellerine sağlık Çağrı güzel inceleme ve detaylı bir anlatım olmuş. clapclapclapclapclapclap

Yorum

İşleniyor...
                                X