Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni insignia biturbo 4x4 d

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
    Tam da "İşte alınacak araba" dedim ve 2.0L benzinlinin fiyatına baktım:

Yeni Insignia Grand Sport ___ 2.0 Benzinli ___ 260HP ___ AT8 ___ 4x4 ___ Excellence ___ 276.500
    Yeni Insignia Grand Sport ___ 2.0 Benzinli ___ 260HP ___ AT8 ___ 4x4 ___ Elite _________ 278.500

Dizel motorlunun maliyeti aynı bile olsa bir 10-15 bin lira daha pahalı piyasaya süreceklerini de hesaba katarsak yuvarlak hesap 300.000TL

Oturup bi' düşünmek değil uzun uzun düşünmek gerekiyor.
    Bu fiyatlara 2. el sifir kivamda Mercedes veya Bmw alinir.Bana çok uçuyorlar gibi geliyor...

2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

aslında fiyat pahalı gibi gözüksede sıfır araçların hemen hemen hepsinde ciddi artış oldu düşünsenize clio sembol 100.000 tl bandına geldi insignia ayarındaki diğer araçlarla kıyaslandığında aslında birazda ucuz sayılabilir bahsetmiş olduğunuz araçlar 2-3 yaşında ve dediğiniz gibi ikinci el o araçların sıfırına bakarsanız rakamların şiştiğini göreceksiniz aslında birazda bizim ülkeye has bir durum gibi gözükmekte.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abu View Post

Bu fiyatlara 2. el sifir kivamda Mercedes veya Bmw alinir.Bana çok uçuyorlar gibi geliyor...

300.000 - 325.000 TL seviyesinde 525xd veya benzeri araçlar var. İnsignia ne kadar kaliteli olursa olsun bu araçların kıvamında değil. Şahsi düşüncem bu fiyat politikalarıyla çok yoğun bir satış hacmine ulaşamayacaklar. Daha cazip kampanyalar uygulamaları gerekiyor.
        2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Özellik ve içerik ve fiyat olarak değerlendirildiğinde bence hala ucuz bmw fiyatlarına hala ben yaklaşamaıyorum

İkinci elde bütün araçarları fiyat düşüyor

Yorum

X5 seviyesine gelemeyiz zaten 5 serisi , bu araca göre daha fazla al benisi olan bir araç bana göre. O bakımdan demiştim Tabi ben arabamdan memnunum oda ayrı
            2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
              Insignialar güzel arabalar, nedense en ucuz olsun istiyoruz. Aynı donanıma aship başka markaların hemen hemen hepsinden ucuz değil mi?
              opel, iç malzeme kalitesini iyileştirmediği sürece bu fiyatları hak etmiyor.
              1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB View Post

opel, iç malzeme kalitesini iyileştirmediği sürece bu fiyatları hak etmiyor.
                Tek eksik noktası bu zaten. Bunuda tamamlarsa bu sefer segmentinin en pahalı arabası olmalı bu donanımlarla.
                34HZD10

Yorum

Onu bunu bilmem ama 2. Elde rağbet gööreceği en azami rakam 150-160 bin.. sıfırda ise 199 bin olur.. 200 bini görüp kolay kolay kimsenin opele para bağlayacağını düşünmüyorum.. ama süper bi araç 250 bin lira cebimde olsa düşünmeden o parayı verip 5-10 yıl binerdim bu araca.. 195 liği kullanıyorum keyf alıyorum kim bilir 210 luk nasıl bişeydir üstelik 0-100 + 4x4 ü tadından yenmez

Yorum

Define işine girelim
                    Ergün GÜRBÜZ

Yorum

bu fiyatlar hayallerimi öldürdü cidden

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                        Opel Insignia’ya BiTurbo desteğiyle 207 beygir güç üreten yeni dizel motor seçeneği

Zengin motor seçenekleriyle kullanıcılarla buluşan Insignia, 2.0 litrelik yeni dizel motorla performans sınırlarını artırıyor.

Opel’in son olarak 90’lı yıllara damga vuran performans imzası GSi ile donattığı yeni jenerasyon Insignia ailesinde hareketlilik devam ediyor. PSA grubu tarafından satın alınmasının ardından özellikle Insignia cephesinde atılan son adımlara bir yenisi daha eklendi ve yeni bir motor seçeneği opsiyonlar arasına dahil oldu. Opel içerisinde sunulan seçenekler arasında Euro 6.2 emisyon standartlarına uyumluluk sağlayan ilk motor olma özelliğiyle dikkat çeken dört silindirli yeni dizel motor, BiTurbo desteğiyle Insignia’ya 207 beygir (210 PS) güç ve 480 Nm tork değeri katacak. Sekiz ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekişli (tork iletim teknolojili) altyapı kombinasyonuyla satın alınabileceği açıklanan bu motorla 0’dan 100’e hızlanmasını 7,9 saniyedetamamlayabilecek olan Insignia’nın erişebileceği maksimum sürat 233 km/s olacak.

Konu dizel olunca performans değeriyle dikkatimizi çekmeyi başaran bu motorun tüketim değerleri de ilk akla gelen parametrelerden birisi oluyor. Açıklanan ilk verilere baktığımızda bu motora sahip Insignia’nın karma tüketimde 100 kilometrede 6,9 litrelik (183 g/km karbon salınımı) bir değer vadettiğini görüyoruz. İlk adımda Almanya’da sunulacak olan yeni motor seçeneğinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğiniyse önümüzdeki günler gösterecek.

Kaynak http://www.log.com.tr/opel-insigniay...negi/galeri/2/
                        Hala bir Mondeo değil Fatih abi 0 100 6.9
                        [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

biliyorum o mondeoyu FGJ yetişmek için çırpınıyordu hahahahahaha

Yorum

Tork değeri 480 müthiş. 0-100 hızlanma ise beygir gücü ve tork değeriyle tamamen bir çelişki oluşturuyor. Bunun sebeplerini tahmin edebiliyoruz tabi ki. Ama bu aracın en vurucu detayı bence ara hızlanması olacaktır.
                            Belki sayın adminimiz FacomX test aracı getirir de detaylı bir test yaparız.
                            https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

canbaz hocam Opel Türkiye getirirse test aracı neden olmasın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                                canbaz hocam Opel Türkiye getirirse test aracı neden olmasın
                                Bence bu talebimizi duymuşlardır. FacomX Düzceye yetişir belkide.
                                https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

İşleniyor...
                                X