Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni MyOpel Uygulaması Güncelleme Maili

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Bir iki gün önce Androidde My opel uygulaması bir güncelleme aldı ama çok değişen bir şey görmedim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

iosta da güncelleme aldı ve değişen pek birşey değil hiç birşey değişmedi fatih abi. İlginç bir süreç yaşıyoruz )

onstar nasıl intellilink üzerinden çalışacak? Mevcut cihazlata android auto bile yüklemek millete işkence gibi yapılıyor o da her cihaza değil, onstar nasıl yüklenecek cidden insan ümitsiz bakıyor böyle şeylere maalesef
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Ben yükledim. Ülke listesinde Türkiye yok ve giriş yapmaya çalışınca hata veriyor.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Arkadaşlar onstar sisteminin araçlarımızda çalışması imkansız kanımca. Ancak navigasyon mevcut olan araçlarda belki çalışabilir kanımca GPS üzerinden sistem çalışır mı teknik olarak bilgim yok ama. Araçlarımızda biz araç dışındayken ulaşılabilecek herhangi bir sistem var mıdır benim bilmediğim? Eğer yoksa dediğim gibi sadece GPS üzerinden çalışma ihtimali kalıyor. Örnek olarak arkadaşımda 40.yıl paket 320i var ve mobil üzerinden araç bilgilerini görebiliyor, camları açıp kapatabiliyor vs. fakat aracın kendi interneti var bu sayede çalışıyor bu sistem yani şaşılacak bir durum yok. Bizim araçlarda ise böyle bir olay mevcut değil. Tek aklıma gelen araca telefonumuzu bağladığımızda uygulama üzerine bilgileri kaydederek uygulama üstünden verileri gösterebilir veya aynı şekilde telefonu bağladığımızda sistemde internete telefon üzerinden bağlanarak Opel in kendi cloud sistemine (!varsa) verileri gönderebilir ve bu sayede myopel yüklü herhangi bir cihazdan verileri okuyabiliriz diye düşünüyorum..
          2017 Insignia 1.6 CDTI Sport OPC Line - Beyaz

Yorum

bu sistemin çalışabilmesi için sim kart girişli bir ağ alt yapısı sistemi destekli Multimedyası olması gerekli. ve bu altyapı araç beyniyle ilişkili olacak. Aksi taktirde imkansız.
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Bence takılabilecek bir donanımla bu yapılabilir diye düşünüyorum.
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

Yorum

Yıllık kullanım ücreti ne olur bilmiyorum,

Yorum

Uygulamayı bugün indirdim. App store dan hala browser a yönlendiriyor ama sadece formları mobil telefona uyumlu hale getirmişler.

Yorum

İşleniyor...
                  X