Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni MyOpel Uygulaması Güncelleme Maili

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni MyOpel Uygulaması Güncelleme Maili

Bugün MyOpel uygulamasının yenilendiğini ileten ve yeni uygulamayı denememizi isteyen bir mail geldi Opelden lakin Appstoredan indirme linkine tıkladığımda
    bu mağazada bu uygulama bulunmuyor hatası veriyor. Yani Türkiye AppStore mağazasına koyulmamış uygulama.

Androidde deneyebilen olursa sevinirim. Ama iphone Appstore da uygulama henüz yok. Ama indirme linki var

Malumunuz Opelin uygulaması çok yetersiz ve sistemsel olarak çok gerideydi. Yeni uygulamayı çok merak ediyorum.

Opele uygulamanın Türkiye mağazasında olmadığını iletirsekte iyi olur. Yani elbette haberleri olabilir, ama uygulama mağazada yokken neden duyuru maili atılmış onu anlayamadım.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Android de denedim bahse konu uygulama ülkenizde kullanılmıyor diyor
    Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

:d:d:d ........
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Türkiye için güncel olan site https://www.myopelservice.com/TR/Default.aspx?l=1 buradan da my opeli kullanabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi evet zaten kullanıyoruz oradan gerektirdiğinde ama mobile uygulama en kolayı, opelin mobil uygulaması çok yetersizdi ve görsel olarakta iyi değildi;
          -örneğin randevu almak için tıkladığımızda telefonun browserına yönlendiriyordu, halbuki uygulama içerisinde yapılmalı doldurulmalı formlar. Telefonun browserında işin aksi tarafı mobil görünümde yok, masaüstü gösteriyor ve yazı yazmak form doldurmak eziyet, ama bu yeni uygulamada görselde olsa daha kullanışlı olacağı kanısındayım. bekliyoruz bakalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
            Fatih abi evet zaten kullanıyoruz oradan gerektirdiğinde ama mobile uygulama en kolayı, opelin mobil uygulaması çok yetersizdi ve görsel olarakta iyi değildi;
            -örneğin randevu almak için tıkladığımızda telefonun browserına yönlendiriyordu, halbuki uygulama içerisinde yapılmalı doldurulmalı formlar. Telefonun browserında işin aksi tarafı mobil görünümde yok, masaüstü gösteriyor ve yazı yazmak form doldurmak eziyet, ama bu yeni uygulamada görselde olsa daha kullanışlı olacağı kanısındayım. bekliyoruz bakalım
            Serzenişlerinde haklısın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben bu sabah gelen mail üzerine telefonun market uygulamasının arama çubuğuna myopel yazarak uygulamayı bulup indirdim. Başarılı bir şekilde çalışıyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykutekim View Post
                Ben bu sabah gelen mail üzerine telefonun market uygulamasının arama çubuğuna myopel yazarak uygulamayı bulup indirdim. Başarılı bir şekilde çalışıyor...
                eski uygulamadan bahsetmiyorsunuz değil mi? daha önce kullanıyor muydunuz ? çünkü Türkiye App marketlerinde yok diyor.

Yorum

Bana da geldi aynı mail. Denedim olmadı. Eski programı kullanmaya devam edecez sanırım.
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aynı mail bana da geldi 24.05.2017 tarihinde" linke tıkladım sonra demez mi "uygulama ülkenizde kullanılmıyor". Bu opel'in kafası güzel herhalde kaç kişiye aynı maili atmış.

Yorum

Aynı mail banada geldi açtım ama yükleme yok, opel ileri görüşlü bir firma önceden biliyor altyapı yapıyor.
                      farkında olduklarını sanmam yükleme yapılamadığını.

Yorum

23 Mayıs da banada geldi, dediğiniz gibi Türkiyede şuan için kullanılmıyor. MyOpelService devam. Yeni uygulama Onstar destekli ve cep telefonundan yakıt seviyesi, lastik basınç göstergesi, kapı kilitlerini açma, korna vs kullanımının desteklediğini yurtdışı sitesinde gördüm. 2009 ve sonrası için diyor uygulama gereksinimleri için fakat bizde durum nasıl olur ce neleri destekler bilmiyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum...

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
                          This gallery has 4 photos.

Yorum

mevcut araçlarımızda onstar olmadığı için bizi çok etkilemeyecek zaten Türkiye eski uygulamaya devam şimdilik

Yorum

Onstar intellilink üzerinden de uygulama ile kullanılıyor diye biliyorum. Türkiyede de bu hizmetin yakında başkayabileceğini duymuştum. Olursa ücret karşılığı yapılabikir diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X