Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Nesil Insignia Kamuflaj ile Yakalandı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Nesil Insignia Kamuflaj ile Yakalandı

Orjinal yazı sahibi: msaltin
    Orjinal yazı sahibi: Insignia
    C sütunu garip geliyor bana,fazla uzatılmış gibi.Tabi kamuflajda yanıltıyor olabilir.
    Kamuflajlı kasa genelde liftback oluyor. Bu kasa da liftback gibi geldi bana. Sanırım bu sebeple C sütünu absürt görünüyor
    Bu kamuflajlı fotoğraflarda c sütunu tam belli olmasın diye ek parça var dikkat ederseniz, ondan biraz kaba görünüyor

Bir diğer bilgi ise yeni kasanın sadece liftback geleceği yönünde
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Yeni OPC ye; GM in 3,6 Litre V6 Twin Turbo 410 PS. LF3 Kodlu Güç Üntesi de Gayet Yakışır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
        GM in E2XX Platformunda Üretilen 2016 Chevrolet Malibu ve Üretilecek 2017 Buick LaCrosse Gibi, Boyut Olarak Şimdiki Kasaya Göre Yaklaşık 10 cm Daha Uzun Olacak. Yine Aynı Platformda Üretilecek Yeni Insignianın Bu Sefer 2018 Holden Commodore İle Çok Benzer Olacağı Söyleniyor.
        İç Tasarım Olarak ta Bana Göre 2016 Chevy Malibu Sanki Biraz Fikir Verir Gibi..
        Evet Üretim Platformu İle İlgili Olarak Şubat Ayında Konuya Değindiğim Üzere Yeni Jenerasyon Insgnia nın Bu Yıl Paris Motor Show da Grücüye Çıkacağı Konusu, Yapılan Dedikodular Arasında Yer Buluyor...

Yorum

İşleniyor...
        X