Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal medya da buluşmalar yankılanıyor :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sosyal medya da buluşmalar yankılanıyor :)

Başlıktanda anlaşılacağı gibi facebookta ve sitelerde topuk yaylası buluşmaları konu edinilmiş

http://www.otomobildunyam.com/opelin...team%E2%80%8F/
    http://www.otohaber.com.tr/Haberler/...-insignia-team
    http://www.arabam.com/otomobil-haber...ia-team/300018

E Dergi
    http://www.otomobilnews.com/arsiv/25...subat_2015.zip

Ynt: sosyal medya da buluşmalar yankılanıyor

Bu Başlangıç

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ne denebilirki harika..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Haberi okudum, yorum da yaptım
        Fatih Bey'in işidir bu, kesin clapclap

Yorum

Maşallah internet ortamında doğan ve çığ gibi büyüyen bundan da önemlisi araçlarını satarak başka bir araca geçen kullanıcıların dahi bağlı kaldığı her yönüyle sosyolojik bir vaka insigniateam.Bu yönüyle tez çalışması dahi olabileceğini düşünüyorum.Bu kadar fazla insanın bu kadar uzun süre bir foruma bağlı olması sabah kalkınca bizimkiler ne alemde acaba ? diyerek sayfaya göz atması (bknz ben ) kaliteyi ve tabi verilen emeği gösteriyor.Bizler sizler gibi sık buluşamıyoruz uzaktan gönül bağımız var fakat biz bile emin olun yaptığınız perşembe pazarlardan yıllık buluşmalardan keyif alıyoruz.Fatih Abi'nin bu ortamın oluşmasında ve devam etmesinde katkısı muazzam forumdaki küçük gerginliklere bile anında müdahale ederek orta yolu bulması vs bu forumun bu hale gelmesinde ufak gibi görünen fakat bence çok önemli şeyler.
          İnsigniateam sayesinde burada -Malatya'da- kendi çapımızda buluşmalar yaparak yepyeni dostluklara doğru yelken açtık.Bizi tanımayan bir sürü insanı da gıyabında tanıdık inşallah yüz yüze görüşmek nasip olur.Olmasa da gönüller bir ya kafi...
          Kurucularından katkı sunanına sponsorlarından üyelerine herkese teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
            Haberi okudum, yorum da yaptım
            Fatih Bey'in işidir bu, kesin clapclap

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Bu Başlangıç

devamları harıka olacak

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sirius
                Maşallah internet ortamında doğan ve çığ gibi büyüyen bundan da önemlisi araçlarını satarak başka bir araca geçen kullanıcıların dahi bağlı kaldığı her yönüyle sosyolojik bir vaka insigniateam.Bu yönüyle tez çalışması dahi olabileceğini düşünüyorum.Bu kadar fazla insanın bu kadar uzun süre bir foruma bağlı olması sabah kalkınca bizimkiler ne alemde acaba ? diyerek sayfaya göz atması (bknz ben ) kaliteyi ve tabi verilen emeği gösteriyor.Bizler sizler gibi sık buluşamıyoruz uzaktan gönül bağımız var fakat biz bile emin olun yaptığınız perşembe pazarlardan yıllık buluşmalardan keyif alıyoruz.Fatih Abi'nin bu ortamın oluşmasında ve devam etmesinde katkısı muazzam forumdaki küçük gerginliklere bile anında müdahale ederek orta yolu bulması vs bu forumun bu hale gelmesinde ufak gibi görünen fakat bence çok önemli şeyler.
                İnsigniateam sayesinde burada -Malatya'da- kendi çapımızda buluşmalar yaparak yepyeni dostluklara doğru yelken açtık.Bizi tanımayan bir sürü insanı da gıyabında tanıdık inşallah yüz yüze görüşmek nasip olur.Olmasa da gönüller bir ya kafi...
                Kurucularından katkı sunanına sponsorlarından üyelerine herkese teşekkürler
                Hocam sizler olmazsanız bizlerde olmayız bu başarı hepimizin clapclap clapclap clapclap

Yorum

http://www.otohaber.com.tr/Haberler/...-insignia-team

Yorum

Insigniateam bir forum olmaktan öte bir ailedir.

Bu sebeple /forum linkinin /aile olarak değiştirilmesini talep ediyorum ihihi

Not: Aileye kısa süredir üye olsam da sıcakkanlı dostluklarınız için hepinize tekrar teşekkür ediyorum.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
                      Insigniateam bir forum olmaktan öte bir ailedir.

Bu sebeple /forum linkinin /aile olarak değiştirilmesini talep ediyorum ihihi

Not: Aileye kısa süredir üye olsam da sıcakkanlı dostluklarınız için hepinize tekrar teşekkür ediyorum.
                      Biz teşekkür ederiz.

Yorum

vay arkadas amasya yı temsıl etme sansım da oldu
                        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Emeği geçen herkese kocaman kocaman teşekkürler...SAYGILARIMLA...

Yorum

Muhteşem 13 Mayıs'ı patlatmalıyız

Yorum

Evet çok guzel videolar var devamı gelicek.
                              [Center]    
                                                     1.6 Turbo- 180 HP -Cosmo -Flexride Şase -DVD 800 -Sunroof Ve 34 CHN 85

Yorum

İşleniyor...
                              X